Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, Asimakis1993 είπε

Μια ερώτηση, χωρίς απόδειξη μπορώ να δηλώσω την κονσόλα στη Microsoft ηλεκτρονικά και να έχω εγγύηση; 

Ναι.

Πας στο Microsoft.com/devices με το email που θες και απλά κανείς register την κονσόλα και βλέπεις μέχρι ποτέ έχεις εγγύηση 

ο,τι γίνει στην κονσόλα , η MSFT αυτό κοιτάει, όχι την απόδειξη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, ParafronGR είπε

Ναι.

Πας στο Microsoft.com/devices με το email που θες και απλά κανείς register την κονσόλα και βλέπεις μέχρι ποτέ έχεις εγγύηση 

ο,τι γίνει στην κονσόλα , η MSFT αυτό κοιτάει, όχι την απόδειξη 

Σε ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα register για εγγύηση την κονσόλα αλλά δεν δείχνει σωστό χρόνο εγγύησης.

Δείχνει μέχρι καλοκαίρι του 22.

Επειδή δεν έχω απόδειξη αγοράς αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να μου στείλει με pm την απόδειξη του ;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
23 minutes ago, dreaming123 said:

Έκανα register για εγγύηση την κονσόλα αλλά δεν δείχνει σωστό χρόνο εγγύησης.

Δείχνει μέχρι καλοκαίρι του 22.

Επειδή δεν έχω απόδειξη αγοράς αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να μου στείλει με pm την απόδειξη του ;

Ευχαριστώ.

Μιλάς με το κατάστημα που αγόρασες την κονσόλα να σου στείλουν με e-mail την απόδειξη. Στη συνέχεια μιλάς με την MS και σου φτιάχνουν το διάστημα της εγγύησης.

Βρίσκω τουλάχιστον περίεργο που μία κονσόλα η οποία κυκλοφόρησε το Νοέμβριο του 2020 δεν σου δίνει εγγύηση μέχρι το Νοέμβριο του 2022 συστημικά.

Σε κάθε περίπτωση, κανένας δεν θα σου δώσει την απόδειξή του που μπορεί να του ζητηθεί στο μέλλον από το σέρβις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μιλάς με το κατάστημα που αγόρασες την κονσόλα να σου στείλουν με e-mail την απόδειξη. Στη συνέχεια μιλάς με την MS και σου φτιάχνουν το διάστημα της εγγύησης.

Βρίσκω τουλάχιστον περίεργο που μία κονσόλα η οποία κυκλοφόρησε το Νοέμβριο του 2020 δεν σου δίνει εγγύηση μέχρι το Νοέμβριο του 2022 συστημικά.

Σε κάθε περίπτωση, κανένας δεν θα σου δώσει την απόδειξή του που μπορεί να του ζητηθεί στο μέλλον από το σέρβις.

Είμαι στο περίμενε 10 μέρες απο το κατάστημα...
Καλά ναι άλλο να είναι ένα μήνα κτλ η διαφορά και άλλο να ισχύει απο όταν δεν είχε κυκλοφορήσει καν.
Δεν ζητάει απόδειξη το service 100% αλλιώς εννοείται οτι δεν θα ζήταγα κάτι τέτοιο απο κάποιον <ξένο>.
Οnline βλέπουν απο το σύστημα πότε λήγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 minutes ago, dreaming123 said:

Είμαι στο περίμενε 10 μέρες απο το κατάστημα...
Καλά ναι άλλο να είναι ένα μήνα κτλ η διαφορά και άλλο να ισχύει απο όταν δεν είχε κυκλοφορήσει καν.
Δεν ζητάει απόδειξη το service 100% αλλιώς εννοείται οτι δεν θα ζήταγα κάτι τέτοιο απο κάποιον <ξένο>.
Οnline βλέπουν απο το σύστημα πότε λήγει.

Μίλα με την MS, ακόμα και χωρίς απόδειξη, θα τους δώσεις το serial και θα σου φτάσουν την εγγύηση εκεί που πρέπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο μενού μου βγάζει έναν ήχο καθώς πατάω από εδώ κι από εκεί. Μια βουή. Το έψαξα λίγο και έβαλα στον ήχο stereo uncompressed αλλά εξακολουθεί να το κάνει. Έχει συμβεί σε κάποιον; Τι να κάνω; 

Επεξ/σία από Asimakis1993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/6/2021 στις 7:59 ΜΜ, Malthador είπε

Μίλα με την MS, ακόμα και χωρίς απόδειξη, θα τους δώσεις το serial και θα σου φτάσουν την εγγύηση εκεί που πρέπει.

Mόνο με απόδειξη γίνετε .
Ευτυχώς μου έστειλε την απόδειξη το μαγαζί και μου το έφτιαξαν την ίδια μέρα απο τη Microsoft.
Τέλος καλό όλα καλά!

Επεξ/σία από dreaming123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...