Προς το περιεχόμενο
[Gaming συνδρομη] 12 μήνες EA Access /μετατροπή σε 4 μήνες Game Pass Ultimate, 20,05€ @ ShopTo.net

imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τους ήδη κατόχους Ultimate να σημειωθεί ότι μπορείτε να βάλετε λογικά όσους κωδικούς θέλετε μέχρι να φτάσει το Ultimate στα 3 χρόνια.

Προσωπικά ενεργοποίησα 4 συνδρομές ετήσιες EA Access και μου τις άλλαξε κανονικά σε 16 μήνες Ultimate.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Από εδώ: https://www.shopto.net/en/dwnld37378-ea-access-12-month-subscription-p180020/ Είναι ο πιο οικονομικός τρόπος για να επεκτείνετε την Game Pass Ultimate συνδρομή σας γιατί αν πάτε στο stor

Γιατί όλοι θέλουμε να υποστηρίξουμε την ποιο αχάριστη εταιρία που υπάρχει για να μας παίρνει τα λεφτά μέσω Lootboxes

Σονάκιας που πονεί?

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο subscription από 9/22 με πήγε 15/1/23 για Ultimate. Για Gold δεν λεει τιποτα για την λήξη της συνδρομής ενώ πριν έλεγε. Τι κουλό είναι αυτό? Τα τρία έτη έως 9/23 δεν τα περνάμε από σήμερα 14/11/20...

Επεξ/σία από EmpYristis
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, EmpYristis είπε

Στο subscription από 9/22 με πήγε 15/1/23 για Ultimate. Για Gold δεν λεει τιποτα για την λήξη της συνδρομής ενώ πριν έλεγε. Τι κουλό είναι αυτό? Τα τρία έτη έως 9/23 δεν τα περνάμε από σήμερα 14/11/20...

Προσπαθώ να καταλάβω τι λες, μάλλον είναι πολύ πρωί για μένα.
Ήταν το subs ενεργό μέχρι Σεπ 2020 και σε πήγε Ιαν 2023, που είναι 4 μήνες, μπορείς λοιπόν να προσθέσεις 2 ακόμα 4μηνα για να πάς Σεπ 2023. Για Gold δε λέει γιατί λογικά έχεις Ultimate οπότε δεν υπάρχει gold.

Μάλλον θες να κάνεις το ίδιο ερώτημα με εμένα.
Η δικιά μου έληγε Γενάρη του 2023 και πήρα 8 μηνάκια που λείπανε για να πάω μέχρι Σεπτέμβιο 2023.
Αν βάλω τώρα και άλλη 4μηνη θα με πάει μέχρι Νοέμβριο του 2023? Θα περαστούν δηλαδή μόνο οι 2 από τους 4 μήνες?

Υγ. Μπορεί να μην έχουμε να φάμε μέχρι τότε αλλά ένα παιχνιδάκι θα το παίζουμε :P

Επεξ/σία από Themos3
  • Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Έβαλα 1 μήνα ultimate με 10 ευρώ και μετά τη 12μηνη ΕΑ οπότε πρόσθεσε αλλους 4 μήνες. Το πιό φτηνό που έχω πετύχει είναι 4.50€/μηνα ultimate και έχω να το δω απο το περασμένο Γενάρη.

Δε βάζω άλλο περιμένω και black friday, όλο και κάτι θα παιχτεί 'οπως και πέρυσι με το 1 ευρώ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
9 λεπτά πριν, @[email protected] είπε

Έβαλα 1 μήνα ultimate με 10 ευρώ και μετά τη 12μηνη ΕΑ οπότε πρόσθεσε αλλους 4 μήνες. Το πιό φτηνό που έχω πετύχει είναι 4.50€/μηνα ultimate και έχω να το δω απο το περασμένο Γενάρη.

Δε βάζω άλλο περιμένω και black friday, όλο και κάτι θα παιχτεί 'οπως και πέρυσι με το 1 ευρώ.

