Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Instagram


miltgiorg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα σας. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα που δεν ξέρω τι να κάνω. Το πρωι που μπήκα στο ινστα μου εμφάνιζε να κάνω recaptcha γιατί ο λογαριασμός μου θα εκλεινε σε 30 ημέρες (;) κάνω log out πάω να ξαναμπω και δεν υπάρχω πουθενα. Στο ινστα υπάρχω αλλά χωρίς εικόνες φίλους ακολουθος κτλπ. Πάω να κάνω επαναφορά κωδικου με το εμαιλ και μου γράφει οτι δεν υπάρχει χρήστη. Πάω να ανοίξω ένα καινούργιο με το εμαιλ που είχα και μου λέει ότι χρησιμοποιείται. Τι συμβαίνει; το ινστα δεν έχει να επικοινωνήσω μαζί τους... Βοήθεια παρακαλω.

 

Επεξ/σία από miltgiorg
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανερχομαι και παλι μηπως γνωριζει κανενας τιποτα αλλα απο οτι καταλαβα πρεπει το insta να με διεγραψε απο μονο του για καποια παραβιαση ( ? ). Απο οτι καταλαβα μια εφαρμογη που μου εδειχνε τους ακολουθους πρεπει να εκανε την ζημια. https://help.instagram.com/contact/606967319425038?source=post_page---------------------------

Aπο το παραπανω λινκ προσπαθω να τους πω οτι εχει γινει λαθος αλλα οταν παω να βαλω το ονομα χρηστη μου λεει οτι πρεπει να του κανω επιβεβαιωση αλλα πως να το κανω αφου δεν υπαρχει πλεον? οτι να ναι. Εστειλα και σην υποστηριξη του facebook να με βοηθησει. Εχει παθει καποιος κατι παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια! Βγάλατε άκρη με τη σύνδεση σας στο ινστα; Αντιμετωπίζω από χθες πρόβλημα με την σύνδεση μου. Ενώ πατάω το σωστό username και κωδικό ,μου βγάζει σφάλμα προέκυψε πρόβλημα με το αίτημα σας. Υποβάλλω το email μου όπου που έρχονται νέοι κωδικοί σύνδεσης και μου εμφανίζει πάλι "σφάλμα" και "ελέγξτε τη σύνδεση σας". Γνωρίζετε τι μπορώ να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το insta διαγραφεί μαζικά θεματικούς λογαριασμούς.

Επίσημος τρόπος αντιμετώπισης δεν υπάρχει.

Αυτο που έκαναν πολλοί χρήστες είναι να ανεβάσουν προσωπικές φωτογραφίες και disclaimers στους λογαριασμούς τους, ότι δεν είναι bots και ότι δεν παραβιάζουν πνευματικά δικαιώματα.

Αυτο έκανα και εγώ σε ένα θεματικό λογαριασμό που έχω. 

Στις 11/11/2020 στις 9:27 ΜΜ, miltgiorg είπε

Επανερχομαι και παλι μηπως γνωριζει κανενας τιποτα αλλα απο οτι καταλαβα πρεπει το insta να με διεγραψε απο μονο του για καποια παραβιαση ( ? ). Απο οτι καταλαβα μια εφαρμογη που μου εδειχνε τους ακολουθους πρεπει να εκανε την ζημια. https://help.instagram.com/contact/606967319425038?source=post_page---------------------------

Aπο το παραπανω λινκ προσπαθω να τους πω οτι εχει γινει λαθος αλλα οταν παω να βαλω το ονομα χρηστη μου λεει οτι πρεπει να του κανω επιβεβαιωση αλλα πως να το κανω αφου δεν υπαρχει πλεον? οτι να ναι. Εστειλα και σην υποστηριξη του facebook να με βοηθησει. Εχει παθει καποιος κατι παρομοιο?

Σε ποια εφαρμογή αναφέρεστε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2020 στις 11:54 ΠΜ, Nickfoxjr είπε

Το insta διαγραφεί μαζικά θεματικούς λογαριασμούς.

Επίσημος τρόπος αντιμετώπισης δεν υπάρχει.

Αυτο που έκαναν πολλοί χρήστες είναι να ανεβάσουν προσωπικές φωτογραφίες και disclaimers στους λογαριασμούς τους, ότι δεν είναι bots και ότι δεν παραβιάζουν πνευματικά δικαιώματα.

