Προς το περιεχόμενο

Huawei Gt2 pro watch στα 187€ από AMAZON.DE [ΤΕΛΟΣ]


stelios18120

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
28 λεπτά πριν, Billator είπε

Η "καθυστέρηση" ξεκίνησε στο πρώτο κύμα Covid(τότε για πρακτικούς λόγους) στην Αμερική ώστε να δώσουν προτεραιότητα στα είδη πρώτης ανάγκης, και είδαν στους επόμενους μήνες αύξηση των prime συνδρομών κατά 350% (γιατί στα prime είχαν 5-6 μέρες συντομότερη αποστολή αλλά κ πάλι δίνοντας προτεραιότητα στα είδη πρώτης ανάγκης).

Αλλά λογικά πλέον η τακτική αυτή θα μείνει για τους χρήστες μη-prime συνδρομής ώστε να φτιάξουν.. Ψιλοκοροιδια αλλά αυτοί έχουν το μαχαίρι κ το καρπούζι.

Δεν εχει καμια σχεση με covid αυτο που περιγραφω, ειναι χρονια που συμβαινει και συνεχιζει.

9 λεπτά πριν, panos3232 είπε

Δυστυχώς μάλλον δεν πρόλαβα....😌 

Η τιμή πλέον είναι στα 260€.

 

Ειναι 4.5 ωρες που εβαλα το [τελος] στον τιτλο, ελικσον εγραψε ο saxos, δεν το εχασες για λιγο, μη στεναχωριεσαι αδικα.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Δεν εχει καμια σχεση με covid αυτο που περιγραφω, ειναι χρονια που συμβαινει και συνεχιζει.

Μιλούσες συγκεκριμένα για τις ομαδικές παραγγελίες, το είχα πάρει αλλιώς. Συγγνώμη :) 

Αυτό που έγραψα είναι για το Standard Shipping method. Από εκεί που τα έστελναν  σε 1-3 μέρες τώρα τις περισσότερες φορές στα καθυστερούν (ακόμα κ αν κόβουν το tracking) για να φτάσει απλά μέσα στο estimated date period. 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πληροφοριακά επειδή το έχω το ρολόι από τότε που βγήκε, να σας ενημερώσω ότι:

  • Έχει φοβερή ποιότητα κατασκευής, πραγματικά δεν υπάρχει όμοιο.
  • Είναι ένα premium band με μεγάλη οθόνη, και όχι smartwatch. Δηλαδή, δεν παίρνει apps.
  • Μπορείτε να κάνετε εγγραφή δραστηριότητας αλλά δεν μπορείτε να κάνετε εξαγωγή δεδομένων, πχ. gpx αρχείων
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα μια παραγγελία on hold απο την ώρα που έφτιαξα το θέμα.. 

Υπέκυψα και έριξα παραγγελία.

😁😋

Έχω ήδη το garmin fenix 5x plus αλλά αυτό θα το έχω για την ομορφιά του 😋😋

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Όταν λες on hold;;;

Είχα βάλει μια κάρτα που δεν είχε λεφτά και έκανα την παραγγελία, δεν είχε να τραβήξει χρήματα, έτσι κράτησα την τιμή μου και σήμερα έβαλα κάρτα που έχω χρήματα μέσα και έγινε η παραγγελία 😁😁😉  (εντός 2 ημερών πάντα ώστε να μην ακυρωθεί) 

Κολπάκια 😂😂 

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Είχα βάλει μια κάρτα που δεν είχε λεφτά και έκανα την παραγγελία, δεν είχε να τραβήξει χρήματα, έτσι κράτησα την τιμή μου και σήμερα έβαλα κάρτα που έχω χρήματα μέσα και έγινε η παραγγελία 😁😁😉  (εντός 2 ημερών πάντα ώστε να μην ακυρωθεί) 

Κολπάκια παλιάς καραβάνας είναι αυτά, τα κάνω και σε κάτι banggood κτλπ επειδή παίρνω πολύ προϊόν από εξωτερικό 

Don't try this at home 😂😂 

Α ναι οκ, γνωστό αυτό, απλά δε μου ήρθε στο μυαλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Ήρθε σε κανέναν; σε ποιο σημείο βρίσκεται το δικό σας;

Εμενα τελευταια ενημερωση λεει οτι εφυγε απο Βερολινο Σαββατο ξημερωματα και σημερα το πρωι εφτασε Νυρεμβεργη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα 2 Δεκέμβρη λέει οπότε ελπίζω μόνο να έρθει νωρίτερα αν και δεν το κόβω, όπως είπε και ο @Themos3 τα ¨προγωστικά" άφιξης της Άμαζον πέφτουν μέσα σε αυτές τις ημερομηνίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, xSense είπε

Εμενα σημερα μετα απο επικοινωνια καταφερα και βρηκα ακρη στο shipping και πηρα Update οτι εφυγε απο την αποθηκη. Περιεργα πραγματα..

Σήμερα έφυγε ή σήμερα έμαθες ότι έφυγε τις προηγούμενες μέρες; Και αν ναι στο 2ο,ποια μέρα έφυγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...