Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πόση ξενερα εμεις με τα ντιτζιταλ γαμωτο; Ποση; Γιατι δεν το έλεγαν απ την αρχη οτι παραγγέλνεις Οκτώβρη και παραλαμβάνεις μαρτη; 

Επεξ/σία από nikp7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, papsa είπε

ας τον ενημερώσει κάποιος ότι δεν είναι 12 Νοέμβρη αλλά 30 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, nikp7 είπε

Πόση ξενερα εμεις με τα ντιτζιταλ γαμωτο; Ποση; Γιατι δεν το έλεγαν απ την αρχη οτι παραγγέλνεις Οκτώβρη και παραλαμβάνεις μαρτη; 

Κάτσε γιατί πολύ ράδιο αρβύλα έχει πέσει για το πότε θα τις πάρουμε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ex3Lmei είπε

Κάτσε γιατί πολύ ράδιο αρβύλα έχει πέσει για το πότε θα τις πάρουμε.. 

αν δεις και το πρωτο κυμα και σε επικοινωνια και με τα μαγαζια δεν ειναι ραδιο αρβυλα δυστυχως.. τα ντιτζιταλ σε καθε κυμα ειναι απειροελαχιστα .. 

2 λεπτά πριν, Boss_ps5 είπε

Παιδιά μια ερώτηση αν πάρω μια ps plus για έναν χρόνο με 60 ευρώ θα μπαίνει στο ps5

ναι αρκει να βαλεις τον ιδιο λογαριασμο που εχεις τωρα στο 4 να τον βαλεις και στο 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikp7 είπε

αν δεις και το πρωτο κυμα και σε επικοινωνια και με τα μαγαζια δεν ειναι ραδιο αρβυλα δυστυχως.. τα ντιτζιταλ σε καθε κυμα ειναι απειροελαχιστα .. 

ναι αρκει να βαλεις τον ιδιο λογαριασμο που εχεις τωρα στο 4 να τον βαλεις και στο 5

Δηλαδή να μην κάνω transfer data να βάλω μονο το ακκ μου και να αφού το βάλω στο ps5 Να κανω εξαργυρωση κωδικούς του ps plus 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikp7 είπε

αν δεις και το πρωτο κυμα και σε επικοινωνια και με τα μαγαζια δεν ειναι ραδιο αρβυλα δυστυχως.. τα ντιτζιταλ σε καθε κυμα ειναι απειροελαχιστα .. 

ναι αρκει να βαλεις τον ιδιο λογαριασμο που εχεις τωρα στο 4 να τον βαλεις και στο 5

Εγώ λέω ποτέ θα τις πάρουμε.. Δε είπα ότι φέρνουν την ίδια ποσότητα με το disc version.. Το ακούν μερικοί αυτό και τις ακυρώνουν τις παραγγελίες τους.. Οπότε μην απογοητεύσει.. Και στο κάτω κάτω δε μας περισσεύουν λεφτά για καπέλο από τους scalpers.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Boss_ps5 είπε

Δηλαδή να μην κάνω transfer data να βάλω μονο το ακκ μου και να αφού το βάλω στο ps5 Να κανω εξαργυρωση κωδικούς του ps plus 

α δεν ξερω . εδω ειμαστε οι πονεμενοι που δεν εχουμε παρει ακομα πσ5 και κλαιμε την μοιρα μας.. ρωτα καπου που να το εχουν παρει

 

2 λεπτά πριν, ex3Lmei είπε

Εγώ λέω ποτέ θα τις πάρουμε.. Δε είπα ότι φέρνουν την ίδια ποσότητα με το disc version.. Το ακούν μερικοί αυτό και τις ακυρώνουν τις παραγγελίες τους.. Οπότε μην απογοητεύσει.. Και στο κάτω κάτω δε μας περισσεύουν λεφτά για καπέλο από τους scalpers.. 

οπως και να χει αυτο το οτι μαθαινουμε μετα οτι τα ντιτζιταλ ερχονται σε ρυθμους χελωνας και σε ελαχιστη ποσοτητα ειναι καπως.. προσωπικα αν τ ηξερα θα επαιρνα ντισκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2020 στις 10:31 ΜΜ, nikp7 είπε

 

 

Και από plaisio έχω κάνει προπαραγγελία digital αλλά με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως υπάρχει μόνο disc version. Ακύρωσα καί περιμένω απο κοτσοβολο. Που δεν είχαν και αυτή αλλά δεν μπήκαν σε κόπο να με ενημερώσει κάνεις. Πριν κάτι μέρες κότσο μου είπε πως θα πάρω την διγιταλ πριν τα Χριστούγεννα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

public μιλησα με εναν υπαλληλο , δεν εχουν καμια ενημερωση . το μονο που ηξεραν λεει μετα το πρωτο κυμα ειναι οτι θα εξυπηρετηθουν τωρα μεσα δεκεμβρη ολες οι προπαραγγελιες. τον ρωτησα ισχυει τ ιδιο και για τα ντιτζιταλ? μου ειπε δεν εχει καθολου εικονα και δεν τους εχουν ενημερωσει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεθάνετέ τους στα τηλέφωνα μέχρι να ενδώσουν 😄, εγώ θα τους δώσω διορία μέχρι 10 Δεκέμβρη για να μου πουν νέα παραλαβής αλλιώς ακύρωση παραγγελίας και τα λεφτά μου πίσω (με πιθανή αγορά SeX αν υπάρχει για να παίξω σαϊμπερπάνκ σαν άνθρωπος)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...