Αυτο έκανα και εγώ σε ένα θεματικό λογαριασμό που έχω. 

Σε ποια εφαρμογή αναφέρεστε ;

Τι εννοείς θεματικούς λογαριασμούς;Χωρίς κάποια προσωπική φωτογραφία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 16/11/2020 στις 7:53 ΠΜ, miltgiorg είπε

Μετά από ένα 24ωρο μου το έδωσε πισω. 

Καλησπέρα έκανες κάτι και στο έδωσε ή στο έδωσε έτσι ; 
Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Zamar είπε

Καλησπέρα έκανες κάτι και στο έδωσε ή στο έδωσε έτσι ; 
Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα 

μου το εδωσε ετσι... Μονο του τελειως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 11/11/2020 στις 9:27 ΜΜ, miltgiorg είπε

Επανερχομαι και παλι μηπως γνωριζει κανενας τιποτα αλλα απο οτι καταλαβα πρεπει το insta να με διεγραψε απο μονο του για καποια παραβιαση ( ? ). Απο οτι καταλαβα μια εφαρμογη που μου εδειχνε τους ακολουθους πρεπει να εκανε την ζημια. https://help.instagram.com/contact/606967319425038?source=post_page---------------------------

Aπο το παραπανω λινκ προσπαθω να τους πω οτι εχει γινει λαθος αλλα οταν παω να βαλω το ονομα χρηστη μου λεει οτι πρεπει να του κανω επιβεβαιωση αλλα πως να το κανω αφου δεν υπαρχει πλεον? οτι να ναι. Εστειλα και σην υποστηριξη του facebook να με βοηθησει. Εχει παθει καποιος κατι παρομοιο?

Καλησπέρα σας! Αντιμετωπίζω από σήμερα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα! Τελικα σας έφτιαξε; Και εάν ναι πως; Είναι το άσχημο όλο αυτό ..

Στις 16/11/2020 στις 9:27 ΜΜ, aikaior είπε

Γεια σας παιδια! Βγάλατε άκρη με τη σύνδεση σας στο ινστα; Αντιμετωπίζω από χθες πρόβλημα με την σύνδεση μου. Ενώ πατάω το σωστό username και κωδικό ,μου βγάζει σφάλμα προέκυψε πρόβλημα με το αίτημα σας. Υποβάλλω το email μου όπου που έρχονται νέοι κωδικοί σύνδεσης και μου εμφανίζει πάλι "σφάλμα" και "ελέγξτε τη σύνδεση σας". Γνωρίζετε τι μπορώ να κάνω;

Καλησπέρα σας, αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και εγώ. Τελικά σας έφτιαξε; Και εάν ναι πως ; Είναι τόσο άσχημο.. δεν βγάζω άκρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, miltgiorg είπε

Εμενα ηρθε μονο του και το κακο ειναι οτι δεν εχει πουθενα επικοινωνια με το instagram.

Πραγματικά δεν έχει πουθενά!όλη μέρα ψάχνω και τίποτα! Μακάρι να φτιάξει και σε εμένα.. δεν έχω καταλάβει γιατί το παθαίνει αυτό.. εσάς σας έφτιαξε σύντομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 2 ημερες. Εμενα το εκανε γιατι ειχα βαλει μια απο τις πολλες εφαρμογες που κυκλοφορουν για να βλεπεις ποιος σε διεγραψε κτλπ. Εννοειται πως δεν εχω ξαναβαλει καμια τετοια εφαρμογη απο τοτε και ουτε προκειται ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω κατεβάσει κάτι τελευταία , ποιος ξέρει τι το προκάλεσε.. ευελπιστώ να φτιάξει και σε εμένα..Σας ευχαριστώ για την βοήθεια! Ναι εννοείται,  μετά από αυτό καμία τέτοια εφαρμογή 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/11/2020 στις 12:28 ΠΜ, SteliosXX είπε

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Και έγινε από την εφαρμογή με τους ακόλουθους πιστεύω. Βρήκες άκρη η όχι? Αν ξέρει κανείς τιποτα ας βοηθήσει.

Καλησπέρα σας, τελικά πως σας έφτιαξε? Εμένα έχουν περάσει 3 μέρες και τίποτα 😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...