Προς το περιεχόμενο

[Gaming συνδρομη] 12 μήνες EA Access /μετατροπή σε 4 μήνες Game Pass Ultimate, 20,05€ @ ShopTo.net


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τους ήδη κατόχους Ultimate να σημειωθεί ότι μπορείτε να βάλετε λογικά όσους κωδικούς θέλετε μέχρι να φτάσει το Ultimate στα 3 χρόνια.

Προσωπικά ενεργοποίησα 4 συνδρομές ετήσιες EA Access και μου τις άλλαξε κανονικά σε 16 μήνες Ultimate.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο subscription από 9/22 με πήγε 15/1/23 για Ultimate. Για Gold δεν λεει τιποτα για την λήξη της συνδρομής ενώ πριν έλεγε. Τι κουλό είναι αυτό? Τα τρία έτη έως 9/23 δεν τα περνάμε από σήμερα 14/11/20...

Επεξ/σία από EmpYristis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, EmpYristis είπε

Στο subscription από 9/22 με πήγε 15/1/23 για Ultimate. Για Gold δεν λεει τιποτα για την λήξη της συνδρομής ενώ πριν έλεγε. Τι κουλό είναι αυτό? Τα τρία έτη έως 9/23 δεν τα περνάμε από σήμερα 14/11/20...

Προσπαθώ να καταλάβω τι λες, μάλλον είναι πολύ πρωί για μένα.
Ήταν το subs ενεργό μέχρι Σεπ 2020 και σε πήγε Ιαν 2023, που είναι 4 μήνες, μπορείς λοιπόν να προσθέσεις 2 ακόμα 4μηνα για να πάς Σεπ 2023. Για Gold δε λέει γιατί λογικά έχεις Ultimate οπότε δεν υπάρχει gold.

Μάλλον θες να κάνεις το ίδιο ερώτημα με εμένα.
Η δικιά μου έληγε Γενάρη του 2023 και πήρα 8 μηνάκια που λείπανε για να πάω μέχρι Σεπτέμβιο 2023.
Αν βάλω τώρα και άλλη 4μηνη θα με πάει μέχρι Νοέμβριο του 2023? Θα περαστούν δηλαδή μόνο οι 2 από τους 4 μήνες?

Υγ. Μπορεί να μην έχουμε να φάμε μέχρι τότε αλλά ένα παιχνιδάκι θα το παίζουμε :P
 

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα 1 μήνα ultimate με 10 ευρώ και μετά τη 12μηνη ΕΑ οπότε πρόσθεσε αλλους 4 μήνες. Το πιό φτηνό που έχω πετύχει είναι 4.50€/μηνα ultimate και έχω να το δω απο το περασμένο Γενάρη.

Δε βάζω άλλο περιμένω και black friday, όλο και κάτι θα παιχτεί 'οπως και πέρυσι με το 1 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, @Touristas@ είπε

Έβαλα 1 μήνα ultimate με 10 ευρώ και μετά τη 12μηνη ΕΑ οπότε πρόσθεσε αλλους 4 μήνες. Το πιό φτηνό που έχω πετύχει είναι 4.50€/μηνα ultimate και έχω να το δω απο το περασμένο Γενάρη.

Δε βάζω άλλο περιμένω και black friday, όλο και κάτι θα παιχτεί 'οπως και πέρυσι με το 1 ευρώ.

Από την στιγμή που δεν είχες ενεργό Ultimate γιατί δεν έκανες αυτό?


 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, @Touristas@ είπε

Δεν θελω να μπλεξω με vpn αφου εχει ρισκο ban. 

Μα δε χρειάζεται VPN απαραίτητα. Με 90κατι ευρώ βαράς κανονικότατα 27μηνο απλά με το VPN σου βγαίνει 60κατι...

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, @Touristas@ είπε

Έβαλα 1 μήνα ultimate με 10 ευρώ και μετά τη 12μηνη ΕΑ οπότε πρόσθεσε αλλους 4 μήνες. Το πιό φτηνό που έχω πετύχει είναι 4.50€/μηνα ultimate και έχω να το δω απο το περασμένο Γενάρη.

