Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, vasilis panagiwtidis είπε

Μου δίνεις το λινκ φίλε μου; 

Επίσης παιδιά μήπως ξέρουμε κάποιο οικονομικό δεύτερο τηλεχειριστήριο για το xbox? 

https://www.photoagora.gr/energy/battery-chargers/panasonic-eneloop-smart-and-quick-charger-bq-cc55-1x4-aa-1900mah.html?skr_prm=WyIzNDYzODQ1MS03MzdkLTRiMWEtODdlMC03ODM3YjhkMThlZDUiLDE2MzIyMzMwNzk2MjAseyJhcHBfdHlwZSI6Im5hdGl2ZSIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiIifV0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 hours ago, vasilis panagiwtidis said:

Μου δίνεις το λινκ φίλε μου; 

Επίσης παιδιά μήπως ξέρουμε κάποιο οικονομικό δεύτερο τηλεχειριστήριο για το xbox? 

Για χειριστήριο κοίταξε στις αγγελίες (είτε καινούργιο είτε μεταχειρισμένο)

6 hours ago, vasilis panagiwtidis said:

Μου δίνεις το λινκ φίλε μου; 

Επίσης παιδιά μήπως ξέρουμε κάποιο οικονομικό δεύτερο τηλεχειριστήριο για το xbox? 

Για χειριστήριο κοίταξε στις αγγελίες (είτε καινούργιο είτε μεταχειρισμένο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, vasilis panagiwtidis είπε

Μου δίνεις το λινκ φίλε μου; 

Επίσης παιδιά μήπως ξέρουμε κάποιο οικονομικό δεύτερο τηλεχειριστήριο για το xbox? 

Εγω πηρα αυτο και ειναι τιμιοτατο. https://www.skroutz.gr/s/28661504/PDP-Afterglow-Ενσύρματο-Gamepad-για-Xbox-One-Xbox-Series-Prismatic.html

Στους 9 μηνες χαλασε το official χειριστηριο, driftarei ο αριστερος μοχλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια μαμακια😁 όταν δεν παιζω το σκεπάζω να μην πιάνει χνούδια, ξέχασα να το ξεσκέπασω και έπαιξα ένα δίωρο κοντά, ήταν αρκετά ζεστό. λέτε να του έκανα καμια ζημιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Arxaiosss είπε

Έκανα μια μαμακια😁 όταν δεν παιζω το σκεπάζω να μην πιάνει χνούδια, ξέχασα να το ξεσκέπασω και έπαιξα ένα δίωρο κοντά, ήταν αρκετά ζεστό. λέτε να του έκανα καμια ζημιά;

Λογικά το είχες instant on και δουλεύει και "σβηστό" έστω πολύ χαμηλά...

Άναψε το και δες το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Λογικά το είχες instant on και δουλεύει και "σβηστό" έστω πολύ χαμηλά...

Άναψε το και δες το.

Οχι έπαιζα .μια χαρά δουλευει..αλλά επειδή είχε γίνει κόλαση στο εσωτερικό του, φοβάμαι μήπως του έκανε ζημιά και την βγάλει μετα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arxaiosss είπε

Έκανα μια μαμακια😁 όταν δεν παιζω το σκεπάζω να μην πιάνει χνούδια, ξέχασα να το ξεσκέπασω και έπαιξα ένα δίωρο κοντά, ήταν αρκετά ζεστό. λέτε να του έκανα καμια ζημιά;

Με σεμεδάκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Με σεμεδάκι?

