Προς το περιεχόμενο

Το PS5 θα έχει απενεργοποιημένη τη θύρα επέκτασης SSD κατά το λανσάρισμα


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μέγα φάουλ για μένα. Δηλαδή η Sony είχε χρόνο με την AMD να φτιάξουν το custom chip του Ps5 αλλά δεν είχε χρόνο με τους άλλους προμηθευτές για τους δίσκους ssd? Άσε μας κουκλίτσα μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Looter είπε

Το PS5 θα υποστηρίζει δίσκους που δεν υπάρχουν ακόμα στην αγορά όποτε λογικό να μην υποστηρίζουν την επέκταση τώρα στην κυκλοφορία.

Τι δεν καταλαβαίνετε ; 😂😂

Ε και εμείς τότε θα υποστηρίξουμε το σύστημα όταν αρχίσει να υποστηρίζει δίσκους που θα μπορούν να το υποστηρίξουν με την σειρά τους κτλ κτλ 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από 6-7 μήνες για ps5 h pro δεν θα δουμε τιποτα ακομα για να πουμε , εχω παθει την πλακα μου ,,,,,, τωρα τπο ps4 pro φτανει η αποδοσηστα υψη του μ πιο γρηγορα φορτωμα,,,,,,

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε περίπτωση όμως λογικό το βρίσκω. Μυρίζομαι όμως ότι θέλει να της πληρώνουν royalties οι τρίτοι κατασκευαστές για το σηματάκι PS5 compatible. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ilias78 είπε

θα σου πεταξει κ ενα "compatibility with ps5" πάνω με ότι αυτό συνεπάγεται.....

 

Συνεπάγεται οτι κάποιοι άνθρωποι ξόδεψαν χρόνο για να μπορείς εσύ(και ο καθένας φυσικά, δεν είναι προσωπικό) να το χρησιμοποιήσεις, και πρέπει να πληρωθούν, με ο,τι αυτό συνεπάγεται.

Δεν μπορούν όλα νσ είναι δωρεάν, και πίσω απο κάθε τεχνολογία "κρύβονται" ενα σωρό διαδικασίες που κοστολογουνται και που δε βλέπουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...