Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vorlon είπε

Και οι παραγγελίες που έχουν γίνει μέσω site και οχι απο κατάστημα? Στο χιόνι τις έγραψαν? Δεν έχει λογική αυτό που λές. Δηλαδή έκανες παραγγελια απο το site στις 10/10 και ο άλλος απο μαγαζί στις 16/10 και θα το πάρει αυτός απο το 

1 ώρα πριν, nkakolyris είπε

Να σε ρωτήσω θυμασαι από που το είδες στο face ; Α και θα ενημερώσω 

Καλά εγώ είναι σε επαρχία αλλά αυτό δεν έχει να λέει !!Οταν θα μιλήσω μαζί τους θα σας πω παντος 

 

Γραφει στα σχόλια ότι είναι απο public

Screenshot_20210308-185009_Facebook.jpg

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, ftoulis1999 είπε

Γραφει στα σχόλια ότι είναι απο public

Screenshot_20210308-185009_Facebook.jpg

Κανε μου μια χαρεί στειλε μου το λινκ της ομάδας αυτής 

1 λεπτό πριν, kostasolga είπε

Τι έχεις σκοπό να κάνεις θέλω να το τρέξω και εγώ έχεις καμιά ιδεα

Θα τους πάρω αυριο τηλ και θα τους στείλω λίγο γιατί και Άγιος φοβερά θέλει γιατί αυτή το έχουν γαμησει λιγάκι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nkakolyris είπε

Κανε μου μια χαρεί στειλε μου το λινκ της ομάδας αυτής 

Θα τους πάρω αυριο τηλ και θα τους στείλω λίγο γιατί και Άγιος φοβερά θέλει γιατί αυτή το έχουν γαμησει λιγάκι 

Το θέμα είναι που θα απευθυνθείς γτ εγώ περνώ μέρα παρά μέρα και φωνάζω βρίζω γτ αλλά μου λένε την μια μέρα αλλά την αλλη

1 λεπτό πριν, kostasolga είπε

Το θέμα είναι που θα απευθυνθείς γτ εγώ περνώ μέρα παρά μέρα και φωνάζω βρίζω γτ αλλά μου λένε την μια μέρα αλλά την αλλη

Και άκρη δεν βγαζω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kostasolga είπε

Το θέμα είναι που θα απευθυνθείς γτ εγώ περνώ μέρα παρά μέρα και φωνάζω βρίζω γτ αλλά μου λένε την μια μέρα αλλά την αλλη

Και άκρη δεν βγαζω

Αυριο θα τους πάρω και θα σου στείλω να σου πω γιατί είναι κριμα περιμένουμε σαν μαλακες και τα δίνουν εκεί που θέλουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, nkakolyris είπε

Κανε μου μια χαρεί στειλε μου το λινκ της ομάδας αυτής 

Θα τους πάρω αυριο τηλ και θα τους στείλω λίγο γιατί και Άγιος φοβερά θέλει γιατί αυτή το έχουν γαμησει λιγάκι 

 

25 λεπτά πριν, nkakolyris είπε

Κανε μου μια χαρεί στειλε μου το λινκ της ομάδας αυτής 

Θα τους πάρω αυριο τηλ και θα τους στείλω λίγο γιατί και Άγιος φοβερά θέλει γιατί αυτή το έχουν γαμησει λιγάκι 

https://www.facebook.com/groups/2668925426458172/?ref=share

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, john1080 είπε

Πηρα τηλεφωνο πριν 3-4 μερες και μου ειπαν οτι εχω σειρα 60κατι για το digital και 80κατι για το disc

Προφανως δεν εχουν παραλαβει καν κονσολες

21/11 παραγγελια

Εγώ είμαι 27/11 άρα είμαι αρκετά μετά από εσένα. Από ότι καταλαβαίνω ότι κομμάτια έρχονται πάνε στις μεγάλες αλυσίδες. Δεν έχω ακούσει να παραλαμβάνει κανείς από μικρότερα μαγαζιά. Εδώ το eshop.gr που θεωρείται μεσαίου μεγέθους, παρέδωσε κάποια ελαχιστα κομμάτια στο launch και από εκεί ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Και να φανταστείτε ότι δεν έκανα αλλού παραγγελία για να μην έχω διπλοπαραγγελιες. Και είχαμε την δυνατότητα από Sony center με παράδοση Γενάρη. Λάθος. Και τώρα ψαχνομαστε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχουμε τρεις φιλοι 3 παραγγελιες, μια απο public, μια απο κωτσοβολο και μια απο mediamarkt. Τις καναμε την ιδια μερα 11/11. Κανεις δεν εχει ενημερωθει…Η μουφα παει συννεφο

Επεξ/σία από polakis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Εχουμε τρεις φιλοι 3 παραγγελιες, μια απο public, μια απο κωτσοβολο και μια απο mediamarkt. Τις καναμε την ιδια μερα 11/11. Κανεις δεν εχει ενημερωθει…Η μουφα παει συννεφο

Φίλε μου είναι μπαχαλο η κατάσταση ....Δεν είναι σίγουρο ότι είναι μουφα .Εδώ υπάρχουν άτομα που παρέλαβαν με παραγγελίες Φεβρουαρίου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...