Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, mordillo είπε

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι;

Στο eneba σε κάποια παιχνίδια γράφει λειτουργεί σε : xbox one και σε κάποια αλλα γράφει : xbox one , xbox series x

Για να είμαστε σίγουροι ότι θα παίζει στο series s, πρέπει να το αναφέρει; (έστω σαν series x) ή απλά κανείς δεν ασχολήθηκε να συμπληρώσει τις κονσόλες που λειτουργεί και όλα τα παιχνίδια του xbox άσχετα αν αναφέρουν τα series x|s θα παίζουν κανονικά; (εννοείται αγοράζοντας σωστό region)

όλα του One παίζουν έως τώρα στα series! προχώρα χωρίς φόβο και με πολύ πάθος! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 ώρες πριν, rodosf1 είπε

όλα του One παίζουν έως τώρα στα series! προχώρα χωρίς φόβο και με πολύ πάθος! 

Σε ευχαριστώ! Θα προχωρήσω! 👍

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τώρα που βγήκαν οι προσφορές της Black Friday τι προτείνετε να χτυπήσουμε;

Είμαι λάτρης του Borderlands 3, δηλαδή θέλω μόνο να προχωράω και να σκοτώνω.

Ούτε στρατηγικές, ούτε στήσιμο ασπίδων, ούτε κολοτούμπες, ούτε hide and seek.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Assassin's Creed Odyssey, The Crew 2, Homefront the Revolution και για τον φίλο παραπάνω

9 ώρες πριν, skiabox είπε

Παιδιά τώρα που βγήκαν οι προσφορές της Black Friday τι προτείνετε να χτυπήσουμε;

Είμαι λάτρης του Borderlands 3, δηλαδή θέλω μόνο να προχωράω και να σκοτώνω.

Ούτε στρατηγικές, ούτε στήσιμο ασπίδων, ούτε κολοτούμπες, ούτε hide and seek.

που θέλει να σκοτώνει μόνο Payback 2 το απόλυτο. 

Γενικά έβγαλε μαζεμένες πολλές προσφορές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tetrabitos είπε

Αυτό το 10$ στον Microsoft account, πώς τον χρησιμοποιούμε;

Θέλω να αγοράσω ένα παιχνίδι με 29,90€  (κάρτα) μπορώ να το τσονταρω κάπως;

Δίνουν 10€ κουπόνι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vasilis panagiwtidis είπε

Δίνουν 10€ κουπόνι; 

Για Μπλάκ Friday μου ήρθε ένα μήνυμα, το είδα να έχει πιστωθεί, αλλά πως το χρησιμοποιούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έχω xbox 360. Θελω μετά απο τόσα χρόνια να προχωρήσω επιτέλους. Κανονικά θα ήθελα το series x σαν πιο futureproof κονσόλα αλλά μια η μικρή διαθεσιμότητα, μια η ακριβη τιμή οοοοοταν το βρίσκεις και μια ότι δεν έχω και τον τρελό χρόνο για να παίζω παιχνίδια στα 41 μου τι λέτε αξίζει να πάω σε series s? Έχω 4K LG 55αρα nanocell τηλεόραση και 4Κ monitor υπολογιστή. Το x μόνο σαν καλύτερες δυνατότητες το σκέφτομαι, το blue ray δεν με ενδιαφέρει. Με παιχνιδια του game pass ως επί το πλείστον θα ασχολούμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, paramedic είπε

Καλησπέρα παιδιά. Έχω xbox 360. Θελω μετά απο τόσα χρόνια να προχωρήσω επιτέλους. Κανονικά θα ήθελα το series x σαν πιο futureproof κονσόλα αλλά μια η μικρή διαθεσιμότητα, μια η ακριβη τιμή οοοοοταν το βρίσκεις και μια ότι δεν έχω και τον τρελό χρόνο για να παίζω παιχνίδια στα 41 μου τι λέτε αξίζει να πάω σε series s? Έχω 4K LG 55αρα nanocell τηλεόραση και 4Κ monitor υπολογιστή. Το x μόνο σαν καλύτερες δυνατότητες το σκέφτομαι, το blue ray δεν με ενδιαφέρει. Με παιχνιδια του game pass ως επί το πλείστον θα ασχολούμαι.

To S ειναι ιδανικο για 2Κ monitor

Εσυ που εχεις 4Κ TV πας για το Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας.  Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Εάν έχω προφίλ σε xbox one και έχω και series s, μπορώ να έχω το ίδιο προφίλ και στις 2 κονσόλες έτσι ώστε να παίζω τα ίδια (ψηφιακά) games;

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, konlift είπε

Καλησπέρα σας.  Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Εάν έχω προφίλ σε xbox one και έχω και series s, μπορώ να έχω το ίδιο προφίλ και στις 2 κονσόλες έτσι ώστε να παίζω τα ίδια (ψηφιακά) games;

Ευχαριστώ 

ναι εννοείται! 

2 ώρες πριν, paramedic είπε

Καλησπέρα παιδιά. Έχω xbox 360. Θελω μετά απο τόσα χρόνια να προχωρήσω επιτέλους. Κανονικά θα ήθελα το series x σαν πιο futureproof κονσόλα αλλά μια η μικρή διαθεσιμότητα, μια η ακριβη τιμή οοοοοταν το βρίσκεις και μια ότι δεν έχω και τον τρελό χρόνο για να παίζω παιχνίδια στα 41 μου τι λέτε αξίζει να πάω σε series s? Έχω 4K LG 55αρα nanocell τηλεόραση και 4Κ monitor υπολογιστή. Το x μόνο σαν καλύτερες δυνατότητες το σκέφτομαι, το blue ray δεν με ενδιαφέρει. Με παιχνιδια του game pass ως επί το πλείστον θα ασχολούμαι.

πήρα το Series S στα 41 κ εγω συνομηλικε! :) αξίζει με τα χίλια 1440p κ upscale σε 4Κ πολύ καλό από την κονσόλα για εμένα είναι άψογο όσον αφορά τα γραφικά. 

Είμαι του gameplay όμως περισσότερο κ εκεί ξεχωρίζω το game. Παρόλα αυτά χαζεύω τα γραφικά του S, το εννοώ. 

Στην τιμή του Series S αντίστοιχο pc ή κονσόλα δεν υπάρχει. 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ του gameplay είμαι φίλε μου. Ξεκίνησα να παίζω παιχνίδια με Phantasmagoria, Shiver, Gabriel Knight, Kings Quest κλπ και τώρα στο Pc παίζω ως επί το πλείστον Horror Games. Με βλέπω σε κανένα μήνα να χτυπάω το series S!!!

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...