Προς το περιεχόμενο

YouTube Premium 1,26E/month (Argentina - via VPN)


spongebobgal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, slk200gr είπε

Ok απλα με αυτά να πούμε ότι ΔΕΝ κρατάς το δικό σου λογαριασμό, σου δίνουν άλλο. Κλαιν μαιν για μένα γιατί έτσι κ αλλιώς δεν έχω τίποτα saved η playlists κλπ. Απλά το αναφέρω μήπως κάποιος τυχόν ενδιαφέρεται. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα δεν μού επιτρέπει να προσθέσω νέα μέλη (υπάρχοντες λογαριασμούς), λέει "looks like you're in a different country than the family manager"...

...άλλαξα τη τοποθεσία και των άλλων λογαριασμών σε Αργεντινή (μόνο μέσω ΥΤ είδα να προσφέρεται η επιλογή, δεν την είδα πουθενά αλλού στη διαχείριση του λογαριασμού Google), αλλά μού βγάζει το ίδιο...

Επεξ/σία από definitio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λαθος στα στοιχεια εκανα τελικα....

 

revolut θελει κατι ιδιαιτερο? Γιατι δε δεχεται τα στοιχεια της καρτας για πληρωμη.

 

Επεξ/σία από Billkaza
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμος κι εγώ στο οικογενειακό. 

Πρόσθεσα 2 μέλη μια χαρά.

Πληρωμή με revolut. Αν απορρίπτει την κάρτα δείτε μήπως έχετε απενεργοποιήσει τις ηλεκτρονικές αγορές. Σε μένα αυτό έφταιγε στην αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 minutes ago, definitio said:

Εμένα δεν μού επιτρέπει να προσθέσω νέα μέλη (υπάρχοντες λογαριασμούς), λέει "looks like you're in a different country than the family manager"...

...άλλαξα τη τοποθεσία και των άλλων λογαριασμών σε Αργεντινή (μόνο μέσω ΥΤ είδα να προσφέρεται η επιλογή, δεν την είδα πουθενά αλλού στη διαχείριση του λογαριασμού Google), αλλά μού βγάζει το ίδιο...

Δεν χρειάζεται να τους βάλεις Αργεντινή. Ούτε εσύ χρειάζεται να τον βάλεις εκεί... Για αργεντινή χρειάζεται μόνο στην αρχή να έχεις vpn για να κάνεις και να σετάρεις την πληρωμή. Απλά οι λογαριασμοί που θα βάλεις στο family να είναι στην ίδια χώρα με εσένα. Η χώρα που "φαίνεσαι" στην google είναι η χώρα που σου βγάζει το google play. Δηλαδή αν σου ζητάει να πληρώσεις εφαρμογές σε ευρώ είσαι μάλλον οκ. Το προφίλ σου κοίτα στο Payments.google.com. Προσοχή όμως, μπορείς να αλλάξεις χώρα στο google στο payments μόνο μια φορά το χρόνο. Το προφίλ εκείνο θα καθορίζει τις εφαρμογές που θα βλέπεις διαθέσιμες στο store καθώς και το νόμισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Πάντως εγώ που είχα προσπαθήσει από Ινδία μέσω VPN με τον δικό μου λογαριασμό Gmail δεν με άφηνε γιατί ανέφερε πως ο λογαριασμός βρίσκεται σε άλλη χώρα. 

Κανονικά πρέπει να αλλάξεις χώρα στον λογαριασμό σου, κάτι που προσωπικά δεν ήθελα να κάνω. 