Από την στιγμή που δεν είχες ενεργό Ultimate γιατί δεν έκανες αυτό?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Από την στιγμή που δεν είχες ενεργό Ultimate γιατί δεν έκανες αυτό?

Δεν θελω να μπλεξω με vpn αφου εχει ρισκο ban. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, @[email protected] είπε

Μα δε χρειάζεται VPN απαραίτητα. Με 90κατι ευρώ βαράς κανονικότατα 27μηνο απλά με το VPN σου βγαίνει 60κατι...

Επεξ/σία από Themos3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, @[email protected] είπε

αν δεν σου κάνει κόπο θύμισε μας την περσινή προσφορά

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
23 λεπτά πριν, Nerazzurri είπε

Παιδιά trial η δωρεάν προσωρινά κάτι υπάρχει για νέους χρήστες; Ή θέλει οπωσδήποτε συνδρομή μακροπρόθεσμα;

ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΟ απο € για ΕΝΑ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Themos3 είπε

Προσπαθώ να καταλάβω τι λες, μάλλον είναι πολύ πρωί για μένα.
Ήταν το subs ενεργό μέχρι Σεπ 2020 και σε πήγε Ιαν 2023, που είναι 4 μήνες, μπορείς λοιπόν να προσθέσεις 2 ακόμα 4μηνα για να πάς Σεπ 2023. Για Gold δε λέει γιατί λογικά έχεις Ultimate οπότε δεν υπάρχει gold.

Μάλλον θες να κάνεις το ίδιο ερώτημα με εμένα.
Η δικιά μου έληγε Γενάρη του 2023 και πήρα 8 μηνάκια που λείπανε για να πάω μέχρι Σεπτέμβιο 2023.
Αν βάλω τώρα και άλλη 4μηνη θα με πάει μέχρι Νοέμβριο του 2023? Θα περαστούν δηλαδή μόνο οι 2 από τους 4 μήνες?

Υγ. Μπορεί να μην έχουμε να φάμε μέχρι τότε αλλά ένα παιχνιδάκι θα το παίζουμε :P

Είχα πάρει Xbox Dgital με τα 99+ πήρα τότε την τότε προσφορά μετατροπής από Gold σε Ultimate έως Σεπτέμβρη του 2022. Αγόρασα με 20€ 12μηνη έτσι ώστε να πάει έως 9/23 αλλά βλέπω στον λογαριασμό της Microsoft από PC ότι λήγει 15/1/23 4 μήνες μετά την λήξη που έληγε η Ultimate πριν την ανανέωση ωστόσο στο Gold δεν μου εμφανίζει πότε λήγει η συνδρομή ενώ πριν έλεγε.

Λες να ταβάνιασα 15/1?

Περίεργο δεν είναι?

Επεξ/σία από EmpYristis
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 hour ago, EmpYristis said:

Είχα πάρει Xbox Dgital με τα 99+ πήρα τότε την τότε προσφορά μετατροπής από Gold σε Ultimate έως Σεπτέμβρη του 2022. Αγόρασα με 20€ 12μηνη έτσι ώστε να πάει έως 9/23 αλλά βλέπω στον λογαριασμό της Microsoft από PC ότι λήγει 15/1/23 4 μήνες μετά την λήξη που έληγε η Ultimate πριν την ανανέωση ωστόσο στο Gold δεν μου εμφανίζει πότε λήγει η συνδρομή ενώ πριν έλεγε.

Λες να ταβάνιασα 15/1?

Περίεργο δεν είναι?

Υποθέτω αγόρασες 12μηνη EA play που λέει στο θέμα.

4 μηνες Ultimate προσθέτει. 

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
11 ώρες πριν, @[email protected] είπε

11 ώρες πριν, @[email protected] είπε

• Ρίσκο ban δεν έχει, γιατί κανείς ποτέ δεν έχει banαριστει. Αντιθέτως σε πολλούς έχουν περαστεί οι βραζιλιανικοι κωδικοί απευθείας από την Microsoft 
  • Ακόμα ομως και αν δεν ήθελες vpn, υπάρχει 12μηνη gold με 45€ που μετά την κάνεις ultimate 
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.