Προς το περιεχόμενο

[BT Ακουστικά] Tronsmart Onyx Ace TWS 17,13€ @ ALIEXPRESS (Polish warehouse)


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, dio7 είπε

Εμενα εφτασαν χθες το απογευμα αλλα τα παρελαβα σημερα. Τα δοκιμασα σε μουσικη και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Κυριως για βιντεο-ταινιες και κλησεις τα θελω οποτε τα δοκιμασα σημερα (σε εσωτερικο χωρο) και με 2 αλλα και μονο με 1 ακουστικο και το feedback ηταν θετικοτατο. Ειναι η πρωτη εμπειρια με true wireless(εχω τα bluedio t-energy σε neckband και τα jbl T450) και μπορω να πω οτι για 16.40 που μου βγηκαν με τα κουπονια ειναι vfm εντελως! Απο μπαταρια ακομα δεν εχω εικονα. 

Απο Πολωνία; Πότε τα παρήγγειλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα σήμερα, πριν λίγο κι εγώ. Η παραγγελία είχε γίνει την ημέρα που σχολίασα, δηλαδή την ίδια μέρα που ανέβηκε η προσφορά. Τα δοκίμασα μόνο μέσα σε σπίτι και για ήχο (μουσική) και μου φάνηκε πολύ καλός ο ήχος, ως μέτρο σύγκρισης έχω τα jbl tune 120 τα οποία είναι ear bud και εν τέλει δεν με βολεύουν τόσο όσο αυτά στο αυτί μου (Αν και είναι νομίζω καλύτερα σαν ήχος κλπ από τα tronsmart). Mε δυσκολεύει λίγο το γεγονός ότι δεν έχουν "κουμπί" και είναι touch όπως στα κινητά, αλλά θα τα συνηθίσω, προφανώς σε αυτή την τιμή είναι άψογα. Για μπαταρία κλπ δεν μπορώ να μιλήσω ακόμη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα και εγω..Μονο για τηλεοραση τα θελω για να μην ενοχλω ...φαινονται πολυ ποιοτικα.θα τα ηθελα πιο δυνατα σε ηχο.Ευκολη συνδεση και σε iPhone

Επεξ/σία από exitpc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα παρέλαβα κι εγώ την Παρασκευή. Είχα ήδη πολυ καλή εμπειρία απο τα Tronsmart Spunky Beat και πλεον παραμένει η καλή μου εμπειρία με τη συγκεκριμένη εταιρία και με τα Onyx Ace. Λογω σχεδιασμου μην περιμενετε τρελο μπασο αλλα εχει αρκετα καλο και οπως και με τα Spunky Beat, μου αρεσε πως τα πριμα του εχουν παρουσια και δεν ακους ηχο μπουκωμενο και θαμπό. Επίσης απο θεμα volume με ικανοποιησαν αν και ισως ηθελα 1-2 κλικ παραπανω γενικα ακουω πολυ δυνατα μουσικη ομως, οι περισσότεροι δε θα εουν θεμα. Με μια κληση που εκανα σε εσωτερικό χωρο ρωτησα αυτον που μιλουσα πως με ακουει και μου ειπε αρκετα καλα και καθαρα, αλλα δεν εχω δοκιμασει σε εξωτερικο χωρο ακομα με φασαρια. Για τα 16.40 ευρω, τα χαρακτηριστικά τους και την αποδοση τους ειναι no brainer, τρομερο vfm.

Επεξ/σία από metalmike
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους σας έστειλαν μήνυμα και σας πρότειναν τα Spunky Beat, εν τέλει σας τα έχουν στείλει μέχρι σήμερα? 

Σε εμένα πάντως ακόμα δεν τα έχουν στείλει. Στα μηνύματα που ανταλλάξαμε είπαν ότι θα μου στείλουν το αρχικό μοντέλο αλλα σε άσπρο χρώμα αντί για μαύρο που είχα παραγγείλει, κι απο τότε δεν έχουν ξαναδώσει σημεία ζωής. Πριν 2 μέρες τους ξαναέστειλα νεο μήνυμα και φαίνεται ακόμα unread, ενώ σε 2 μέρες τελειώνει και το processing time που τους είχαν κάνει ηδη extend σε 12 μέρες οταν μου ζήτησαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εαν καποιος τα εχει τα συγκεκριμενα δεν τα χρησιμοποιει και τον ενδιαφερει να τα πουλησει θα με ενδιεφερε πολυ καθως ψαχνω το συγκεκριμενο μοντελο και δυστυχως αν το παραγγειλω τωρα με την κατασταση που επικρατει θα κανουν τουλαχιστον ενα τριμηνο.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχώρησα σε dispute....ο κωδικος του tracking παραδόθηκε σε άλλο άτομο και στο μήνυμα που τους εστειλα η δικαιολογια ηταν ο φορτος εργασίας των υπαλλήλων κ μου προτειναν οι ιδιοι επιστροφή χρηματων.....όπως και έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, S90 είπε

Προχώρησα σε dispute....ο κωδικος του tracking παραδόθηκε σε άλλο άτομο και στο μήνυμα που τους εστειλα η δικαιολογια ηταν ο φορτος εργασίας των υπαλλήλων κ μου προτειναν οι ιδιοι επιστροφή χρηματων.....όπως και έκανα.

στα έκλεψε δηλαδή ο Γείτονας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, coyote2 είπε

στα έκλεψε δηλαδή ο Γείτονας?

Οχι.....κάλεσα την DHL προκειμένου να ενημερωθω καθως ο κωδικος που ειχα είχε ηδη παραδοθεί σε πελάτη. Τελικα η DHL ηταν σωστή....σε μήνυμα που εστειλα στην Trosmart μετα απο 2 μερες που απαντησαν με δικαιολογιες φορτου εργασιας κ λοιπά και μου προτειναν αμεσως επιστροφη χρηματων. Μου εστειλαν λανθασμενο κωδικο δηλαδη και στην ουσια ποτε δεν απεστειλαν το προιον.

Διαβασε κ κρινε.

Hi,friend,Sorry for the late reply because there are so many things to deal with.
Very sorry for that. Due to the Promotion Activity, there are many packages in the warehouse that need to be processed. Because the warehouse colleagues have been working overtime for several days and are too tired, so they confused the address. could we refund you via paypal as our apology? so sorry for the issue again, hope to get your understanding.
Επεξ/σία από S90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...