Προς το περιεχόμενο

Τι τηλεόραση να προτιμήσω


Tativl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα τα φώτα σας. Θέλω να αγοράσω μια τηλεόραση. Budget γύρω στα 300-350. Έχω μπει κι έχω διαβάσει διάφορα άλλα δεν είμαι και πολύ σχετική με το θέμα... Δεν θέλω να κάνει παπάδες. Καμιά ταινία χωρίς να κολλάει και κάνα παιχνιδάκι ps3. Τώρα για μέγεθος από 43-55 ιντσες. Δεν ξέρω τι πρέπει να προσέξω και τι να αποφύγω από μάρκες η χαρακτηριστικά. Δεν θέλω δηλαδή να πάρω ένα μηχάνημα που θα έχει τρέλα χαρακτηριστικά χωρίς να ξέρω να τα χρησιμοποιώ. Αλλά να είναι αξιοπρεπές. Για tcl ή lg έλεγα. Είδα κ fu αλλά νομίζω δεν είναι τόσο αξιόπιστη. Τι προτείνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, 

Για να μην ανοίγω και εγώ άλλο θέμα θέλω και εγώ να μου προτείνετε μια Τηλεόραση σε 43-55 ιντσες με budget μεχρι 500-550 που να μπορει να συνδέεται με κινητό μέσω π.χ. airplay ή bluetooth ktl και να έχει netflix κτλ . και να μπορέι να συνδεθέι και με το Marshall Stanmore 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5 λεπτά πριν, C(r)y είπε

Samsung UE55TU8502

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.skroutz.gr/s/22631861/Samsung-QE43LS03T-Smart-4K-UHD-43.html?o=SAMSUNG+QLED+The+Frame+4K+Smart+TV+QE43LS03T+43''  

Αυτή είναι ΟΚ?

Χρήση νορμαλ χωρίς πολλέ ςαπαιτήσεις απλά να έχει καλή συνδεσιμότητα (που έχει αυτή) . Δεν έχει αξιολογήσεις στο skroutz και δεν εχω εικόνα 

 

μου έχουν προτείνει και Samsung UE55TU8502 πιο πάνω, απλά η Frame είναι λίγο πιο ωραία οπτικά

 

ΘΑ την συστήνατε ή έιναι πεταμένα λεφτά και απλά πληρώνεις το frame ?

Επεξ/σία από C(r)y
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η frame σε ποιοτητα ειναι κοντα στα επιπεδα Q70T. Μακραν ανωτερη απο την 8502 που σας προτειναν. Εχει επιπλεων και τα special futures οπως το art mode για να δειχνει σαν πινακας ζωγραφικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, C(r)y είπε

https://www.skroutz.gr/s/22631861/Samsung-QE43LS03T-Smart-4K-UHD-43.html?o=SAMSUNG+QLED+The+Frame+4K+Smart+TV+QE43LS03T+43''  

Αυτή είναι ΟΚ?

Χρήση νορμαλ χωρίς πολλέ ςαπαιτήσεις απλά να έχει καλή συνδεσιμότητα (που έχει αυτή) . Δεν έχει αξιολογήσεις στο skroutz και δεν εχω εικόνα 

 

μου έχουν προτείνει και Samsung UE55TU8502 πιο πάνω, απλά η Frame είναι λίγο πιο ωραία οπτικά

 

ΘΑ την συστήνατε ή έιναι πεταμένα λεφτά και απλά πληρώνεις το frame ?

Έχει και 12 ίντσες διάφορα η μια με την άλλη και 200 ευρώ. Ανάλογα την χρήση που θες και την απόσταση. 

Επεξ/σία από alexakos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...