Προς το περιεχόμενο

Huawei Gt2 pro watch στα 187€ από AMAZON.DE [ΤΕΛΟΣ]


stelios18120

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Themoo είπε

νομίζω πως στο κουτί του nebula grey έρχεται και το μαύρο το "μαμά" λουράκι μαζί.

Απο οσα reviews ειχα δει και διαβασει, το μαυρο λεει ηταν εξτρα μονο στους "επαγγελματιες" και οτι δεν περιλαμβανεται στην απλη συσκευασια. Δεν ελεγε και τιποτα στην περιγραφη του αμαζον, οποτε δεν το ρισκαρα.. Τσιμπησα με 10ευρω 2 ωραια σιλικονης με καλα ratings και reviews αγοραστων.

2 λεπτά πριν, pareisaktos είπε

Από το αμαζον τα πήρες τα λουράκια μαζί με το sw?

Ναι, για να γλιτωνω και τα εξτρα μεταφορικα. Συγκεκριμενα ειναι τα "Supore Armband Compatible with Huawei GT2 46mm (για να μην βαζω λινκ και γινει κανα μπερδεμα)" στην προσφορα που εχει τα 2 σκουρα (μαυρο και midnight blue) με 11 ευρω. Μου τα στελνει και τα 3 τα προϊοντα στην ιδια αποστολη, οποτε και μαζι θα φτασουν και χωρις επιπλεον μεταφορικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ TS το χτύπησα με συνοπτικές μιας και το περίμενα και εγώ να πέσει.

Σε αυτά τα χρήματα δύσκολο να το αφήσεις.

Θα αντικαταστήσει το κατά τα άλλα πολύ καλό και vfm Honor watchmagic 2. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν μέγεθος πως είναι; Η αλήθεια είναι πως με ψήνει να αλλάξω το mi band 4 που έχω με ένα smartwatch αλλά δεν έχω και τόσο μεγάλο χέρι και διαβάζω ότι είναι μεγάλο σε μέγεθος οπότε το σκέφτομαι. Δεν μπορώ και αυτή την εποχή να πάω κάπου να το δοκιμάσω για να δω πως μου κάθεται στο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, Galazios10 είπε

Ναι, για να γλιτωνω και τα εξτρα μεταφορικα. Συγκεκριμενα ειναι τα "Supore Armband Compatible with Huawei GT2 46mm (για να μην βαζω λινκ και γινει κανα μπερδεμα)" στην προσφορα που εχει τα 2 σκουρα (μαυρο και midnight blue) με 11 ευρω. Μου τα στελνει και τα 3 τα προϊοντα στην ιδια αποστολη, οποτε και μαζι θα φτασουν και χωρις επιπλεον μεταφορικα.

Επιπλεον μεταφορικα υπαρχουν οταν βαζεις και αλλα προιοντα, απλα ειναι λιγοτερα απο το να τα επαιρνες χωριστα. Και αναλογα με το βαρος του καθε προιοντος. Αν ειναι βαρια προιοντα και οχι λουρακια, φτανει να ειναι ακομα και το ιδιο σχεδον.

Συνηθως ομως δεν τα στελνει μαζι ολα αφου ειναι σε αλλες αποθηκες-χωρες. Μια παραγγελια 7 πραγματων ηρθε σε 4 αποστολες για παραδειγμα αυτο το μηνα. Επισης συνηθως καθυστερουν επιπλεον με αυτη την "μεθοδο". Το τελευταιο 25 ημερες μετα την παραγγελια και 6ημερες  μετα το υποτιθεμενο ακραιο οριο κατα το ordering. Για να ξερουν οσοι δεν ασκουν το "αθλημα" τι τους περιμενει σε καθε περιπτωση. (Αυτα "βγαλμενα" απο πολλες παραγγελιες, οχι μονο απο αυτη που ανεφερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, matrixxx είπε

Επιπλεον μεταφορικα υπαρχουν οταν βαζεις και αλλα προιοντα, απλα ειναι λιγοτερα απο το να τα επαιρνες χωριστα. Και αναλογα με το βαρος του καθε προιοντος.

Συνηθως ομως δεν τα στελνει μαζι ολα αφου ειναι σε αλλες αποθηκες-χωρες. Παραγγελια 7 πραγματων ηρθε σε 4 αποστολες για παραδειγμα αυτο το μηνα. Επισης συνηθως καθυστερουν επιπλεον με αυτη την "μεθοδο". Το τελευταιο 25 ημερες μετα την παραγγελια και 6ημερες  μετα το υποτιθεμενο ακραιο οριο κατα το ordering. Για να ξερουν οσοι δεν ασκουν το "αθλημα".

Δοκιμασα με 2-3 ακομα επιλογες απο λουρακια στο καλαθι, και οντως καποια μου τα εδειχνε 2 αποστολες με διαφορετικες ημερομηνιες αν προχωρουσα σε αγορα. Τα συγκεκριμενα λουρακια που επελεξα ειδα οτι τα βαζει μια αποστολη μαζι με το ρολοι, με κοινα μεταφορικα (ή εστω ελαχιστα εξτρα, του στυλ 0,20 λεπτα) και ως ημερομηνια παραδοσης την ημερομηνια που ειχε το ρολοι απο μονο του (6-10 εργασιμες).. Ελπιζω να ειναι ετσι και στην πραξη και να μην καθυστερησει παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, Galazios10 είπε

Δοκιμασα με 2-3 ακομα επιλογες απο λουρακια στο καλαθι, και οντως καποια μου τα εδειχνε 2 αποστολες με διαφορετικες ημερομηνιες αν προχωρουσα σε αγορα. Τα συγκεκριμενα λουρακια που επελεξα ειδα οτι τα βαζει μια αποστολη μαζι με το ρολοι, με κοινα μεταφορικα (ή εστω ελαχιστα εξτρα, του στυλ 0,20 λεπτα) και ως ημερομηνια παραδοσης την ημερομηνια που ειχε το ρολοι απο μονο του (6-10 εργασιμες).. Ελπιζω να ειναι ετσι και στην πραξη και να μην καθυστερησει παραπανω.

