Προς το περιεχόμενο

[ΣΚΟΥΠΑ ΡΟΜΠΟΤ] Roborock S5 Max, 291,99€ @ Aliexpress Πολωνική Αποθήκη


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, xDante είπε

μπορει κανονικά παιδιά την έχω δυο μέρες .. πραγματικά με αυτά που είδα και τις δυνατότητές της απορώ πως δεν υπάρχει μία σε κάθε σπίτι ...

προφανώς επειδή δεν είναι όλοι ψυχαναγκαστικοί με τη σκόνη; 😄

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έχω παρκέ (laminate), θα έχω θέμα με το σφουγγάρισμα? Εννοώ πετάει πολύ νερό ώστε να μου "παπαρώσει" το ξύλο?

Επεξ/σία από ribo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ribo7 είπε

Παιδιά έχω παρκέ (laminate), θα έχω θέμα με το σφουγγάρισμα? Εννοώ πετάει πολύ νερό ώστε να μου "παπαρώσει" το ξύλο?

Οχι. Δεν ειναι ακριβώς σφουγγάρισμα. Πέρασμα με ένα νοτισμενο πανάκι είναι. Λιγότερο νερό απο ότι θα έβαζες με το χέρι σου ειναι. Δεν θα έχεις πρόβλημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ,

εχει κανεις εικονα για τα ανταλακτικα της σκουπας αν ταιριαζουν με καποια απο αυτα που εχει το mi store ?

https://www.mistore-greece.gr/Special-Pages/Search.aspx?searchTerm=MI ROBOT

Διαβασα καπου οτι τα ΟΕΜ δεν ειναι και οτι καλυτερο ,ειδικα για το φιλτρο και την μεσαια βουρτσα ,πχ, πολλοι αναφερουν για πολυ θορυβο απο την μεσαια βουρτσα στα μη γνησια.

Η αληθεια ειναι οτι παρηγγειλα απο ali, καποια γνησια ,συμφωνα με τις αξιολογησεις ,αλλα αν κανουν αυτα που εχει στο mi store ειναι πανω κατω ιδιες τιμες ,ισως και φθηνοτερα.

Τα πηρα απο εδω ,

https://www.aliexpress.com/item/1005001355410244.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μη νομίζετε ότι όλη την ώρα θα αλλάζετε, φίλτρα, βούρτσες κλπ. Την έχω 1,5 χρόνο, σκουπίζει 3 φορές τη βδομάδα 60τμ, έχω αλλάξει 1 φίλτρο μόνο. Και 2 φορές καθαρισμό στους σένσορες. Μόνο το dust bin αδειάζω κάθε μήνα.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επίσης το φίλτρο είναι πλενομενο (αυτό που έρχεται με την σκούπα )κάθε δύο εβδομάδες θέλει ξεβγαλμα  επίσης στην εφαρμογή σου λέει ποτέ φτάνει το εξάρτημα στο τέλος ζωής του...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, xDante είπε

Παιδιά επίσης το φίλτρο είναι πλενομενο (αυτό που έρχεται με την σκούπα )κάθε δύο εβδομάδες θέλει ξεβγαλμα  επίσης στην εφαρμογή σου λέει ποτέ φτάνει το εξάρτημα στο τέλος ζωής του...

Σωστός! Ξεχασα να το πω. Οταν λεω αδειαζω το dustbin εννοω πλενω και το φιλτρο. Απαραιτητα καλο στεγνωμα πριν μπει ξανα πισω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, takinio είπε

Δες λιγο το παρακατω βιντεο απο το 25:17  και θα καταλαβεις.

αυτός ο τύπος είναι πολύ κουραστικός, παίζει να μην έχω ακούσει πιο πολυλογά στη ζωή μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

αυτός ο τύπος είναι πολύ κουραστικός, παίζει να μην έχω ακούσει πιο πολυλογά στη ζωή μου.

Μια πιο on topic παρουσίαση είναι αυτή:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με σχεδόν όλες τις σκούπες προσοχή και στα χάλια με κρόσια. εδώ ας πουμε που εξέχει μερικές φορές ζορίζονται, 9 στις 10 φεύγουν αλλά μου έχει τύχει και να είναι μεγάλο το κρόσι και να το ρουφήξει μέσα μέχρι που κόλλησε.

Στο συγκεκριμένο χαλι είναι ευαίσθητα τα κρόσια (είναι και Ugg πανάθεμά το) και με τα πολλά περάσματα τα ξηλώνει τελειως. Καλύτερα αν με ρωτάτε γιατί βαριέμαι να τα ξηλώνω μόνος μου (χαλάνε απ'το πάτημα πάνω τους, όχι από τη σκούπα, η σκούπα απλά κάποια στιγμή τα αποτελειώνει)... 

απλα το αναφέρω για να δείτε ότι σε γενικες γραμμες μια δύναμη την έχουν άπαξ και το ρούφηξαν. Επίσης προσοχή στις λεπτές κουρτίνες. Εγώ τις σηκώνω αλλιώς 100% θα ρουφηχτούν.

 

IMG_8013.PNG

 

εδςδες.JPG

Επεξ/σία από polaki
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λέτε να ξαναπέσει κάτω από 300€? Τα 334 που είναι η κατώτερη στις 23/11 λέτε να είναι και η τιμή για BF?

 

 

 

 

 

image.png

Επεξ/σία από ribo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος λόγος που δίστασα να την χτυπήσω ήταν ότι ήταν από πωλητή του AliExpress και φοβήθηκα την εγγύηση, γιατί είσαι στο έλεος του κάθε πωλητή ουσιαστικά. Να μου πεις και εδώ δεν ξέρεις πως θα σε καλύψει το κάθε μαγαζάκι, δεκτό. Οπότε αναμένουμε την επόμενη προσφορά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...