Προς το περιεχόμενο

Cosmote TV σε οθόνη αυτοκινήτου με android 10


day600

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας,

Εγκατέστησα εχθές στο αυτοκίνητο μια ΟΕΜ οθόνη της Digital iQ, η οποία τρέχει android 10.

Κατέβασα την εφαρμογή COSMOTE TV από Playstore, έκανα κανονικά login αλλά όταν παταω για αναπαραγωγή ή λήψη μου πετάει το παρακάτω μήνυμα:

"Δεν είναι δυνατή η αναπαραγωγή διότι έχει γίνει τροποποίηση των περιορισμών στο λειτουργικό από τον κατασκευαστή ή τον χρήστη (rooting)"

Έχετε ιδέα αν υπάρχει τρόπος να παίξει με κάποια ρύθμιση ή αν είναι rooted, να γίνει unrooted? Όχι τίποτα άλλο..... αλλά τα παιδάκια μου περιμένουν να δουν παιδικά και θα με φάνε ζωντανό!

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Screenshot_20201113-093358_Gallery.jpg

Screenshot_20201113-093419_Gallery.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, day600 είπε

Γειά σας,

Εγκατέστησα εχθές στο αυτοκίνητο μια ΟΕΜ οθόνη της Digital iQ, η οποία τρέχει android 10.

Κατέβασα την εφαρμογή COSMOTE TV από Playstore, έκανα κανονικά login αλλά όταν παταω για αναπαραγωγή ή λήψη μου πετάει το παρακάτω μήνυμα:

"Δεν είναι δυνατή η αναπαραγωγή διότι έχει γίνει τροποποίηση των περιορισμών στο λειτουργικό από τον κατασκευαστή ή τον χρήστη (rooting)"

Έχετε ιδέα αν υπάρχει τρόπος να παίξει με κάποια ρύθμιση ή αν είναι rooted, να γίνει unrooted? Όχι τίποτα άλλο..... αλλά τα παιδάκια μου περιμένουν να δουν παιδικά και θα με φάνε ζωντανό!

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Screenshot_20201113-093358_Gallery.jpg

Screenshot_20201113-093419_Gallery.jpg

Μπορείς να δοκιμάσεις με το magisk αλλά προσεχτικά.

https://android.gadgethacks.com/how-to/completely-hide-root-using-magisk-0201243/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χρησιμοποιήσεις το κινητό για το streaming και να προβάλλεις με κάποιον τρόπο την εικόνα στην εξωτερική οθόνη σου γίνεται; Τι δυνατότητες συνδεσιμότητας/επικοινωνίας έχει η οθόνη βασικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας. Εχω το ιδιο θεμα με cosmote app σε android οθονη αυτοκινητου. Ενω παιζει κανονικα Amazon Prime video και youtube, στο cosmote app μου κανει τα ιδια και πεταει μυνημα για περιορισμους στο rooting μολις παω να πατησω ζωντανο προγραμμα ή replay εκπομπη μεσα στο app Cosmote. Βρήκε κανεις λυση εν ετη 2022-2023? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...