Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

έχει κανένα μέρος να μοιραστούμε τα gamertags μας; κυρίως για coop με γέλιο κ παρέα, υπάρχει πια μεγάλη κοινότητα Ελλήνων στο xbox και πάρα πολλοί ενήλικες παίχτες, είναι ωραία φάση τα coop, πχ Ghost recon breakpoint κ wildlands, Dark alliance, World War Z κ πόσα άλλα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, rodosf1 said:

έχει κανένα μέρος να μοιραστούμε τα gamertags μας; κυρίως για coop με γέλιο κ παρέα, υπάρχει πια μεγάλη κοινότητα Ελλήνων στο xbox και πάρα πολλοί ενήλικες παίχτες, είναι ωραία φάση τα coop, πχ Ghost recon breakpoint κ wildlands, Dark alliance, World War Z κ πόσα άλλα!! 

μιας και ειπες wildlands εχει δωρεαν το dlc fallen ghosts

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, privateer είπε

μιας και ειπες wildlands εχει δωρεαν το dlc fallen ghosts

έχει κ ενα dlc του breakpoint δωρεάν επίσης με αποστολές με τον Sam Fischer της γνωστής σειράς Splinter Cell! μέσα από το store του παιχνιδιού γίνεται το download. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, rodosf1 said:

έχει κ ενα dlc του breakpoint δωρεάν επίσης με αποστολές με τον Sam Fischer της γνωστής σειράς Splinter Cell! μέσα από το store του παιχνιδιού γίνεται το download. 

breakpoint 😂 που την θυμηθηκες αυτη την φολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, privateer είπε

breakpoint 😂 που την θυμηθηκες αυτη την φολα

😂😂 όχι και φόλα, σε coop είναι εμπειρία με άλλους 3 φίλους στο νησί με τα behemoth!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, rodosf1 said:

😂😂 όχι και φόλα, σε coop είναι εμπειρία με άλλους 3 φίλους στο νησί με τα behemoth!! 

αθλιο ειναι παραλιγο να σκοτωσει ολο το franchise

αντι να εχουμε μια συνεχεια τουλαχιστον του wildlands πηγαν και εβγαλαν αυτο το εκτρωμα. Ιδιως το Multi Σε σχεση με wildlands ηταν αιωνες πισω. Κριμα γιατι ειχε προοπτικες για κατι πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, privateer είπε

αθλιο ειναι παραλιγο να σκοτωσει ολο το franchise

αντι να εχουμε μια συνεχεια τουλαχιστον του wildlands πηγαν και εβγαλαν αυτο το εκτρωμα. Ιδιως το Multi Σε σχεση με wildlands ηταν αιωνες πισω. Κριμα γιατι ειχε προοπτικες για κατι πολυ καλο.

χμμ κτλβνω τι λες, προσωπικά όμως μ αρέσουν και τα δύο για άλλους λόγους. Από την άλλη έχω γνωστούς που πίνουν  νερό στο breakpoint κ δεν πάνε το wildlands, άρα μήπως έτσι έπιασαν όλο το target group τους;

Πάντως σε next gen δεν ξέρω αν ετοιμάζεται κάτι νέο για να δούμε ή κάποια έκδοση remastered. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, rodosf1 said:

χμμ κτλβνω τι λες, προσωπικά όμως μ αρέσουν και τα δύο για άλλους λόγους. Από την άλλη έχω γνωστούς που πίνουν  νερό στο breakpoint κ δεν πάνε το wildlands, άρα μήπως έτσι έπιασαν όλο το target group τους;

Πάντως σε next gen δεν ξέρω αν ετοιμάζεται κάτι νέο για να δούμε ή κάποια έκδοση remastered. 

αυτοι σιγουρα δεν επαιζαν multi wildlands. 😂 casualades μου ακουγονται και ηταν το target group του breakpoint. Το κοινο του ghost recon ομως δεν ηθελε κατι τετοιο και για αυτο και πατωσε το Breakpoint.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, rodosf1 said:

έχει κανένα μέρος να μοιραστούμε τα gamertags μας; κυρίως για coop με γέλιο κ παρέα, υπάρχει πια μεγάλη κοινότητα Ελλήνων στο xbox και πάρα πολλοί ενήλικες παίχτες, είναι ωραία φάση τα coop, πχ Ghost recon breakpoint κ wildlands, Dark alliance, World War Z κ πόσα άλλα!! 

Εδώ

και σε κάποια groups στο Facebook

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα την απόφαση να αγοράσω το Xbox Series S, αλλά επειδή μια ζωή είμαι με PS, θα ήθελα να μου δώσετε κάποιες πληροφορίες ώστε όταν το έχω στα χέρια μου να μην ψάχνομαι...

1. Για να μπορώ να παίζω online (efootball) θα πρέπει να αγοράσω την xbox live gold συνδρομή; Δεν με ενδιαφέρει να κατεβάζω πολλά games καθώς θα παίζω 1 ή 2 παιχνίδια όλο το χρόνο.

2. Είναι ασφαλές να αγοράσω ενα παιχνίδι με την χρεωστική μου κάρτα; 

3. Αν σβήσω κατά λάθος ένα αγορασμένο παιχνίδι μπορώ να το κατεβάσω ξανά χωρίς να πληρώσω;

4. Ο παρακάτω φορτιστής κάνει για το χειριστήριο του xbox s; Αν ναι, αξίζει αντί για μπαταριές; Υπάρχει καλύτερη λύση;

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/xbox-series/periferiaka-xbox-series-χ/218744-speedlink-pulse-x-play-charge-for-xbox-series-x

5. Και τέλος, Φαντάζομαι ότι θα συνδέσω την κονσόλα με κάποιο email. Θα πρέπει να είναι αποκλειστικά hotmail και outlook η μπορώ και με το δικό μου που είναι gmail;

Επεξ/σία από thant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Αρκεί συνδρομή gold, όμως δώσε μια ευκαιρία στο gamepass(η πρώτη μετατροπή κοστίζει μόλις 1 ευρώ!!!)

 

2.οσο ασφαλές είναι οι online αγορές. Πάντως το site είναι έμπιστο.

 

3. Φυσικά!

 

4. Προτείνω επαναφορτιζόμενες μπαταρίες(οι ladda του ikea είναι παμφθηνες και πολύ καλές) + φορτιστή αυτών.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...