Προς το περιεχόμενο

Xbox Series S - Γενική Συζήτηση


ShadaTuT
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

συγκεκριμένα; Εμένα ότι ψάχνω το δείχνει κανονικά. Στο μενού εννοείς σαν κατηγορία μήπως; 

Αν κάνω αναζήτηση βρίσκω τα παιχνίδια κανονικά απλά σαν κατηγορία δεν τη δείχνει ενώ πριν λίγες μέρες έβγαινε κάπου στο κάτω μέρος του store. Κάτι σκάλωμα πρέπει να έχει φάει δεν εξαρτάται αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, joker80 είπε

Αν κάνω αναζήτηση βρίσκω τα παιχνίδια κανονικά απλά σαν κατηγορία δεν τη δείχνει ενώ πριν λίγες μέρες έβγαινε κάπου στο κάτω μέρος του store. Κάτι σκάλωμα πρέπει να έχει φάει δεν εξαρτάται αλλιώς.

έκανε δύο updates πρόσφατα το store app. Μήπως άλλαξε το interface? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, rodosf1 είπε

έκανε δύο updates πρόσφατα το store app. Μήπως άλλαξε το interface? 

Μπορεί κάτι να άλλαξαν δεν μπορώ να καταλάβω. Μικρό το κακό τα βρίσκω ακόμα απο browser

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Xbox Bethesda Showcase χθες και... έδωσε πόνο αλύπητα η Microsoft, απίστευτη παρουσίαση, απίστευτα games και σχεδόν όλα Gamepass, 

Hideo Kojima με νέο exclusive με στυλ που δεν έχει ξαναδεί άνθρωπος κατά δήλωσή του,

LOL και τα games της Riot στο Xbox, 

Forza Motorsport ότι επικοτερο σε εξομοιωτή, 

και τόσα άλλα που θέλει σελίδες για να περιγράφουν!

Και τέλος.... Starfield.... για να περάσουμε χρόνια, όχι απλά ώρες!! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rodosf1 είπε

Xbox Bethesda Showcase χθες και... έδωσε πόνο αλύπητα η Microsoft, απίστευτη παρουσίαση, απίστευτα games και σχεδόν όλα Gamepass, 

Hideo Kojima με νέο exclusive με στυλ που δεν έχει ξαναδεί άνθρωπος κατά δήλωσή του,

LOL και τα games της Riot στο Xbox, 

Forza Motorsport ότι επικοτερο σε εξομοιωτή, 

και τόσα άλλα που θέλει σελίδες για να περιγράφουν!

Και τέλος.... Starfield.... για να περάσουμε χρόνια, όχι απλά ώρες!! 

Ξέρουμε αν όλα αυτά θα έρθουν day one game pass? Γιατί έχω ψηθεί άσχημα για αναβάθμιση pc μετα την παρουσίαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Ξέρουμε αν όλα αυτά θα έρθουν day one game pass? Γιατί έχω ψηθεί άσχημα για αναβάθμιση pc μετα την παρουσίαση

ναι σχεδόν ότι ειδαμε χθες θα βγει d1 gamepass.
δεν επιβεβαιωθηκε πχ το Diablo 4 αλλα λογικα περιμένουν να κλείσει η εξαγορα πρώτα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Ξέρουμε αν όλα αυτά θα έρθουν day one game pass? Γιατί έχω ψηθεί άσχημα για αναβάθμιση pc μετα την παρουσίαση

κυκλοφορεί μια λίστα με τις ανακοινώσεις που την έδειξε χθες ο Phil Spencer. Πάντως στη συντριπτική πλειοψηφία έπαιζε το Gamepass στο trailer. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις προσεξα κατι περιεργο αλλα νομιζω οτι με necromancer, barbarian, rogue, sorceress και druid, το παιχνιδι για πρωτη φορα δεν θα εχει shield class στο launch! μου φαίνεται πολυ περίεργη επιλογη να μην εχεις χαρακτηρα με ασπίδες σε ενα τετοιο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

μολις προσεξα κατι περιεργο αλλα νομιζω οτι με necromancer, barbarian, rogue, sorceress και druid, το παιχνιδι για πρωτη φορα δεν θα εχει shield class στο launch! μου φαίνεται πολυ περίεργη επιλογη να μην εχεις χαρακτηρα με ασπίδες σε ενα τετοιο παιχνιδι.

ούτε το 3 είχε class με shield στην αρχή, τον crusader τον δώσανε με το reaper of souls.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...