Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παιδιά να κάνω μια ερώτηση.

Επειδη ειναι να παρω ενα xbox series s απο αγγελια κερδισμενο σε διαγωνισμο ( αρα χωρις αποδειξη), αν παθει κατι, αρκει το registration που κανουμε στο site της microsoft με τον serial number, η χρειάζεται και η απόδειξη αγοράς?

Ευχαριστώ πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, ManLag said:

Καλησπέρα παιδιά να κάνω μια ερώτηση.

Επειδη ειναι να παρω ενα xbox series s απο αγγελια κερδισμενο σε διαγωνισμο ( αρα χωρις αποδειξη), αν παθει κατι, αρκει το registration που κανουμε στο site της microsoft με τον serial number, η χρειάζεται και η απόδειξη αγοράς?

Ευχαριστώ πολυ!

Αρκεί. 

Φυσικά μιλάς με microsoft απευθείας για την επισκευή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Επειδη ειμαι ασχετος με κονσολες εχω 2 ερωτησεις.Απ οτι εχω διαβασει μεχρι τωρα δεν υπαρχει κανενας περιορισμος στα παιχνιδια,οτι παιζει το Χ παιζει και το S,σωστα?(Δεν με ενδιαφερει το 4Κ,απλα θελω να παιζω 4-5 παιχνιδια το χρονο του στυλ Assassins Creed και κανενα Call of Duty).Δευτερη ερωτηση,επειδη θελω να παιζω στο μονιτορ του υπολογιστη και δεν εχει ηχεια,πως μπορω να παρω ηχο?Το μονιτορ ειναι το γνωστο 23αρι της Dell το U2311H.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

S και Χ παίζουν τα ίδια παιχνίδια, προφανώς με διαφορετικη ανάλυση/γραφικά μεταξύ τους. 

Για περιστασιακό gaming το S είναι ότι πρέπει

 

 

Όσο για τον ήχο, αν παίζεις με ακουστικά μπορείς να κουμπωσεις 3.5mm στο χειριστήριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχω series s και έχω αγοράσει την πρώτη συνδρομή ultimate με 1€ και τώρα σε λίγες μέρες λήγει. Διάβασα κάπου ότι μπορείς να κάνεις ultimate για ένα χρόνο με 40€ περίπου . Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, ntelis1 είπε

Καλησπέρα έχω series s και έχω αγοράσει την πρώτη συνδρομή ultimate με 1€ και τώρα σε λίγες μέρες λήγει. Διάβασα κάπου ότι μπορείς να κάνεις ultimate για ένα χρόνο με 40€ περίπου . Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση όταν θέλω να κατεβάσω ένα παιχνίδι από το game pass αλλά θέλω να το κάνω μέσω της εφαρμογής όταν δεν είμαι σπίτι παίζει ρόλο το internet του κινητού? τραβάει δεδομένο απο το κινητό ή κατεβάζει απο το ιντερνετ του σπιτιού?

Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DimitriosT86 είπε

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση όταν θέλω να κατεβάσω ένα παιχνίδι από το game pass αλλά θέλω να το κάνω μέσω της εφαρμογής όταν δεν είμαι σπίτι παίζει ρόλο το internet του κινητού? τραβάει δεδομένο απο το κινητό ή κατεβάζει απο το ιντερνετ του σπιτιού?

Ευχαριστώ.

 

Δεν τραβάει από το κινητό. Η κονσόλα πρέπει να είναι σε instant on mode για να κατεβάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, DimitriosT86 είπε

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση όταν θέλω να κατεβάσω ένα παιχνίδι από το game pass αλλά θέλω να το κάνω μέσω της εφαρμογής όταν δεν είμαι σπίτι παίζει ρόλο το internet του κινητού? τραβάει δεδομένο απο το κινητό ή κατεβάζει απο το ιντερνετ του σπιτιού?

Ευχαριστώ.

 

Εννοείται από το Internet του σπιτιού. 😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Nnoutas είπε

Εννοείται από το Internet του σπιτιού. 😀

 

50 λεπτά πριν, leo066 είπε

Δεν τραβάει από το κινητό. Η κονσόλα πρέπει να είναι σε instant on mode για να κατεβάσει.

Επειδή όταν πήγα να κατεβάσω έγραφε μπορεί να υπάρξουν τυχόν χρεώσεις ίντερνετ για αυτό ανησύχησα ευχαριστώ πολύ παιδιά να είστε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, DimitriosT86 είπε

 

Επειδή όταν πήγα να κατεβάσω έγραφε μπορεί να υπάρξουν τυχόν χρεώσεις ίντερνετ για αυτό ανησύχησα ευχαριστώ πολύ παιδιά να είστε καλά.

Οφείλουν να το γράψουν για την περίπτωση που κάποιος παίζει με metered connection.

Προχώρα άφοβα και καλά download!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...