Μετα θα σπασει, δεν το βλεπεις απο πριν. Οσο θα περνούν οι ημερες σπανε σε αποστολες οι παραγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, matrixxx είπε

Μετα θα σπασει, δεν το βλεπεις απο πριν. Οσο θα περνούν οι ημερες σπανε σε αποστολες οι παραγγελιες.

Καταλαβα.. Ελπιζω το ρολοι να ερθει στην προβλεπομενη ημερομηνια, που ειναι και το πιο σημαντικο απο τα δυο.. Αλλα και παλι, απτη στιγμη που προκειται για Αμαζον, δεν θα υπαρχει τουλαχιστον το αγχος του "μην γινει καμια στραβη". Σε καθε περιπτωση θα ενημερωσω για να γνωριζουν και οι επομενοι, μην μεινουν και με την απορια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Galazios10 είπε

Καταλαβα.. Ελπιζω το ρολοι να ερθει στην προβλεπομενη ημερομηνια, που ειναι και το πιο σημαντικο απο τα δυο.. Αλλα και παλι, απτη στιγμη που προκειται για Αμαζον, δεν θα υπαρχει τουλαχιστον το αγχος του "μην γινει καμια στραβη". Σε καθε περιπτωση θα ενημερωσω για να γνωριζουν και οι επομενοι, μην μεινουν και με την απορια! 

Χάριν στα σχόλια σου έκανα κι εγώ το ίδιο,απλά επέλεξα τα 3 λουράκια σε σκούρο γκρί, σκούρο πράσινο και σκούρο μωβ, μιας και πλένω συνέχεια χέρια και το δερμάτινο μου είπε ένας φίλος με το magic watch 2 πως βρέχεται και αυτό. Είχε ένα κουπόνι -10% και τα 3 βγήκαν 11,7 (από 12,99). Σύνολο με το ρολόι 198,94.

Εν τέλη, 11,94 τα λουράκια (+20 cents όπως είπες). Σε ευχαριστώ που το σχολίασες!! Παίζει να ήμουν ο τελευταίος που έβαλε την παραγγελία. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαι εγώ πήρα το ρολόι + τα λουράκια που πρότεινε ο Γαλάζιος (μαύρο+μπλε) με σύνολο 198,20€ αλλά το μετάνιωσα που δεν πήρα τριπλέτα και με ένα πορτοκαλί.

Καλό είναι να υπάρχουν λουράκια πολύχρωμα σιλικόνης, ειδικά αν έχεις αρκετά smartwathes 22mm για να αλλάζεις εμφάνιση και τα συγκεκριμένα κάνουν σε όλα τα samsung, honor, huawei, amazfit με 22mm straps.

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Kαι εγώ πήρα το ρολόι + τα λουράκια που πρότεινε ο Γαλάζιος (μαύρο+μπλε) με σύνολο 198,20€ αλλά το μετάνιωσα που δεν πήρα τριπλέτα και με ένα πορτοκαλί.

Καλό είναι να υπάρχουν λουράκια πολύχρωμα σιλικόνης, ειδικά αν έχεις αρκετά smartwathes 22mm για να αλλάζεις εμφάνιση και τα συγκεκριμένα κάνουν σε όλα τα samsung, honor, huawei, amazfit με 22mm straps.

Και εγω στην ιδια φαση ημουν.. Λεω κακως δεν πηρα την 3αδα ή εστω τη 2αδα με το μαυρο και το πορτοκαλι, ετσι για κατι πιο διαφορετικο και φωτεινο σε χρωμα.. Αλλα ενταξει, και μονο που το πετυχαμε σε τετοια τιμη φτανει.. Δεν ειναι τυχαιο που μεσα σε λιγες ωρες εληξε η προσφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, matrixxx είπε

Επισης συνηθως καθυστερουν επιπλεον με αυτη την "μεθοδο". Το τελευταιο 25 ημερες μετα την παραγγελια και 6ημερες  μετα το υποτιθεμενο ακραιο οριο κατα το ordering. Για να ξερουν οσοι δεν ασκουν το "αθλημα" τι τους περιμενει σε καθε περιπτωση. (Αυτα "βγαλμενα" απο πολλες παραγγελιες, οχι μονο απο αυτη που ανεφερα).

Η "καθυστέρηση" ξεκίνησε στο πρώτο κύμα Covid(τότε για πρακτικούς λόγους) στην Αμερική ώστε να δώσουν προτεραιότητα στα είδη πρώτης ανάγκης, και είδαν στους επόμενους μήνες αύξηση των prime συνδρομών κατά 350% (γιατί στα prime είχαν 5-6 μέρες συντομότερη αποστολή αλλά κ πάλι δίνοντας προτεραιότητα στα είδη πρώτης ανάγκης).

Αλλά λογικά πλέον η τακτική αυτή θα μείνει για τους χρήστες μη-prime συνδρομής ώστε να φτιάξουν.. Ψιλοκοροιδια αλλά αυτοί έχουν το μαχαίρι κ το καρπούζι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς μάλλον δεν πρόλαβα....😌 

Η τιμή πλέον είναι στα 260€.

Αν πάντως ξαναδεί κάποιος κάτι ανάλογο , ας το πει να το έχουμε κ οι άλλοι υπόψιν μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...