Προς το περιεχόμενο

Huawei Gt2 pro watch στα 187€ από AMAZON.DE [ΤΕΛΟΣ]


stelios18120

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, Themos3 είπε

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08GPN5DM6/?th=1

Δε κρατάει για πολύ συνήθως...

Η πλάκα είναι ότι όταν το είπες μπήκα και υπήρχε διαθέσιμο στα 199 γιατί το έστειλα και σε φίλο.. 5 λεπτά μετά unavailable πάλι...

image.png.2349db89c890626c9ad668362db5a159.png

 

είναι τα δικά μας που ήταν damaged κατα τη παραδάση 😅😅😅😅😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μεινετε στο θεμα παρακαλω και ΜΟΝΟ σε εξελιξεις παραγγελιων στα 187€ οπως λεει και ο τιτλος, οχι κουβεντα για τιμες στα 220 ή στα 250€. Η προσφορα εχει τελειωσει καιρο και μενει πανω χωρις λογο σε καποια σχολια.

Για να μην κλειδωσει και για να εχουν δυνατοτητα οσοι εχουν παραγγειλει στα 187 να μπορουν να δωσουν feedback, "σεβαστειτε" τους.

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To θέμα είναι ότι και στα 220€ είναι προσφορά και μάλιστα τώρα που ποστάρω είναι διαθέσιμο σε μαυρο.
Δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα να γίνει καινούριο θέμα...

Μάλιστα το πρόλαβε ο φίλος μου και πλέον είναι πάλι unavailable...

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά, μέχρι και σήμερα το replacement order ακόμα δεν έχει γίνει dispatch, παρόλο που το ρολόι φαίνεται διαθέσιμο στην σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Th3Beh0ldeR είπε

Ενημερωτικά, μέχρι και σήμερα το replacement order ακόμα δεν έχει γίνει dispatch, παρόλο που το ρολόι φαίνεται διαθέσιμο στην σελίδα.

Καλημέρα, εμένα το replacement order έφυγε 1η Δεκέμβρη και δείχνει παράδοση αυτή τη Παρασκευή. Εάν παραλάβω παρασκευή θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Themos3 είπε

Εμένα η δεύτερη παραγγελία έγινε 1 Δεκ. και ακόμα dispatch δεν έχει γίνει επίσης.

27 την έκανα εγώ, θεωρητικά θα έπρεπε να είχε γίνει έστω dispatched η δική σου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Themoo είπε

Ερώτηση προς τα άτομα που περέλαβαν. Λάβατε το πακέτο την ημερομηνία που έγραφε στο Μειλ της  Άμαζον ή υπήρξε κάποια καθυστέρηση; 

Περιμενω παραγγελια απο 26. Προχθες ελεγε για 11 , το αλλαξαν σε 14 και σημερα λεει οτι ισως να καθυστερησει η παραγγελια. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, argosixna είπε

Περιμενω παραγγελια απο 26. Προχθες ελεγε για 11 , το αλλαξαν σε 14 και σημερα λεει οτι ισως να καθυστερησει η παραγγελια. 

 

Στο track ακόμη δεν έχει αλλάξει κάτι σε μένα και έχει παραμείνει στο dispatched 1st December και παράδοση αύριο στις 8 το πρωί. Λογικά δεν θα αλλάξει κάτι πιστεύω. Εγώ την έκανα 27 Dec.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Themoo είπε

Στο track ακόμη δεν έχει αλλάξει κάτι σε μένα και έχει παραμείνει στο dispatched 1st December και παράδοση αύριο στις 8 το πρωί. Λογικά δεν θα αλλάξει κάτι πιστεύω. Εγώ την έκανα 27 Dec.

Παρελαβα σημερα . Οτι πιο ακυρο θα μπορουσε να γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω εγώ που δεν παρέλαβα μου τ ακυρωσαν ??είχα ήδη το gt2 και αποφασισα ευτυχως να παρω με 141 ευρω το ticwatch pro lte/4g που κανει παπάδες με wear os ,nfc google pay,και δέχεται εφαρμογές και e-sim.αλλα με σαφως χειρότερη μπαταρία.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα εντελώς απρόσμενα σήμερα με γενική ταχυδρομική. Τα 3 λουριά που πήρα είναι ΦΟΒΕΡΑ.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B083WKHL74?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image

Έχω κολλήσει στο μωβ, καθόλου κιτς (το φοβόμουν). Είναι σοβαρό (σκούρο) για casual-αθλητική και σπιτική εμφάνιση και κάνει ωραία αντίθεση με το τιτάνιο. Το ρολογάκι σούπερ. Έχω μικρό καρπό αλλά δε με νοιάζει, θέλω τις μετρήσεις του και να μη κρατάω κινητό την ώρα της προπόνησης αλλά να ακούω μουσική από το ρολόι σε ακουστικά. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...