Προς το περιεχόμενο

[ΣΚΟΥΠΑ ΡΟΜΠΟΤ] Roborock S5 Max, 291,99€ @ Aliexpress Πολωνική Αποθήκη


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, overmind7 είπε

Την κοιταω και εγω την συγκεκριμενη.Απο άνθρωπο που γνωριζω μεσα απο την Infoquest "Δεν υποστηριζεται η s5 max,ουτε καν εισαγετε".

:¨Εχει αναφερθεί ξανά , η  INFOQUEST δεν είναι αντιπρόσωπος της XIAOMI ένας εισαγωγέας είναι που επειδή έχει την υποστήριξη (στοκ , service κλπ) δίνει εγγύηση στα προϊόντα που πουλάει η ίδια .

Σε διαφορετική περίπτωση θα ήταν υποχρεωμένοι να καλύπτουν την εγγύηση σε οποιοδήποτε προϊόν  ΧΙΑΟΜΙ  που έχει αγορασθεί στην Ε/Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν παιρνετε απο το eshop την Xiaomi με 209€ και 2 χρονια εγγυηση?

Αν δεν σε ενδιαφερει το Multiple floors (που με την διαφορα της τιμης, απλα αγοραζεις 2) η σκουπα ειναι αριστη!

10 εχω ψωνισει εγω και φιλοι. Μιλαμε για αριστη αγορα. Σκουπιζει αψογα, μαζευει τα παντα, μια χαρα χαρτογραφηση κανει, την στελνεις και καπου να σκουπισει, δεν μπορω να καταλαβω τι καλυτερο θα εχει μια αλλη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αυτό που ψάχνατε:

285€ κάτι: https://m.de.aliexpress.com/item/4000241425355.html

Χρησιμοποιείτε το κουπόνι EUBFX25 και παίρνετε και τα υπόλοιπα κουπόνια όπως έχουμε πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, imvrios είπε

Να αυτό που ψάχνατε:

285€ κάτι: https://m.de.aliexpress.com/item/4000241425355.html

Χρησιμοποιείτε το κουπόνι EUBFX25 και παίρνετε και τα υπόλοιπα κουπόνια όπως έχουμε πει.

δεν ξερω αν κανω κατι λαθος, αλλα βαζοντας τον κωδικο απο το κινητο μου βγαζει μήνυμα ότι ο κωδικος ειναι μονο για συγκεκριμενες χωρες.

Κάνω κατι λαθος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχετε δίκιο. Οι Γερμανοί στο mydealz δεν ανέφεραν περιορισμό χώρων γιατί προφανώς ισχύει για αυτούς.

Έχουν κι άλλες προσφορές στο site κάτω από 300€ για την S5 max, αν θέλετε δοκιμάστε, αλλιώς αύριο.

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε παραλάβει, με ποια courier σας ήρθε? Μου ήρθε email απο Aliexpress οτι η παραγγελια εφτασε "has arrived at your local post office. Come pick it up! " με αποστολή μέσω της "CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING " αλλά ούτε εχω ενημερωθεί για κάποιο δέμα ούτε αναφέρει με πια τοπική εταιρία έχει σταλεί.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, mike299 είπε

Όσοι έχετε παραλάβει, με ποια courier σας ήρθε? Μου ήρθε email απο Aliexpress οτι η παραγγελια εφτασε "has arrived at your local post office. Come pick it up! " με αποστολή μέσω της "CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING " αλλά ούτε εχω ενημερωθεί για κάποιο δέμα ούτε αναφέρει με πια τοπική εταιρία έχει σταλεί.

Το ίδιο και σε εμένα μόνο που δεν γράφει " Come pick it up! ". Έστειλα μύνημα στον πωλητή, δεν έχει απαντήσει ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mc01319 είπε

Το ίδιο και σε εμένα μόνο που δεν γράφει " Come pick it up! ". Έστειλα μύνημα στον πωλητή, δεν έχει απαντήσει ακόμη.

 

44 λεπτά πριν, mike299 είπε

Όσοι έχετε παραλάβει, με ποια courier σας ήρθε? Μου ήρθε email απο Aliexpress οτι η παραγγελια εφτασε "has arrived at your local post office. Come pick it up! " με αποστολή μέσω της "CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING " αλλά ούτε εχω ενημερωθεί για κάποιο δέμα ούτε αναφέρει με πια τοπική εταιρία έχει σταλεί.

Εσείς είχατε κάνει την παραγγελία στις 11/11; Χρειάστηκαν δηλαδή  14 μέρες, αντί για 4-7 που λέει;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, dBpanos είπε

Εσείς είχατε κάνει την παραγγελία στις 11/11; Χρειάστηκαν δηλαδή  14 μέρες, αντί για 4-7 που λέει;

Mολις παρελαβα , αλλα απο Τσεχικη αποθηκη,

χθες μπηκε Ελλαδα και παραδοθηκε με DHL.

Παραγγελια 11-11

Επεξ/σία από takinio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Kostasm45 είπε

Για δοκίμασε να βάλεις το tracking number στο parcelapp να δεις τι γίνεται.

image.png.cff4204f9e1564dfa31ef7f075361aa2.png

7 λεπτά πριν, dBpanos είπε

Εσείς είχατε κάνει την παραγγελία στις 11/11; Χρειάστηκαν δηλαδή  14 μέρες, αντί για 4-7 που λέει;

12/11 αλλά πρέπει να είχαν τελειώσει τα αποθέματα του και έστειλε λίγες μέρες αργοτερα

@xristos_2011 Προς τι το μπερδεμένος? Τι δεν καταλαβαίνεις δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...