Ναι αλλά χωρίς τρύπες, ευτυχώς ήταν μικρό και από τα πλαγια έπαιρνε λίγο ανάσα, από πανω ώμος έσκασε. Αν έφτανε σε επικίνδυνη θερμοκρασία κλεινει αυτόματα η οχι;

Επεξ/σία από Arxaiosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Arxaiosss είπε

Ναι αλλά χωρίς τρύπες, ευτυχώς ήταν μικρό και από τα πλαγια έπαιρνε λίγο ανάσα, από πανω ώμος έσκασε

Ολες οι κονσόλες αμα ξεπεράσουν μια θερμοκρασία σβήνουν για να μην έχουν πρόβλημα. Οπότε αφου δεν σου έβγαλε μήνυμα μην φοβάσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, vorlon68 είπε

Ολες οι κονσόλες αμα ξεπεράσουν μια θερμοκρασία σβήνουν για να μην έχουν πρόβλημα. Οπότε αφου δεν σου έβγαλε μήνυμα μην φοβάσαι.

🙏👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tetrabitos είπε

Οι επαναφορτιζόμενες μπαταρίες δεν τελειώνουν καθόλου. Ακόμα δεν έχω φορτίσει καμιά 2αδα.

Εγω σκέφτομαι να πάρω αυτές από τον κωτσοβολο https://www.kotsovolos.gr/imaging/alcalines-chargers/fortistes-mpatarion/184408-energizer-pro-charger-4aa-2000mah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vasilis panagiwtidis είπε

Εγω σκέφτομαι να πάρω αυτές από τον κωτσοβολο https://www.kotsovolos.gr/imaging/alcalines-chargers/fortistes-mpatarion/184408-energizer-pro-charger-4aa-2000mah

Έχω 3-4 χρόνια Energizer , μπορεί να κάνει κανά 7ωρο ο φορτιστής ( δεν έχω τον ίδιο) αλλά έχω 16 μπαταρίες και κρατάνε όλες κομπλέ για τα χειριστήρια του xbox, Wii , τηλεκατευθυνόμενα κοκ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Tetrabitos είπε

Οι επαναφορτιζόμενες μπαταρίες δεν τελειώνουν καθόλου. Ακόμα δεν έχω φορτίσει καμιά 2αδα.

Σκεψου οτι οι μπαταρίες θέλουν και κάποιους κύκλους φορτισης αποφόρτισης για να αποδώσουν τα μέγιστα. οπότε τις επόμενες φορές θα τα πάνε και καλύτερα

 

1 ώρα πριν, vasilis panagiwtidis είπε

Εγω σκέφτομαι να πάρω αυτές από τον κωτσοβολο https://www.kotsovolos.gr/imaging/alcalines-chargers/fortistes-mpatarion/184408-energizer-pro-charger-4aa-2000mah

έχω τις επιφυλάξεις μου λίγο για τον φορτιστή. Αν διαβάσεις λίγο τις κριτικές εδώ και σε ενδιαφέρει μια πιο γενική χρήση για τον φορτιστή θα έλεγα να πας σε κάτι άλλο

https://www.skroutz.gr/s/10728540/Energizer-ACCU-Recharge-Pro-Φορτιστής-4-Μπαταριών-Ni-MH-Μεγέθους-AA-AAA-Σετ-με-4x-AA-2000mAh.html#reviews

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σήμερα κατέβασα ένα παιχνίδι που πρόσφατα μπήκε στο game pass λέγεται Aragami 2 μου άρεσε κατ'αρχην το περιβάλλον είναι λίγο σαν τα ιαπωνικά τα καρτούν αλλά είναι ωραίο έχει κάποια glitch αλλά οκ δεν σε ενοχλούν στην αρχή σε πάει σε ένα χωριό και από εκεί σε στέλνει συνέχεια σε αποστολές όπου σου δίνουν πόντους και λεφτά για να αναβαθμίζεις εξοπλισμό και κινήσεις. Τώρα στην αρχή έχει πολύ stealth  διότι αν πας κατά μέτωπο σε μάχη άντε πολύ να φας έναν πλακώνουν κάνα 2 και τέλος. Φαίνεται ενδιαφέρον θα το συνεχίσω και βλέπουμε. Αν υπάρχει κανείς που το ξεκίνησε ας πει τις εντυπώσεις του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...