Προς το περιεχόμενο

Huawei Gt2 pro watch στα 187€ από AMAZON.DE [ΤΕΛΟΣ]


stelios18120

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, GiannisG2020 είπε

Εμένα μου είπε ότι αυτό που έχει σαν Amazon δεν έχει το ίδιο product code με αυτό που είχα παραγγείλει και δεν μπορεί να κάνει κάτι...

αν δεν σε πειραζει να αλλαξεις χρωμα, μπορεις να παρεις το μαυρο που το πουλαει το ιδιο το αμαζον στα 199€. 

θα σου κανουν refund την πρωτη παραγγελια κ στην δευτερη θα σου πιστωσουν την διαφορα μολις παραλαβεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, Themos3 είπε

Καταλαβαίνεις οτι απλά περιμένεις να στοκάρει ο συγκεκριμένος 3rd party seller ονόματι Vantran ώστε να σου κάνουν price match γιατί οι ίδιοι πουλάνε το ίδιο ρολόι με άλλο product code.
Καλύτερα πάρε refund γιατί δε νομίζω να γίνει ποτέ αυτό...

Αυτό βλέπω, πότε. Θα έχω το ποσό στην gift card και βλέπουμε. Δεν ξέρω αν παίζει το ποσό να το πιστωσουν στην κάρτα μου πάλι 

1 ώρα πριν, dimidi είπε

αν δεν σε πειραζει να αλλαξεις χρωμα, μπορεις να παρεις το μαυρο που το πουλαει το ιδιο το αμαζον στα 199€. 

θα σου κανουν refund την πρωτη παραγγελια κ στην δευτερη θα σου πιστωσουν την διαφορα μολις παραλαβεις 

Έχεις λινκ για το μαύρο. Θα το ψάξω. 

6 λεπτά πριν, GiannisG2020 είπε

Αυτό βλέπω, πότε. Θα έχω το ποσό στην gift card και βλέπουμε. Δεν ξέρω αν παίζει το ποσό να το πιστωσουν στην κάρτα μου πάλι 

Έχεις λινκ για το μαύρο. Θα το ψάξω. 

το βλέπω μόνο μέσω sellers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μ ακύρωσαν εμένα. Εγώ θα πάρω refund σιγά μη μπλέξω με αλλαγές και διάφορες και άμα... Έχω βέβαια το gt2. M αρέσει που αποθεωνουν το Amazon για aftersale service.. Το είδαμε. Μπακάλικο.. 

Επεξ/σία από naxioths1979
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimidi είπε

αν δεν σε πειραζει να αλλαξεις χρωμα, μπορεις να παρεις το μαυρο που το πουλαει το ιδιο το αμαζον στα 199€. 

θα σου κανουν refund την πρωτη παραγγελια κ στην δευτερη θα σου πιστωσουν την διαφορα μολις παραλαβεις 

Βρήκα το μαύρο με 199€ .Θα το έχουν σε στοκ 5/12 .Θα το παραγγείλω μάλλον . Το refund το έχω σε gift card από την πρώτη παραγγελία ,τη διαφορά θα πρέπει να τη ζητήσεις να στην πιστώσουν γιατί δεν νομίζω να παίζει αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, GiannisG2020 είπε

Βρήκα το μαύρο με 199€ .Θα το έχουν σε στοκ 5/12 .Θα το παραγγείλω μάλλον . Το refund το έχω σε gift card από την πρώτη παραγγελία ,τη διαφορά θα πρέπει να τη ζητήσεις να στην πιστώσουν γιατί δεν νομίζω να παίζει αυτόματα.

Σε ποιο αμαζον έχει το μαύρο 199;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.amazon.de/-/en/HUAWEI-Watch-Pro-Classic-Smartwatch-Night-black/dp/B08GPN5DM6/ref=sr_1_9?dchild=1&keywords=gt2%2Bpro&qid=1606592390&quartzVehicle=184-492&replacementKeywords=gt2&sr=8-9&th=1

αυτο ειναι το λινκ αλλα αυτη την στιγμη δεν ειναι διαθεσιμο απο αμαζον αλλα απο vmedia. 

αν σε ενδιαφερει, μιλα στο τσατ κ πες τους να στο στειλουν κ να καλυψουν την διαφορα. βεβεαια εχει παει πλεον στα 260

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimidi είπε

https://www.amazon.de/-/en/HUAWEI-Watch-Pro-Classic-Smartwatch-Night-black/dp/B08GPN5DM6/ref=sr_1_9?dchild=1&keywords=gt2%2Bpro&qid=1606592390&quartzVehicle=184-492&replacementKeywords=gt2&sr=8-9&th=1

αυτο ειναι το λινκ αλλα αυτη την στιγμη δεν ειναι διαθεσιμο απο αμαζον αλλα απο vmedia. 

αν σε ενδιαφερει, μιλα στο τσατ κ πες τους να στο στειλουν κ να καλυψουν την διαφορα. βεβεαια εχει παει πλεον στα 260

Μιλησα μαζί τους αλλά δεν παίζει να καλύψουν τη διαφορά. Πρέπει να το βάλει το Amazon απ ευθείας και όχι με παραπομπή για να καλύψουν τη διαφορά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2020 στις 8:42 ΜΜ, naxioths1979 είπε

Μ ακύρωσαν εμένα. Εγώ θα πάρω refund σιγά μη μπλέξω με αλλαγές και διάφορες και άμα... Έχω βέβαια το gt2. M αρέσει που αποθεωνουν το Amazon για aftersale service.. Το είδαμε. Μπακάλικο.. 

