Προς το περιεχόμενο

[BT Ακουστικά] Tronsmart Onyx Ace TWS 17,13€ @ ALIEXPRESS (Polish warehouse)


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, S90 είπε

Οχι.....κάλεσα την DHL προκειμένου να ενημερωθω καθως ο κωδικος που ειχα είχε ηδη παραδοθεί σε πελάτη. Τελικα η DHL ηταν σωστή....σε μήνυμα που εστειλα στην Trosmart μετα απο 2 μερες που απαντησαν με δικαιολογιες φορτου εργασιας κ λοιπά και μου προτειναν αμεσως επιστροφη χρηματων. Μου εστειλαν λανθασμενο κωδικο δηλαδη και στην ουσια ποτε δεν απεστειλαν το προιον.

Διαβασε κ κρινε.

Hi,friend,Sorry for the late reply because there are so many things to deal with.
Very sorry for that. Due to the Promotion Activity, there are many packages in the warehouse that need to be processed. Because the warehouse colleagues have been working overtime for several days and are too tired, so they confused the address. could we refund you via paypal as our apology? so sorry for the issue again, hope to get your understanding.

Και σέ εμένα το ίδιο.Σε δύο παραγγελίες,η μια ήρθε κανονικά σε λευκό και η άλλη (είχε αντι προταθεί το άλλο μοντέλο αλλά τελικά και αυτό σε άσπρο το "στείλανε") παραδόθηκε στην Αθήνα αντί στην Δράμα.Τα χρήματα τα πήραμε πίσω αλλά έτσι για να μου φύγει η περιέργεια μπήκα στις λεπτομέρειες αποστολής της UPS.Το δέμα μου που παραδόθηκε σε άλλον ήταν 20 κιλά 😂!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για την ιστορια παντως, να πω οτι ειμαι υπερευχαριστημενος με το προιον μετα απο 2 περιπου εβδομαδες χρησης. Θεωρω οτι ηταν χαρισμα στα λεφτα που τα διναν. Ευχαριστω τον ts για την προσφορα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, christs είπε

Για την ιστορια παντως, να πω οτι ειμαι υπερευχαριστημενος με το προιον μετα απο 2 περιπου εβδομαδες χρησης. Θεωρω οτι ηταν χαρισμα στα λεφτα που τα διναν. Ευχαριστω τον ts για την προσφορα.

κι εγώ πάω καλά... ακούω μάλιστα και τα podcast μου, κόλλησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ZaxasK είπε

Και σέ εμένα το ίδιο.Σε δύο παραγγελίες,η μια ήρθε κανονικά σε λευκό και η άλλη (είχε αντι προταθεί το άλλο μοντέλο αλλά τελικά και αυτό σε άσπρο το "στείλανε") παραδόθηκε στην Αθήνα αντί στην Δράμα.Τα χρήματα τα πήραμε πίσω αλλά έτσι για να μου φύγει η περιέργεια μπήκα στις λεπτομέρειες αποστολής της UPS.Το δέμα μου που παραδόθηκε σε άλλον ήταν 20 κιλά 😂!!!

Λογικα δώσανε ψευτικους κωδικους για να φαινεται οτι εκτελεστηκε η παραγγελια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, S90 είπε

Λογικα δώσανε ψευτικους κωδικους για να φαινεται οτι εκτελεστηκε η παραγγελια

Ναι τα λαμόγια, φοβήθηκαν να μην κάνει ο κόσμος Dispute για κοροϊδία και προτίμησαν να το κάνουν έτσι.Ασε που μου είπαν ότι δρομολόγησαν την επιστροφή με PayPal και να ακυρώσω το Dispute κάτι το οποίο βέβαια δεν δέχτηκα βέβαια,μόνο όταν δω τα χρήματα θα ακυρώσω.Τελικα το Ali κανόνισε μέσω Ali Pay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα παραγγελία από 11/11 μετά από συνεννόηση μαζί τους και extend που μου ζήτησαν να κάνω μου τα έστειλαν τελικά τη Δευτέρα που πέρασε 27/11 και έδωσαν tracking number. Την Τρίτη που πέρασε είδα στο λογαριασμό μου οτι το αρχικό tracking έχει διαγραφεί και έχουν βάλει άλλο στην θέση του, χωρίς να ενημερώσουν.. Προφανώς δεν το είχαν στείλει την ώρα που είπαν, και πλέον δεν το χω και σίγουρο αν θα παραλάβω με αυτά που διαβάζω εδώ.

