Προς το περιεχόμενο

[Gaming συνδρομη] 12 μήνες EA Access /μετατροπή σε 4 μήνες Game Pass Ultimate, 20,05€ @ ShopTo.net


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, tempo είπε

αυτό είσαι σίγουρος ότι ισχύει και για κάποιον που δεν έχει ενεργή game pass την ώρα που βάζει την ea access?

Θα γίνουν 5 μήνες συνολικά όταν βάλει το game pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, JasonAn είπε

1+4 ultimate μου έβγαλε!επί της ουσίας τι κερδίζουμε με το ultimate?αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει περιληπτικά!

Ultimate = Xbox Live Gold + Game pass for Consoles + Game Pass for PC + EA access + κάποια in game perks π.χ. Skins, xp boosts, κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, tempo είπε

με ποιά σειρά τις έβαλες τις συνδρομές;

Με όποια σειρά και να τις βάλει το ίδιο αποτέλεσμα θα έχει 

Επεξ/σία από leo066
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, tempo είπε

με ποιά σειρά τις έβαλες τις συνδρομές;

Πρώτα ένα μήνα ultimate και μετά την εα

Αν πάρω άλλη μία εα θα προστεθούν άλλοι τέσσερις μήνες;

Επεξ/σία από loukas599
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, loukas599 είπε

Πρώτα ένα μήνα ultimate και μετά την εα

Με την σειρα αυτη, δεν μπορουσες να ελπιζεις σε κατι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια χαζή ερώτηση; Έβαλα την προσφορά με την ea και τώρα γράφει στο προφίλ 7/4/21 και δεν ξέρω αν είναι μέχρι Απρίλιο ή μέχρι Ιούλιο. Διότι πριν το βάλω είχα σίγουρα μέχρι Μάρτιο ή Απρίλιο (δεν θυμάμαι ακριβώς). Οπότε για να μου φύγει το άγχος ότι μπήκε θα ήθελα να μου πείτε ποιο ισχύει τελικά 😛. Και αν πρώτα δείχνει τον μήνα πως γίνεται να το αλλάξω; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Να κάνω μια χαζή ερώτηση; Έβαλα την προσφορά με την ea και τώρα γράφει στο προφίλ 7/4/21 και δεν ξέρω αν είναι μέχρι Απρίλιο ή μέχρι Ιούλιο. Διότι πριν το βάλω είχα σίγουρα μέχρι Μάρτιο ή Απρίλιο (δεν θυμάμαι ακριβώς). Οπότε για να μου φύγει το άγχος ότι μπήκε θα ήθελα να μου πείτε ποιο ισχύει τελικά 😛. Και αν πρώτα δείχνει τον μήνα πως γίνεται να το αλλάξω; ευχαριστώ 

Στο εξωτερικό πρώτα το μήνα δείχνει δεν νομίζω να αλλάζει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Να κάνω μια χαζή ερώτηση; Έβαλα την προσφορά με την ea και τώρα γράφει στο προφίλ 7/4/21 και δεν ξέρω αν είναι μέχρι Απρίλιο ή μέχρι Ιούλιο. Διότι πριν το βάλω είχα σίγουρα μέχρι Μάρτιο ή Απρίλιο (δεν θυμάμαι ακριβώς). Οπότε για να μου φύγει το άγχος ότι μπήκε θα ήθελα να μου πείτε ποιο ισχύει τελικά 😛. Και αν πρώτα δείχνει τον μήνα πως γίνεται να το αλλάξω; ευχαριστώ 

Αν είναι στα αγγλικά είναι πρώτα ο μήνας 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, thomason993 είπε

Ultimate = Xbox Live Gold + Game pass for Consoles + Game Pass for PC + EA access + κάποια in game perks π.χ. Skins, xp boosts, κτλ

Απλα να σημειωθεί ότι η EA access που περιλαμβάνεται στο Ultimate, ισχύει μόνο στο Xbox, σε pc όχι ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...