Προς το περιεχόμενο

[ΣΚΟΥΠΑ ΡΟΜΠΟΤ] Roborock S5 Max, 291,99€ @ Aliexpress Πολωνική Αποθήκη


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, takinio είπε

Mολις παρελαβα , αλλα απο Τσεχικη αποθηκη,

χθες μπηκε Ελλαδα και παραδοθηκε με DHL.

Παραγγελια 11-11

Η δική μου έρχεται από Πολωνία. Αν έχει παραλάβει κάποιος από εκεί ή ξέρει με ποια μεταφορική έρχεται ας στείλει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, mike299 είπε

image.png.cff4204f9e1564dfa31ef7f075361aa2.png

12/11 αλλά πρέπει να είχαν τελειώσει τα αποθέματα του και έστειλε λίγες μέρες αργοτερα

@xristos_2011 Προς τι το μπερδεμένος? Τι δεν καταλαβαίνεις δηλαδή?

μάλλον δεν αναφέρεσαι σε εμένα δεν έχω εκφράσει κάποια απορία !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mike299 είπε

imageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583image.png.b06f8d23655ae72df874de4a68e0f2cf.png

 

Συγνώμη Έχεις απόλυτο δίκιο , το απορημένος έπρεπε να πατήσω γιατί συνήθως οι παραγγελίες από ALI  ευρωπαϊκή αποθήκη χρόνια τωρα μου έρχονται στις ημέρες που αναφέρει αντε +1-2 παραπανω το πολύ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, nikos16717 είπε

δεν ξερω αν κανω κατι λαθος, αλλα βαζοντας τον κωδικο απο το κινητο μου βγαζει μήνυμα ότι ο κωδικος ειναι μονο για συγκεκριμενες χωρες.

Κάνω κατι λαθος?

 

14 ώρες πριν, Lunar είπε

Το ίδιο και εγω. 😔

Δεν μπορώ να προσθέσω το EUBFX25

Δεν έχω βάλει άλλο κουπόνι, και η τιμή προς το παρόν είναι 334

Δε νομίζω ότι το EUBFX25 δε δούλεψε λόγω χώρας. Εγώ χθες που το δοκίμασα μου έβγαλε κανονικά τα 25€ έκπτωση. Οκ, θέλω αποστολή Ολλανδία αλλά νομίζω αφορά όλη την Ευρώπη το κουπόνι. Η απληστεία μου όμως με έκανε και δεν την παρήγγειλα χθες!! Και σήμερα που ξαναδοκίμασα το ίδιο κουπόνι μου βγάζει "This promo code is a limited offer and is no longer available".

Ελπίζω να δουλέψει αύριο ή να βγάλουν άλλο κουπόνι. Επίσης βλέπω ότι πλέον μόνο από Βέλγιο / Πολωνία στέλνουν (για Ολλανδία τουλάχιστον επαναλαμβάνω), ενώ μέχρι χθες είχαν απόθεμα και Ισπανία/Τσεχία.

 

Επεξ/σία από ribo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ribo7 είπε

Δε νομίζω ότι το EUBFX25 δε δούλεψε λόγω χώρας. Εγώ χθες που το δοκίμασα μου έβγαλε κανονικά τα 25€ έκπτωση. Οκ, θέλω αποστολή Ολλανδία αλλά νομίζω αφορά όλη την Ευρώπη το κουπόνι. Η απληστεία μου όμως με έκανε και δεν την παρήγγειλα χθες!! Και σήμερα που ξαναδοκίμασα το ίδιο κουπόνι μου βγάζει "This promo code is a limited offer and is no longer available".

Ελπίζω να δουλέψει αύριο ή να βγάλουν άλλο κουπόνι. Επίσης βλέπω ότι πλέον μόνο από Βέλγιο / Πολωνία στέλνουν (για Ολλανδία τουλάχιστον επαναλαμβάνω), ενώ μέχρι χθες είχαν απόθεμα και Ισπανία/Τσεχία.

Πάντως χθες το μήνυμα λάθους, έλεγε ότι το κουπόνι ισχύει για συγκεκριμένες χώρες. Και εμφανιζόταν αφού είχα ορίσει Ελλάδα σαν χώρα παραλαβής. Άρα ίσως εσένα δεν σε έπιανε λόγω Ολλανδίας

Το σημερινό που σου εμφανίστηκε ίσως είναι γιατί όντως έληξε το κουπόνι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, ribo7 είπε

Δε νομίζω ότι το EUBFX25 δε δούλεψε λόγω χώρας. Εγώ χθες που το δοκίμασα μου έβγαλε κανονικά τα 25€ έκπτωση. Οκ, θέλω αποστολή Ολλανδία αλλά νομίζω αφορά όλη την Ευρώπη το κουπόνι.

Λάθος νομίζεις, αναφέρω από χθες ότι δεν μου δουλεύει ο συγκεκριμένος κωδικός. Παραθέτω από άλλο προϊόν που κοιτούσα προ ολίγου:

Promo codes for PT,NL,BE,IT,UK,DE,CZ
35EUR-5EUR     Code promo : EUBFX5 
65EUR-10EUR   Code promo : EUBFX10 
100EUR-12EUR  Code promo : EUBFX12 
150EUR-20EUR  Code promo : EUBFX20 
200EUR-25EUR   Code promo : EUBFX25 
 
Φιλικά.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απογοητευση την πηρα  ,

Ειχα την ελπιδα οτι θα κανει στα χαλια μου ,αλλα δεν.

Τα δυο που εχω στο σαλονι ,ειναι shaggy ,ναι μεν ανεβαινει αλλα κολαει.

Στα υπολοιπα χαλια που ειναι αλλης ποιοτητας χωρις μακριες τριχες, να το πω,παει μια χαρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, takinio είπε

Μια απογοητευση την πηρα  ,

Ειχα την ελπιδα οτι θα κανει στα χαλια μου ,αλλα δεν.

Τα δυο που εχω στο σαλονι ,ειναι shaggy ,ναι μεν ανεβαινει αλλα κολαει.

Στα υπολοιπα χαλια που ειναι αλλης ποιοτητας χωρις μακριες τριχες, να το πω,παει μια χαρα.

 Αν τυχόν και δεν τη θέλεις την αγωραζω εγώ 😜

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μια από το ίδια. Παραγγελία από Πολωνία στις 10/11 στα 310 με CAINIAIO Warehouse Express Shipping, μπήκε Ελλάδα στις 20. Έκτοτε καμία ενημέρωση, ο πωλητής δεν απαντάει, στη DHL δεν έχουν ιδέα. Να αρχίσω να ανησυχώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν κάνω λάθος με το κουπόνι 2020 Friday κερδίζουμε άλλη μια μικρή έκπτωση. 

Αλλά αν υπάρχουν μικρο προβληματάκια παράδοσης νομιζω ότι ίσως συμφέρει από Ελλάδα για τόσο μικρή διαφορά στην τιμή 

Επεξ/σία από sfever13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, igrasias είπε

Και εγώ για Ελλάδα με βλέπω.

Ομοίως και εγώ  

Αλλά να υπολογίσετε ότι και Ελλάδα θα κάνει αρκετές ημέρες για παράδοση λόγω της καραντίνας και των ημερών εκπτωσεων (???........ καλά μην βαράτε ξεστοκαρίσματος) 

Προσοχή  Όποιος προτιμήσει Ελλάδα να κάνει ένα τηλέφωνο στο κατάστημα γιατί οι περισσότεροι δίνουν έναν χρόνο εγγύησης 

(παράνομο μεν αλλά άμα μπλέξεις ........) 

Επεξ/σία από xristos_2011
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...