Μου έπαιξε απλώς με VPN India, δεν έκανα κάτι άλλο εκτός από ένα log out log in ίσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, JimGer είπε

Δεν χρειάζεται να τους βάλεις Αργεντινή. Ούτε εσύ χρειάζεται να τον βάλεις εκεί... Για αργεντινή χρειάζεται μόνο στην αρχή να έχεις vpn για να κάνεις και να σετάρεις την πληρωμή. Απλά οι λογαριασμοί που θα βάλεις στο family να είναι στην ίδια χώρα με εσένα. Η χώρα που "φαίνεσαι" στην google είναι η χώρα που σου βγάζει το google play. Δηλαδή αν σου ζητάει να πληρώσεις εφαρμογές σε ευρώ είσαι μάλλον οκ. Το προφίλ σου κοίτα στο Payments.google.com. Προσοχή όμως, μπορείς να αλλάξεις χώρα στο google στο payments μόνο μια φορά το χρόνο. Το προφίλ εκείνο θα καθορίζει τις εφαρμογές που θα βλέπεις διαθέσιμες στο store καθώς και το νόμισμα

Μπόρεσα να πληρώσω σε νόμισμα Αργεντινής μόνο φτιάχοντας νέο λογαριασμό Google και βάζοντας εκεί, κατά τη πληρωμή, διεύθυνση Αργεντινής...αυτός ο νέος λογαριασμός Google δεν είναι συνδεδεμένος με εφαρμογές, Google Play κτλ

...άλλοι λογαριασμοί που θέλω να προσθέσω δεν έχουν κανένα στοιχείο στο Google Payments, αλλά δεν με αφήνει να τους προσθέσω ως έχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, definitio είπε

 

Εμενα ο,τι βιντεο εβλεπα δεν εμφανιζόταν στο ιστορικό, που συχνα ειναι χρήσιμο...θαρρω πως αν πρόσθετα βιντεο σε λιστα μεσω ΥΤν επίσης δεν εμφανιζόταν στο λογαριασμό εκτος της εφαρμογής

Συμφερει πάντως η αγορά πακετου τοσο φθηνά

Απλά δεν έκανες σωστα την εγκατάσταση. Πλέον που έβγαλαν το Vanced Manager η διαδικασία είναι πολύ πιο απλη. (Δεν χρειάζεται root)

Εφόσον βάλεις το MicroG μετά απλά κανείς σύνδεση τον λογαριασμό σου ( δεν τον παίρνει αυτόματα) και το ιστορικό και η παρακολούθηση πηγαίνει σε όλες τις συσκευές σου.

Το καλό με το Vanced δεν είναι ότι κόβει μόνο τα ads, αλλά και τα ads (beta λειτουργεία αλλά στα βίντεο που παρακολουθω λειτουργεί άψογα) που προωθεί ο ίδιος ο youtuber μέσα στο video και κάνει skip τα κομμάτια του χορηγού, πιθανής αυτοπροωθησης,της υπενθύμισης για like subscribe καθώς και τα intro. Από 15 λεπτά video καταληγεις να βλέπεις 10 λεπτά ουσιαστικά. 

IMG_20201116_161409.jpg.8f3941a4e25ab659ab538475e80c12c5.jpg

Επίσης έχεις gestures για ήχο / φωτεινότητα, παίζει κανονικά η μουσική background και με κλειστή οθόνη. 

Φυσικά έχω κ premium αλλά για τα YouTube Originals. Στην ουσία προσωπικά έχω διαγράψει σαν εφαρμογή το YouTube ακόμα κ αν πληρώνω premium κ χρησιμοποιώ το Vanced ως εφαρμογή YouTube.

Επεξ/σία από Billator
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Billator είπε

image.png.43e66bb84e4923615c5c6f6f3ffd0c5a.png

Για αυτό είπα ότι το banαραν.  Αβέρτα με VPN γινόταν και αυτό μέχρι πριν λίγο καιρό. Εγώ το είχα προλάβει και το έκανα και σε 10αριά ακόμα άτομα. Έγινε abused από πολλούς όπως γίνεται τώρα με το Youtube premium.

Υπάρχει τρόπος με Gift Card + Residential Turkey IP (δεν ζητάει τηλέφωνο έτσι) αλλά δεν το έχω κάνει.