Εγώ θα μείνω σ΄ αυτό. Ακούγοντας τόσα για το support της Amazon, περίμενα μια αντίστοιχη συμπεριφορά από μέρους τους, γιατί στο κάτω κάτω από το site τους αγοράζω, ακριβώς για το support. Δεν με ενδιαφέρει και δεν έχω πάρε δώσε με τον κάθε 3rd party seller. Επιεικώς απαράδεκτη συμπεριφορά και αντιμετώπιση στο θέμα. Ψεύτικες δικαιολογίες, ανύπαρκτη ενημέρωση (έπρεπε να μπω στην σελίδα του tracking για να δω την ακύρωση και ουδέποτε ήρθε e-mail), αδυναμία να διορθώσουν στο 100% το λάθος τους που περίμενα σαν να μην πω εγώ τι το ρολόι 2 βδομάδες.

Φανταστείτε μόνο, να είχε σκάσει στο ενδιάμεσο παρόμοια προσφορά από άλλο site και να την είχαμε χάσει που στηριχτήκαμε στο Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γράψω δύο λόγια μετά από μερικές μέρες συμβίωσης μαζί του. Καλό και όμορφο το ρολόι, δεν το συζητάμε.

Όμως, αν έχετε Huawei GT2 ή Honor Watchmagic 2 (το οποίο έχω) δεν υπάρχει κανένας λόγος, μα ΚΑΝΕΝΑΣ,  να δώσετε τόσα περισσότερα χρήματα για να πάτε στο GT2 pro. 

Αν έχετε σφιχτό μπάτζετ (και καλά κάνετε) δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάρετε κάτι πέραν του GT2 ή Watchmagic 2. 

Κακά τα ψέματα η τιμή ήταν χαμηλή αλλά και πάλι, ακόμα και στα ~190€, τα GT2 / Watchmagic 2 είναι μακράν πιο VFM από το συγκεκριμένο, πόσο μάλλον στην κανονική του τιμή ~250€ και κάτι 300+€ που το πουλάνε οι μεγάλοι (γέλια , ούτε καν!)

Σας τα γράφω αυτά καθώς έχω μεγάλη συλλογή από smartwatches και μπορώ να συγκρίνω. 

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lionheart75 είπε

Να γράψω δύο λόγια μετά από μερικές μέρες συμβίωσης μαζί του. Καλό και όμορφο το ρολόι, δεν το συζητάμε.

Όμως, αν έχετε Huawei GT2 ή Honor Watchmagic 2 (το οποίο έχω) δεν υπάρχει κανένας λόγος, μα ΚΑΝΕΝΑΣ,  να δώσετε τόσα περισσότερα χρήματα για να πάτε στο GT2 pro. 

Αν έχετε σφιχτό μπάτζετ (και καλά κάνετε) δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάρετε κάτι πέραν του GT2 ή Watchmagic 2. 

Κακά τα ψέματα η τιμή ήταν χαμηλή αλλά και πάλι, ακόμα και στα ~190€, τα GT2 / Watchmagic 2 είναι μακράν πιο VFM από το συγκεκριμένο, πόσο μάλλον στην κανονική του τιμή ~250€ και κάτι 300+€ που το πουλάνε οι μεγάλοι (γέλια , ούτε καν!)

Σας τα γράφω αυτά καθώς έχω μεγάλη συλλογή από smartwatches και μπορώ να συγκρίνω. 

Σε σχεση με το Garmin Venu υπάρχει συγκριση; Το ψηνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panos7 είπε

Σε σχεση με το Garmin Venu υπάρχει συγκριση; Το ψηνω...

Αναφέρθηκα σε smartwathes και όχι αθλητικά ρολόγια. 

Πάμε σε άλλη κατηγορία και δεν μπορεί να υπάρχει σύγκριση ανάμεσα στα δύο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@lionheart75

Θα μπορούσες, παρακαλώ πολύ, να μετρήσεις τη διάσταση από πίρο σε πίρο (lug to lug) του GT2 Pro;

Παραθέτω φωτογραφία για να γίνω όσο το δυνατόν περισσότερο σαφής.

Ενδιαφέρομαι για το ρολόι αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα «κάθεται» καλά στο χέρι μου.

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά!

gt2 pro.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dim_plo είπε

@lionheart75

Θα μπορούσες, παρακαλώ πολύ, να μετρήσεις τη διάσταση από πίρο σε πίρο (lug to lug) του GT2 Pro;

Παραθέτω φωτογραφία για να γίνω όσο το δυνατόν περισσότερο σαφής.

Ενδιαφέρομαι για το ρολόι αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα «κάθεται» καλά στο χέρι μου.

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά!

5 εκατοστά είναι. 

Το λουράκι είναι ένα aftermarket γκρι σιλικόνης καθώς το δέρμα δεν βολεύει σε καθημερινή χρήση. 

gt2 pro.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Αναφέρθηκα σε smartwathes και όχι αθλητικά ρολόγια. 

Πάμε σε άλλη κατηγορία και δεν μπορεί να υπάρχει σύγκριση ανάμεσα στα δύο. 

Το venu ειναι περισσότερο smartwatch παρα fitness. Γιαυτο έκανα τη σύγκριση. Δεν είναι κατηγορίας fenix δλδ. Έχει oled οθόνη κλπ Παντως θεωρητικά είναι καλύτερο από ένα huawei gt2 pro σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...