Προς το περιεχόμενο

Cosmote TV σε Android box


Frag08

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Θα μετακομίσω σύντομα στο εξωτερικό και σκέφτομαι να αγοράσω ένα Android box για να μπορώ να βλέπω τη cosmote TV. Είναι συμβατά όλα τα Android box ή συγκεκριμένα μοντέλα? Από τη cosmote μου πρότειναν το android tv box stb kaon kstb6077 αλλά δεν μπορώ να βρω στην αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      Προφανώς μια και ο δορυφορικός αποκωδικοποιητής που διατίθεται από την cosmote είναι Kaon και το android tv box stb kaon kstb6077 προφανώς διατίθεται μόνο από την ίδια την cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/11/2020 στις 11:30 ΠΜ, Frag08 είπε

Καλησπέρα. Θα μετακομίσω σύντομα στο εξωτερικό και σκέφτομαι να αγοράσω ένα Android box για να μπορώ να βλέπω τη cosmote TV. Είναι συμβατά όλα τα Android box ή συγκεκριμένα μοντέλα? Από τη cosmote μου πρότειναν το android tv box stb kaon kstb6077 αλλά δεν μπορώ να βρω στην αγορά.

Πριν κάνεις οτιδήποτε διάβασε το παρακάτω για να δεις αν καλύπτεσαι.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjVloOWi4vtAhUwzYUKHS88BCIQFjADegQIAxAC&url=https%3A%2F%2Fwww.cosmote.gr%2Fportal%2Fdocuments%2F33201%2F816296%2FCOSMOTE%2BTV%2BGO_%CE%A7%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%2B%CF%85%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82%2B%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%8C%CF%82%2B%CE%95%CE%95%2Fafc9c1d3-61d3-a34a-2ca2-ada261d83e3b&usg=AOvVaw2TdXADgN6R1w46TI9OZgyH

Επεξ/σία από nakata1954
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα και χρονια πολλα

 

εχω το tanix tx3 max ..παρολο που το γυρναω σε unroot ( έχει επιλογή ) το cosmote app συνεχιζει και βλεπει root..Καμια ιδεα ? Η nova παιζει κανονικα

Επεξ/σία από aaret
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aaret είπε

καλησπερα και χρονια πολλα

 

εχω το tanix tx3 max ..παρολο που το γυρναω σε unroot ( έχει επιλογή ) το cosmote app συνεχιζει και βλεπει root..Καμια ιδεα ? Η nova παιζει κανονικα

δεν προκειται να σου παιξει, η νεα εφαρμογη παιζει μονο σε πιστοποιημενα android tv μηχανηματα που εχουν το gps locator για να ξερουν ποιος εισαι και τι καπνο φουμαρεις και απο που μπαινεις, νεες τεχνολογιες, μοντερνες ιδεες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, manoskost είπε

δεν προκειται να σου παιξει, η νεα εφαρμογη παιζει μονο σε πιστοποιημενα android tv μηχανηματα που εχουν το gps locator για να ξερουν ποιος εισαι και τι καπνο φουμαρεις και απο που μπαινεις, νεες τεχνολογιες, μοντερνες ιδεες.

Χμ..έχω το beelink gs1 με καθαρη ρομ και παίζει μια χαρά...δεν ειναι και καμιά εταρειαρα η beelink..δεν υπάρχει καποιο workaround.. προφανώς το switch που κάνει απο root σε unroot το κάνει από κάποιο script που δεν του αρέσει.

Η νοβα παίζει κομπλέ

..δεν υπάρχει καμία καθαρή ρομ να περάσω;

 

Υπάρχει κάποιο box που παίζει σίγουρα;

Επεξ/σία από aaret
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, σε Tanix tx3 παίζει με Slimbox ATV, Magisk, και ένα πειραγμένο boot image. Στο δικό σου δέν ξέρω αν έχει καμιά ρομ να δοκιμάσεις.

Για να παίξει out of the box, Nvidia Shield, mi box s, Mecool km1

Επεξ/σία από alexx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To Xiaomi Mi Box S μου παιζει απροβληματιστα Cote και Νetflix :)

Στις 5/1/2021 στις 4:17 ΜΜ, dimitris_patrx8 είπε

Υπάρχει κάποιο tv box με γνήσιο android να παίζει cosmote, netflix, και hbbtv ? 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...