Δε βάζω άλλο περιμένω και black friday, όλο και κάτι θα παιχτεί 'οπως και πέρυσι με το 1 ευρώ.

αν δεν σου κάνει κόπο θύμισε μας την περσινή προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Nerazzurri είπε

Παιδιά trial η δωρεάν προσωρινά κάτι υπάρχει για νέους χρήστες; Ή θέλει οπωσδήποτε συνδρομή μακροπρόθεσμα;

ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΟ απο € για ΕΝΑ ΜΗΝΑ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Themos3 είπε

Προσπαθώ να καταλάβω τι λες, μάλλον είναι πολύ πρωί για μένα.
Ήταν το subs ενεργό μέχρι Σεπ 2020 και σε πήγε Ιαν 2023, που είναι 4 μήνες, μπορείς λοιπόν να προσθέσεις 2 ακόμα 4μηνα για να πάς Σεπ 2023. Για Gold δε λέει γιατί λογικά έχεις Ultimate οπότε δεν υπάρχει gold.

Μάλλον θες να κάνεις το ίδιο ερώτημα με εμένα.
Η δικιά μου έληγε Γενάρη του 2023 και πήρα 8 μηνάκια που λείπανε για να πάω μέχρι Σεπτέμβιο 2023.
Αν βάλω τώρα και άλλη 4μηνη θα με πάει μέχρι Νοέμβριο του 2023? Θα περαστούν δηλαδή μόνο οι 2 από τους 4 μήνες?

Υγ. Μπορεί να μην έχουμε να φάμε μέχρι τότε αλλά ένα παιχνιδάκι θα το παίζουμε :P
 

 

Είχα πάρει Xbox Dgital με τα 99+ πήρα τότε την τότε προσφορά μετατροπής από Gold σε Ultimate έως Σεπτέμβρη του 2022. Αγόρασα με 20€ 12μηνη έτσι ώστε να πάει έως 9/23 αλλά βλέπω στον λογαριασμό της Microsoft από PC ότι λήγει 15/1/23 4 μήνες μετά την λήξη που έληγε η Ultimate πριν την ανανέωση ωστόσο στο Gold δεν μου εμφανίζει πότε λήγει η συνδρομή ενώ πριν έλεγε.

Λες να ταβάνιασα 15/1?

Περίεργο δεν είναι?

Επεξ/σία από EmpYristis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, EmpYristis said:

Είχα πάρει Xbox Dgital με τα 99+ πήρα τότε την τότε προσφορά μετατροπής από Gold σε Ultimate έως Σεπτέμβρη του 2022. Αγόρασα με 20€ 12μηνη έτσι ώστε να πάει έως 9/23 αλλά βλέπω στον λογαριασμό της Microsoft από PC ότι λήγει 15/1/23 4 μήνες μετά την λήξη που έληγε η Ultimate πριν την ανανέωση ωστόσο στο Gold δεν μου εμφανίζει πότε λήγει η συνδρομή ενώ πριν έλεγε.

Λες να ταβάνιασα 15/1?

Περίεργο δεν είναι?

 

Υποθέτω αγόρασες 12μηνη EA play που λέει στο θέμα.

4 μηνες Ultimate προσθέτει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, @Touristas@ είπε

Έβαλα 1 μήνα ultimate με 10 ευρώ και μετά τη 12μηνη ΕΑ οπότε πρόσθεσε αλλους 4 μήνες. Το πιό φτηνό που έχω πετύχει είναι 4.50€/μηνα ultimate και έχω να το δω απο το περασμένο Γενάρη.

Δε βάζω άλλο περιμένω και black friday, όλο και κάτι θα παιχτεί 'οπως και πέρυσι με το 1 ευρώ.

 

11 ώρες πριν, @Touristas@ είπε

Δεν θελω να μπλεξω με vpn αφου εχει ρισκο ban. 

  • Ρίσκο ban δεν έχει, γιατί κανείς ποτέ δεν έχει banαριστει. Αντιθέτως σε πολλούς έχουν περαστεί οι βραζιλιανικοι κωδικοί απευθείας από την Microsoft 
  • Ακόμα ομως και αν δεν ήθελες vpn, υπάρχει 12μηνη gold με 45€ που μετά την κάνεις ultimate 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...