Προς το περιεχόμενο

Office 2010: Η Microsoft σταματά την υποστήριξη


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, optimerious είπε

δεν νομίζω ότι θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο για πολύ  , γιατί ότι έγγραφο καινούριο με office 2020-19  , δεν ξέρω ,αν θα το ανοίγει στο μέλλον  το office 2007 -2010 ,  ή αν δεν γίνεται ήδη αυτό ............

ανοίγουν κανονιά η microsoft είχε δώσει και στις 2 εκδόσεις update που άνοιγαν κανονικά τα .docx και τα συναφή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 2007 τα προτιμούν πολλοί γιατί το σπάσιμο είναι εύκολο, έχουν κατεβασμένη την Volume έκδοση (δεν το ξέρουν καν) και με το ίδιο κλειδί δεν χρειάζεται κάτι άλλο, όλα αυτά περί σταθερότητας κτλ είναι φούμαρα, εύκολο σπάσιμο θέλουν. Το 2007 με το 2019 για το μέσο χρήστη δεν έχει μεγάλη λειτουργική διαφορά οπότε δεν υπάρχει κάποιος λόγος να μένει στο 2007 πέρα από την πειρατεία και να εκτίθεται σε διάφορα κενά ασφαλείας που μπορεί να προκύψουν, όπως παρόμοια ισχύει και για τα Windows 7, έχουν κατεβασμένο το Loader και τέλος

Επεξ/σία από Hacker?pcs
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έλεγα ότι τα 10 δεν θα τα βάλω ποτέ και μια χαρά είμαι με τα 7 δέκα χρόνια τώρα...

Αλλά ήρθε ο Ryzen (3700x), ήρθαν και τα 10άρια.

6 ευρώ άδεια 10 Enterprise, 9 ευρώ για το Office 2019 Pro Plus, ας είναι καλά το eBay με τα Volume Licenses και όλα καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, flogerakos είπε

ανοίγουν κανονιά η microsoft είχε δώσει και στις 2 εκδόσεις update που άνοιγαν κανονικά τα .docx και τα συναφή. 

όπως είπα ,δεν ξέρω για το office 2019 2020 οπότε ευχαριστώ για την διευκρίνιση , ....αν θα ανοίγει στο μέλλον,    ,οπότε    μάλλον αναβάθμιση🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Μόνο 10 χρόνια υποστήριξη; Άισχος!! :P

Αλήτες! Τρώνε τα χρήματα όλων όσων τα έβαλαν "σπασμένα" στο PC τους! Είναι να μην κάνεις μήνυση; 

Επεξ/σία από johncorfas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, johncorfas είπε

Αλήτες! Τρώνε τα χρήματα όλων όσων τα έβαλαν σπασμένα στο PC τους! Είναι να μην κάνεις μήνυση; 

μη λες τέτοια πράγματα ......  άκου εκεί σπασμένα , τι είναι πιάτα 😀

Επεξ/σία από optimerious
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, petasis είπε

Και η ποιότητα των προγραμμάτων. Το libre office  υστερεί.

Γούστα είναι αυτά. Εγώ το libre χρησιμοποιώ και δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα. Η αλήθεια είναι ότι σε εργασία για μεταπτυχιακό υπήρχε μία δυσκολία στις παραπομπές... Εκτός αυτού δεν έχω βρει κάποιο άλλο θέμα που να επηρρεάζει τη δική μου δουλειά.

1 λεπτό πριν, optimerious είπε

μη λες τέτοια πράγματα ......  άκου εκεί σπασμένα , τι είναι πιάτα 😀

Καλά. Θα πω "από τον θείο" που είναι πιο δόκιμη ορολογία...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, johncorfas είπε

Καλά. Θα πω "από τον θείο" που είναι πιο δόκιμη ορολογία...;)

έτσι μαϊστα 👍

 

Επεξ/σία από optimerious
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, optimerious είπε

δεν νομίζω ότι θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο για πολύ  , γιατί ότι έγγραφο καινούριο με office 2020-19  , δεν ξέρω ,αν θα το ανοίγει στο μέλλον  το office 2007 -2010 ,  ή αν δεν γίνεται ήδη αυτό ............

 

 

9 ώρες πριν, johncorfas είπε

... Γι αυτό και θα έχει το κεφάλι του ήσυχο. Δεν θα ανοίγει το εγγραφο, αρα δε θα έχει και δουλεια, αρα θα ξεκουραστεί.

Με τα κενά ασφάλειας των Windows 7 θα γεμίσει το pc κακόβουλο λογισμικό, άρα σίγουρα θα έχει το κεφάλι του ήσυχο, όσο καιρό το pc παει στον τεχνικό για format και περασμα W10. Έτσι πάει και η εργασία από το σπίτι. Win-win κατάσταση... Απλα και νοικοκυρεμένα.

Άρα Windows 7 KAI στον covid: η λύση στην κρίση...

 

Μια χαρά ανοίγουν τα έγγραφα νεότερης έκδοσης...

3 ώρες πριν, Stergios74 είπε

Δουλεύει το 2019 στα Windows 7; 

 

Σε Windows 7 τουλάχιστον εγώ μόνο τα 365 έχω καταφέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...