Προς το περιεχόμενο

YouTube Premium 1,26E/month (Argentina - via VPN)


spongebobgal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 minutes ago, Bourdoulas said:

Δεν υπάρχει θέμα να σου κλέψουν οτιδήποτε. Μην ανησυχείς. Το μόνο θέμα που έχει προκύψει με αυτά (όχι με όλα) είναι να σε πετάνε έξω απ το πακέτο μετά από κάποιους μήνες. 

Thanks. Πάντως ο τύπος που το αγόρασα πολύ άμεση απάντηση σε όλα τα email που του έστειλα. Μέχρι και για το PIP σε iOS τον ρώτησα αν δουλεύει σε YouTube premium. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εκανα οικογενειακό ~2€ ανα μηνα. Σουπερ! Υπαρζει περιπτωση καποια στογμη να μας το κοψουν η ειναι για παντα μεχρι να διακοψεις συνδρομη; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα δοκιμάσω να βάλω hola vpn σε android συσκευές μελών και να τους στείλω πρόσκληση την ώρα που είναι με Αργεντίνοι. Το δοκίμασε κανείς?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, m_zaxarias είπε

Παιδια μετά την αγορά έχει βάλει κάποιος επιπλέον μέλος στο Family. Προσπαθώ αλλά κάποιο πρόβλημα υπάρχει με τα regions. Εχω δοκιμάσει να στείλω και το invitation με και χωρίς VPn.

Εάν σε βοηθάει. Είμαι Ελλάδα. Έβαλα κάποιον που είναι Ελλάδα χωρίς πρόβλημα. Όταν πήγα να βάλω κάποιον που είναι Γερμανία... έγινε το invite αλλά έφαγε άκυρο επειδή λέει είναι σε διαφορετική χώρα από τον Family Admin. Εάν αλλάξει τις ρυθμίσεις λογικά θα λυθεί αλλά δεν πρόλαβα να το κοιτάξω ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, spy_vlsi είπε

εμενα μου βγαζει IDR για νομισμα! το κανει και σε αλλους?

Αν έχεις βάλει Ινδία για χώρα, σου βγάζει χρέωση σε ινδικές ρούπιες.

129 ρούπιες είναι περίπου 1,47 ευρώ

Γνωρίζει κανείς με ποιο τρόπο μπορούμε να αναβαθμιστεί, από ατομική σε οικογενειακή η συνδρομή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, vali είπε

Αν έχεις βάλει Ινδία για χώρα, σου βγάζει χρέωση σε ινδικές ρούπιες.

129 ρούπιες είναι περίπου 1,47 ευρώ

με dot vpn εβγαζε idr. εβαλα το hola και εβγαλε ARS

 

Επεξ/σία από spy_vlsi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πρόσθεσα τους λογαριασμούς μου στην "οικογένεια" προσθετοντας στοιχεία Google Pay με χώρα την Αργεντινή...

...αλλά τη πάτησα κάπως...

Στο ΥΤ χρησιμοποιώ ένα λογαριασμό για τη "σοβαρή" ενημέρωση, κι ένα για τα σαχλά (mma, luben κτλ), ώστε να βλέπω ό,τι θέλω κάθε φορά στις συνδρομές...

...αλλά στο δεύτερο λογαριασμό χρησιμοποιώ "brand account", για να μη συνδέομαι με το όνομά μου στο ΥΤ...

..με το ίδιο email συνδέομαι, αλλά ο brand account δεν κληρονομεί τα "προνόμια" του Google Account στον οποίο είναι συνδεδεμένος...οπότε δεν έχω το Youtube Premium εκεί που το χρειάζομαι...

...τυπικά ο brand account λαμβάνει ένα περίεργο email account του τύπου @pages.plusgoogle.com...

Δεν ξέρω αν μπορώ να προσθέσω αυτόν τον λογαριασμό email (που δεν έχει χωριστά στοιχεία Google Pay) και να αφαιρέσω το Google Account στο οποιο αντιστοιχεί από την "οικογένεια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Physics_Rulez είπε

Σε οποιαδήποτε android συσκευή μπορείς να βάλεις vanced, είτε με root είτε χωρίς.

Άρα ποιος ο λόγος για premium.

Μπορειτε να σταματησετε να επαναλαμβανεστε? Αν δεν σας ενδιαφερει η προσφορα, μπορειτε να μην παιρνετε μερος στην συζητηση. Το εχουν γραψει αλλοι 5

10 ώρες πριν, saxos55 είπε

Σωστά. 

Κάποιοι βγαίνουν από το σπίτι τους όμως και θέλουν να μη βλέπουν διαφημίσεις ούτε έξω.

Άλλοι μπορεί να ενδιαφέρονται να παίζει και με κλειστή οθόνη στο κινητό.

Κάποιοι τρίτοι μπορεί να έχουν family και με μια συνδρομή να έχουν όλη την οικογένεια να μη βλέπει διαφημίσεις, ακόμα και όταν είναι ένας στο Χολαργό, άλλος στο Βόλο και τρίτος στην Κρήτη.

Άλλοι μπορεί να θέλουν να κατεβάσουν το τελευταίο βίντεο του "Last Week Tonight" που δεν πρόλαβαν να δουν το προηγούμενο βράδυ, για να το δουν το πρωι στο Μετρό ή το γυμναστήριο χωρίς να πληρώνουν δεδομένα.

(σχεδόν όλα τα παραπάνω γίνονται με third party apps, «κόλπα», κατέβασμα των βίντεο με downloader και μετά «πέρασμα» τους στο κινητό αλλά κάποιοι βαριούνται/δεν ξέρουν/δεν έχουν χρόνο να ασχοληθούν και προτιμούν να πληρώσουν)

+android auto, ads σε smart tv κτλ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον δυσκολεύεται ακόμα να προσθέσει άτομα μέσω πρόσκλησης. 
Θα πρέπει ο εκάστοτε προσκαλούμενος λογαριασμός να αλλάξει τις πληροφορίες google pay (https://myaccount.google.com/payments-and-subscriptions?pli=1) βάζοντας πληροφορίες (διεύθυνση κλπ) από την ίδια χώρα με αυτά του διαχειριστή λογαριασμού

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...