Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Giannis-kun είπε

Δοκιμασε να παρει κανεις στο Πλαισιο απ αυτους που προσπερασε στη λιστα;

 

2 λεπτά πριν, jimdem582 είπε

Πήρα αλλά στα χαμένα είναι. Τάχα ειδοποίησαν το τμήμα πωλήσεων και θα καλέσουν "σε λίγο". Εδώ και 2 ώρες ακόμα καλούν, με παραγγελία 23/2

Καλημερα, πηρα εχθες εγω (27/2). Την πρωτη φορα μου ειπαν οτι κρατανε αυστηρα την σειρα αλλα δεν εχουν ερθει πολλες κονσολες, μαλιστα μου ειπε αυτος οτι εχει κανει 25 Γεναρη και δεν εχει νεα...

Την δευτερη φορα μου λεει ενας μισο να το κοιταξω και με ξαναβαζει σε αναμονη, το σηκωνει αλλος με βρισκει στην λιστα (υποπτως εξαιρετικα γρηγορα) και το προωθει στην αρμοδια ομαδα. Δεν το πολυπιστεψα ειναι η αληθεια, αναμενουμε σημερα για νεοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

 

Καλημερα, πηρα εχθες εγω (27/2). Την πρωτη φορα μου ειπαν οτι κρατανε αυστηρα την σειρα αλλα δεν εχουν ερθει πολλες κονσολες, μαλιστα μου ειπε αυτος οτι εχει κανει 25 Γεναρη και δεν εχει νεα...

Την δευτερη φορα μου λεει ενας μισο να το κοιταξω και με ξαναβαζει σε αναμονη, το σηκωνει αλλος με βρισκει στην λιστα (υποπτως εξαιρετικα γρηγορα) και το προωθει στην αρμοδια ομαδα. Δεν το πολυπιστεψα ειναι η αληθεια, αναμενουμε σημερα για νεοτερα...

Μολις εκλεισα το τηλεφωνο μαζι τους, μου ειπαν οτι τηρουν αυστηρα τη σειρα. Μου ζητησε τα στοιχεια μου και ποτε εκανα την αιτηση. Οταν της ειπα να μου πει αν εχει γινει σωστα η καταχωρηση, μου λεει οτι δεν εχει προσβαση στη λιστα αλλα θα το κοιταξει και θα με παρουν τηλεφωνο. Δεν βγαζεις ακρη. Μου λεει αποκλειεται να μας προσπερασαν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πηραν απο πλαισιο για το disc edition να με ρωτησουν αμα ενδιαφερομαι ακομα για τη παραγγελια,εν τω μεταξυ μπηκα χθες στη λιστα ενδιαφεροντων και ειμαι στον κωτσοβολο απο Νοεμβρη στη λιστα .Τελος παντων μετα απο τοσους μηνες παραλαμβανω αυριο επιτελους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Hlias_kont είπε

Μολις με πηραν απο πλαισιο για το disc edition να με ρωτησουν αμα ενδιαφερομαι ακομα για τη παραγγελια,εν τω μεταξυ μπηκα χθες στη λιστα ενδιαφεροντων και ειμαι στον κωτσοβολο απο Νοεμβρη στη λιστα .Τελος παντων μετα απο τοσους μηνες παραλαμβανω αυριο επιτελους 

Χθες μπηκες και σε πηραν σημερα; wtf ειναι οι τυποι μου φαινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Hlias_kont είπε

Μολις με πηραν απο πλαισιο για το disc edition να με ρωτησουν αμα ενδιαφερομαι ακομα για τη παραγγελια,εν τω μεταξυ μπηκα χθες στη λιστα ενδιαφεροντων και ειμαι στον κωτσοβολο απο Νοεμβρη στη λιστα .Τελος παντων μετα απο τοσους μηνες παραλαμβανω αυριο επιτελους 

εμενα με πηρανε για επιβεβαιωση εχθες και περιμενω τηλ απο πωλητη αλλα ακομα τζιφος...θα με φαει η αγωνια μεχρι να θυμηθουν να παρουν ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Cariolanoc είπε

Χθες μπηκες και σε πηραν σημερα; wtf ειναι οι τυποι μου φαινεται...

Ναι δε ξερω ,λογικα στην τυχη τους διαλεγουν στο πλαισιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Hlias_kont είπε

Ναι δε ξερω ,λογικα στην τυχη τους διαλεγουν στο πλαισιο 

Τι να πω... μαλλον εχουν ομαδα που κανει μαζικα ενημερωση και αυτος που ηταν να καλεσει εμας κοιμηθηκε στο τηλεφωνο 😂.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, Hlias_kont είπε

Ναι δε ξερω ,λογικα στην τυχη τους διαλεγουν στο πλαισιο 

μην ντρέπεστε να πείτε ότι έχετε βύσμα. δεν είμαστε εδώ για να σας κρίνουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Giannis-kun είπε

Ακομα και στις λιστες το rng μου με απογοητευει. Καταρα ειναι 😞

Αυτο λεω και εγω ρε φιλε... παντου γκαντεμια πραγματικα 😅.

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...