Προς το περιεχόμενο

IPad Pro 2020 , γλωσσα


iouliani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα 

Σε ερώτηση μου για την αφορά του συγκεκριμένου ταμπλετ από σκρουτζομαγαζο μου είπαν πως η version του λογισμικού του δεν υποστηρίζει τα ελληνικά . Είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό ; Απ όσο γνωρίζω υποστηρίζονται 40 γλώσσες. Υπάρχει πιθανότητα να είναι κλειδωμένο μόνο στα αγγλικά ; Σε κάποιο άλλο κατάστημα που ρώτησα δεν είχαν ιδέα για τη γλωσσα του λογισμικού και με έζωσαν τα φίδια για το αν πρέπει να το πάρω τελικά από εκεί ή από φυσικό κατάστημα . 
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, iouliani είπε

Καλησπέρα 

Σε ερώτηση μου για την αφορά του συγκεκριμένου ταμπλετ από σκρουτζομαγαζο μου είπαν πως η version του λογισμικού του δεν υποστηρίζει τα ελληνικά . Είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό ; Απ όσο γνωρίζω υποστηρίζονται 40 γλώσσες. Υπάρχει πιθανότητα να είναι κλειδωμένο μόνο στα αγγλικά ; Σε κάποιο άλλο κατάστημα που ρώτησα δεν είχαν ιδέα για τη γλωσσα του λογισμικού και με έζωσαν τα φίδια για το αν πρέπει να το πάρω τελικά από εκεί ή από φυσικό κατάστημα . 
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Τι iPad ειναι αυτό με κλειδωμενη γλώσσα? Μηπως ειναι κανενα εκθεσιακο με ειδικές προδιαγραφές στο iPad os? Αλλα και πάλι με τηλεφωνο στην apple και την αποδειξη αγοράς μπορεί να δουλέψει κανονικά οπως ολα τα iPad.

Πιθανόν αυτοί που σου είπαν τέτοια , να είναι άσχετοι με iPad. Το iPad os μια χαρά υποστηρίζει ελληνικά και η version του λογισμικου που λένε δεν κλειδωνει ετσι απλά. Πρεπει να καταχωρηθεί σε καποιο Apple ID. Απαξ και δεν ειναι κλειδωμενο σε κάποιο Apple ID περνάς κανονικά το λειτουργικό που δουλεύουν όλα τα iPad .

Επεξ/σία από atheatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστώ για την απάντηση . Ήμουν έτοιμη να το παραγγείλω  από άλλο κατάστημα και έκανα πίσω γι αυτό το λόγο ο οποίος μου φάνηκε λιγάκι κουλός . Δηλ ακόμη και από την Αμερική μα το είχα παραγγείλει θα είχε σαν επιλογή την ελληνική γλώσσα ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...