Όρεξη να χετε κ θα βρείτε τα παντα...π.χ. γραψε cheap (υπηρεσία π θες)στο youtube /insta/telegram/aliexpress/account bot..otp sms μέσω pvacodes.. ..πάντα με χρηση virtual card μιας χρησης ή paypal

Επειδή είδα google pay για την αγορά youtube premium ..η κάρτα παραμένει και στο play store?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έβαλα μέσω αυτών που πουλάνε συνδρομή από aliexpress etc. Βρήκα έναν αξιόπιστο πωλητή με καλές κριτικές και τέλος. Στην ουσία σε προσκαλούν "στην οικογένεια τους". 18 ευρώ μου βγήκε ο χρόνος. Δεν ήθελα να φτιάξω καινούργιο account και έβαλα το βασικό μου.... όποτε το ερώτημα που προκύπτει είναι αν είναι αξιόπιστοι ; Μπορούν να υποκλέψουν τίποτα προσωπικά στοιχεία ; Το καλό με αυτή τη διαδικασία είναι ότι σε αναγκάζει να αφαιρέσεις το G.Pay σου προφίλ και αν θες δημιουργείς καινούργιο μετά.....

Επεξ/σία από DJTaurus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, DJTaurus είπε

Εγώ έβαλα μέσω αυτών που πουλάνε συνδρομή από aliexpress etc. Βρήκα έναν αξιόπιστο πωλητή με καλές κριτικές και τέλος. Στην ουσία σε προσκαλούν "στην οικογένεια τους". 18 ευρώ μου βγήκε ο χρόνος. Δεν ήθελα να φτιάξω καινούργιο account και έβαλα το βασικό μου.... όποτε το ερώτημα που προκύπτει είναι αν είναι αξιόπιστοι ; Μπορούν να υποκλέψουν τίποτα προσωπικά στοιχεία ; Το καλό με αυτή τη διαδικασία είναι ότι σε αναγκάζει να αφαιρέσεις το G.Pay σου προφίλ και αν θες δημιουργείς καινούργιο μετά.....

Εκανα για spotify το ιδιο, κανενα προβλημα μεχρι στιγμης

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, GREG10ARIS είπε

Εκανα για spotify το ιδιο, κανενα προβλημα μεχρι στιγμης

Φιλε θυμασαι ποιον πωλητη επελεξες γιατι ψαχνομαι να παρω και εχει παρα πολλους για spotify. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, DJTaurus είπε

Εγώ έβαλα μέσω αυτών που πουλάνε συνδρομή από aliexpress etc. Βρήκα έναν αξιόπιστο πωλητή με καλές κριτικές και τέλος. Στην ουσία σε προσκαλούν "στην οικογένεια τους". 18 ευρώ μου βγήκε ο χρόνος. Δεν ήθελα να φτιάξω καινούργιο account και έβαλα το βασικό μου.... όποτε το ερώτημα που προκύπτει είναι αν είναι αξιόπιστοι ; Μπορούν να υποκλέψουν τίποτα προσωπικά στοιχεία ; Το καλό με αυτή τη διαδικασία είναι ότι σε αναγκάζει να αφαιρέσεις το G.Pay σου προφίλ και αν θες δημιουργείς καινούργιο μετά.....

Δεν υπάρχει θέμα να σου κλέψουν οτιδήποτε. Μην ανησυχείς. Το μόνο θέμα που έχει προκύψει με αυτά (όχι με όλα) είναι να σε πετάνε έξω απ το πακέτο μετά από κάποιους μήνες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το Vanced (και ακόμα καλύτερα τα κόλπα που έχει έξτρα από το Premium), καλό και το cracked Spotify, αλλά για 1.26 ευρώ, δεν βλέπω κάποιον λόγο γιατί κάποιος να μην το βάλει άμα χρησιμοποιεί έστω και το YT Music μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...