Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Demis είπε

η απλά η σονυ είχε θεμα με τις digital κονσολες και είπε δε γαμιεται, ας στείλω το disc version 

αυτο απλα δεν παιζει για κανένα λόγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xpolydor1989 είπε

εγω προλαβα και εκανα παραγγελια απο τον Γερμανο! θα σας ενημερωσω για την εξελιξη της μιας και στο σαιτ ελεγε αμεσα διαθεσιμο

1.GIF

Έκανα και εγώ και παράλληλα παίρνω τηλέφωνο να ρωτήσω γιατί μου φαίνεται πολύ περίεργο. 

Θα ενημερώσω αν καταφέρω να πιάσω γραμμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, larryourwaiter είπε

Έκανα και εγώ και παράλληλα παίρνω τηλέφωνο να ρωτήσω γιατί μου φαίνεται πολύ περίεργο. 

Θα ενημερώσω αν καταφέρω να πιάσω γραμμή

same. γελαει ο κοσμος με τον γερμανο. Ειμαι σε φαση που σκεφτομαι να περιμενω 1 μηνα παρα να το παρω απο το γερμανο μετα το χθεσινο αλλα θελω να δω τι θα μου πουνε παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, orestissar είπε

same. γελαει ο κοσμος με τον γερμανο. Ειμαι σε φαση που σκεφτομαι να περιμενω 1 μηνα παρα να το παρω απο το γερμανο μετα το χθεσινο αλλα θελω να δω τι θα μου πουνε παλι.

Ακριβώς, έχω μεγάλη περιέργεια τι θα σκαρφιστούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, TeoRossi είπε

Εμενα ειναι digital από κοτσοβολο σε κατάσταση συλλογή προετοιμασία.....οποτε εμενα ειανι κομπλε

Ημερομηνία/ώρα παραγγελίας???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Αλλαξε και το σχετικο μηνυμα στον Γερμανο

image.png.2a25e1b8e0a70d39ca10dcd1f19fd2a2.png

Θα σας ξαναπώ το ιδιο ειχε κανει και με τα xbox τις προάλλες.....πρωι μέχρι 11 ειχε διαθέσιμο μετα γιοκ τελος

Μόλις τώρα, ujmo είπε

Ημερομηνία/ώρα παραγγελίας???

17/9 14.45

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναμιλησα με Γερμανο και μου ειπαν οτι οι παραγγελιες ακυρωθηκαν λεει γιατι ειμαστε στο 2ο κυμα και θα παραλαβουμε την αλλη εβδομαδα και οτι θα αλλαξει παλι το status της παραγγελιας μου απο ακυρωμενη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, elessar86 είπε

Παιδιά στο Γερμανό αυτό που καναν χθες και το συνεχίζουν και σήμερα είναι καθαρή απατεωνιά.... βαρέστε τους στις καταγγελίες, να γίνουν ομαδικές καταγγελίες να σκάσουν κανα φράγκο τουλάχιστον οι απατεώνες! 

Ναι έχουν το ps5 σαν άμεσα διαθέσιμο και στην πραγματικότητα είναι pre order τραγικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, orestissar είπε

τι ελεγε πριν?

image.png.7c4401ee4e1d386c81cb326552b8fa3e.png

2 λεπτά πριν, TeoRossi είπε

Θα σας ξαναπώ το ιδιο ειχε κανει και με τα xbox τις προάλλες.....πρωι μέχρι 11 ειχε διαθέσιμο μετα γιοκ τελος

Το θεμα ειναι οτι ηδη εγινε πατατα χθες το βραδυ. Τωρα οχι μονο δεν ειναι παλι διαθεσιμο, αλλα ενημερωσαν και τις σχετικες σελιδες των προιοντων (βλεπε αλλαγη μηνυματος πανω)

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...