Προς το περιεχόμενο

[Gaming συνδρομη] 12 μήνες EA Access /μετατροπή σε 4 μήνες Game Pass Ultimate, 20,05€ @ ShopTo.net


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από εδώ: https://www.shopto.net/en/dwnld37378-ea-access-12-month-subscription-p180020/

Είναι ο πιο οικονομικός τρόπος για να επεκτείνετε την Game Pass Ultimate συνδρομή σας γιατί αν πάτε στο store της MS (το app στα windows 10) --> Redeem a code και βάλετε τον κωδικό που θα αγοράσετε, τον κάνει convert σε 4 μήνες Game Pass Ultimate. 5€ ο μήνας αντί για 13.

Προσοχή: αν δεν έχετε Game Pass Ultimate σας παίρνετε 12 μήνες EA Access (που πάλι μου φαίνεται καλό).

Δε σας στέλνουν κάτι. Αφού ολοκληρώσετε την αγορά σας, πάτε στο site Account --> Digital Items και εκεί είναι άμεσα διαθέσιμος ο κωδικός.

Το έκανα και μου επέκτεινε τη συνδρομή μου. Ο κωδικός ήταν άμεσα διαθέσιμος

  • Like 7
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Dandaredevil είπε

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και πάνω απο 1 φορά; Δηλαδή αγορά 2 καρτών; 

Γίνονται και stack, μόλις ανανέωσα για 1 χρόνο Ultimate με τρεις κωδικούς και συνολικό κόστος €60,15

Ευχαριστούμε ΟΡ 😎

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dchatz είπε

Τα παραπάνω αφορούν μόνο το xbox;

Είναι κάτι που αφορά τα pc;

Το Game Pass Ultimate μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και στο PC. Ψάξε για Xbox Game Pass for PC για περισσότερα.

10 λεπτά πριν, Narayan είπε

Γίνονται και stack, μόλις ανανέωσα για 1 χρόνο Ultimate με τρεις κωδικούς και συνολικό κόστος €60,15

Προσοχή εδώ να μην περάσετε τα τρία χρόνια (όσα είχατε και όσα προσθέσατε) γιατί έχει αναφορές ότι δε θα γίνεται το conversion μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tempo είπε

το site είναι αξιόπιστο; δοκιμασμένο; 

ναι εχει και paypal αλλα δεν ξερω αν θα προλαβεις πηρα καρτα και μου εβγαλε 83 ατομα ειναι ετοιμα να αγορασουν το προιον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Αν έχουμε και 1 μήνα δωρεάν Ultimate υπάρχει κανά τρικ να την περάσουμε και να βγάλει επιπλέον χρόνο ?

Τι τρικ να υπάρχει? Αγοράζεις περνάς τον κωδικό και έχεις 4 μήνες ultimate + ότι σου έχει απομείνει από την υπάρχουσα συνδρομή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, leo066 είπε

Τι τρικ να υπάρχει? Αγοράζεις περνάς τον κωδικό και έχεις 4 μήνες ultimate + ότι σου έχει απομείνει από την υπάρχουσα συνδρομή 

Πέρσι τέτοιο καιρό με μια διαδικασία έδινε επιπλέον μήνες ;).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

36276294_2020-11-1312_46_40-Window.png.633aa68a20156ed2c8f1fb2ac77a52a2.pngεμένα μου βγάζει αυτό αφού έγινε η χρέωση στο paypal :-(

 

edit: ολα καλά πέρασε και το δικό μου μετά απο κανα δεκάλεπτο. ευχαριστώ OP

Επεξ/σία από st4t1c
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, dchatz είπε

Τα παραπάνω αφορούν μόνο το xbox;

Είναι κάτι που αφορά τα pc;

Μόνη συμφέρουσα λύση να πάρει κάποιος εξαρχής Ultimate 

12 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Αν έχουμε και 1 μήνα δωρεάν Ultimate υπάρχει κανά τρικ να την περάσουμε και να βγάλει επιπλέον χρόνο ?

Όχι. Πρέπει να κάνεις εξαρχής gold-> Ultimate όπου με λίγα λεφτά παίρνεις ολοκληρα χρόνια . Δεν αξιζει να ασχολείται κάποιος με μήνα μηνα 

2 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Πέρσι τέτοιο καιρό με μια διαδικασία έδινε επιπλέον μήνες ;).

Ισχύει ακόμα η ίδια διαδικασία. Απλά αντί για 3 μήνες Ultimate με 1€, δίνεται 1 μήνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...