Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, joker80 είπε

Ποιος να το πίστευε ότι αυτό το κονσολάκι και σε αυτή την τιμή θα κάνει τέτοια θαύματα. Από χθες που το έχω δεν το πιστεύω. Μαζί με το game pass είναι ότι καλύτερο. 

300€ για ανεκτίμητα χαμόγελα! 

Χρόνια Πολλά σε όλους τους series S-αδες κ σε όλο τον κόσμο! 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπαιξα και εγώ επιτέλους το πρωτο μου παιχνίδι στο series S. Έβαλα το Gunk. Παίζω σε 4K τηλεόραση με 100hz δυνατότητα. Φοβερό αποτελεσμα και για μένα που θα παίζω λίγες ώρες την εβδομάδα είναι η τέλεια λύση αυτή η κονσολα σε συνδυασμό με το game pass. Εννοείται κατεβάζω το Halo και όλα τα gears που παρόλο που τα έχω παίξει σε Xbox 360 και υπολογιστή θα τα παίξω και στο S! 

Επεξ/σία από paramedic
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, paramedic είπε

Έπαιξα και εγώ επιτέλους το πρωτο μου παιχνίδι στο series S. Έβαλα το Gunk. Παίζω σε 4K τηλεόραση με 100hz δυνατότητα. Φοβερό αποτελεσμα και για μένα που θα παίζω λίγες ώρες την εβδομάδα είναι η τέλεια λύση αυτή η κονσολα σε συνδυασμό με το game pass. Εννοείται κατεβάζω το Halo και όλα τα gears που παρόλο που τα έχω παίξει σε Xbox 360 και υπολογιστή θα τα παίξω και στο S! 

ωραίος! έχει πολύ πράγμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, vargas είπε

Λίγο γκαντέμης είσαι.  😝

Από την άλλη δεν πειράζει γιατί πολλές φορές βάζω και gold να περνάει ο μήνας, γιατί παίζω κάτι πολύωρα single player όπως Valhalla κτλπ. Οπότε ματσαρω σε κανένα online fight που και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/12/2021 στις 10:36 ΠΜ, vargas είπε

Φοβερή παιχνιδάρα Με το pass , mortal kombat ultimate 11 με rambo , RoboCop , κ terminator

Οσο το έβαλα νομίζω οτι είναι η βασική εκδοση,δεν έχει κανέναν dlc χαρακτήρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , σκέφτομαι να αγοράσω ένα series s και αν το βάλω σε μια 4k 43" tv που έχω αξίζει λέτε; Έχω αγοράσει τα fh4 , fm7 στο pc μέσω του ms store , θα μπορώ να τα βάλω στο xbox ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Καλησπέρα , σκέφτομαι να αγοράσω ένα series s και αν το βάλω σε μια 4k 43" tv που έχω αξίζει λέτε; Έχω αγοράσει τα fh4 , fm7 στο pc μέσω του ms store , θα μπορώ να τα βάλω στο xbox ;

αξίζει ναι κάνει πολύ καλό upscale. 

Εγώ το έχω σε 50ρα 4Κ κ είναι τζάμι. 

Όσα games έχουν το χαρακτηριστικό "play anywhere" παίζουν και σε pc και σε Xbox. 

Με gamepass ομως έχεις μεσα Football Manager 2022 xbox edition κ FH4 κ FH5 κ μερικές 100δες ακόμα games. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

αξίζει ναι κάνει πολύ καλό upscale. 

Εγώ το έχω σε 50ρα 4Κ κ είναι τζάμι. 

Όσα games έχουν το χαρακτηριστικό "play anywhere" παίζουν και σε pc και σε Xbox. 

Με gamepass ομως έχεις μεσα Football Manager 2022 xbox edition κ FH4 κ FH5 κ μερικές 100δες ακόμα games. 

Έχω game pass ένα τρίμηνο ενεργό και όποτε μπορώ να βάλω τσάμπα βάζω 

Το fm7 που λέω από πάνω εννοώ το forza motosport 7 οχι football manager 

Έχω σκοπό να παίζω μόνο τα forza και κάνα fifa 22 , f1 2021 ,f1 2022 όταν βγει 

Για esports θα έχω το pc 

Γενικά από τα παιχνίδια του game pass θα παίξω μόνο αν βάλω τσάμπα αλλιώς αν βγει κάποιο παιχνίδι που με ενδιαφέρει το αγοράζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!!

Αγόρασα το series s και κατέβασα το pes22 efootball πλέον. Έχω δύο controllers και ήθελα να παίξω αντιπαλος με έναν φίλο τοπικά αλλά και τα δύο χειριστήρια ελέγχουν την ίδια ομάδα . Κάνω κάτι λάθος?

Είναι η πρώτη μου επαφή με xbox ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/12/2021 στις 1:43 ΜΜ, George7Byron είπε

Οσο το έβαλα νομίζω οτι είναι η βασική εκδοση,δεν έχει κανέναν dlc χαρακτήρα 

Και εγώ αυτό είδα, αλλά είχα τν εντύπωση ότι ήταν το ultimate.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...