Καλό deal τα ακουστικά για τα χρήματά τους, αλλά λίγο φιάσκο η φάση με το συγκεκριμένο μαγαζί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ZaxasK είπε

Ναι τα λαμόγια, φοβήθηκαν να μην κάνει ο κόσμος Dispute για κοροϊδία και προτίμησαν να το κάνουν έτσι.Ασε που μου είπαν ότι δρομολόγησαν την επιστροφή με PayPal και να ακυρώσω το Dispute κάτι το οποίο βέβαια δεν δέχτηκα βέβαια,μόνο όταν δω τα χρήματα θα ακυρώσω.Τελικα το Ali κανόνισε μέσω Ali Pay.

Μια από τα ίδια, έχω κάνει dispute και περιμένω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θέλει προϊόντα tronsmart  μπορεί  να επιλέγει και geekbuying με αποστολη απο ιταλια 

απο εκει πηρα τα δικα μου και ηρθαν μεσα σε 2 ημερες

ηταν λιγο ποιο ακριβά απο την προσφορά αλλα στο alli το συγκεκριμένο καταστημα ειναι παντελως αναξιόπιστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stavag είπε

οποιος θέλει προϊόντα tronsmart  μπορεί  να επιλέγει και geekbuying με αποστολη απο ιταλια 

απο εκει πηρα τα δικα μου και ηρθαν μεσα σε 2 ημερες

ηταν λιγο ποιο ακριβά απο την προσφορά αλλα στο alli το συγκεκριμένο καταστημα ειναι παντελως αναξιόπιστο

Πράγματι έχουν παίξει προσφορές στα 21-23 ευρω απ ότι θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου αλλάξανε tracking number, με ενημέρωσαν όμως. Αυτή τη στιγμή η παραγγελία μου φαίνεται  ότι έφτασε Ελλάδα από 28/11.. Μετά από screenshot που μου στείλανε με το status της παραγγελίας, φαίνεται να έχουν παραλάβει τα ΕΛΤΑ. 

Προσπάθησα να καλέσω αλλά μετά από 29 λεπτά αναμονής εγκατέληψα.. 

Υπάρχει άραγε ελπίδα να παραλάβω; who knows..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Update..

Δουλεψαν μια βδομαδα και μετα το δεξι αρχισε να κανει ηχους και γενικα σπασιματα (ακομα και οταν δεν έπαιζε ηχος)...

Το γραφω στον seller οτι λογο του οτι ειμαι και Τσεχια αφου ειναι official transmart να το παω εκει.. άρχιζε να μου λεει οτι ειναι δικο μου λαθος κτλ.. οποτε εν τελη λέω οκ θα τα στειλω πισω.. και τι έκανε? Μου εστειλε address ΚΙΝΑΣ....

Το aliexpress πηρε την μερια του.. και ετσι τωρα με δικα μου έξοδα πρεπει να το στειλω.. (και αν δεν παραλαβει θα χασω και τα λεφτα του order και της αποστολής...

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άνοιξα dispute μετά από 1 μήνα +, που μου έλεγε να κάνω απλά υπομονή, ζήτησα τα λεφτά μου πίσω, ο seller ισχυρίστηκε πως το λάθος είναι της μεταφορικής και όχι δικό του, του γραψα ένα κατεβατό για όλες τις μαλακίες που έκανε από την αρχή της παραγγελίας και όλα καλά. Το πήραμε το refund!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και το λάθος θα της μεταφορικής δηλαδή τι θα γινόταν θα σου στείλουν τα λεφτά η μεταφορική και πάλι χρόνια

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο φόρουμ να κάνω μία ερώτηση.

Έχω πάρει τα συγκεκριμένα ακουστικά μου λειτουργούν μία χαρά Το μόνο πρόβλημα που έχω και με άλλες συσκευές Bluetooth ήχου όχι μόνο με αυτά είναι ότι όταν τα συνδέω και είμαι συνδεδεμένος ταυτόχρονα και στο Wi-Fi πέφτει πάρα πολύ η ταχύτητα του Wi-Fi. Από όσο έψαξα λίγο στο ίντερνετ είναι διότι και τα δύο δουλεύουν στα 2,4 ghz και για αυτό συμβαίνει αυτό. Γνωρίζει κανείς αυτό το πρόβλημα εάν υπάρχει κάποια λύση.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...