Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω πολλούς που λέτε για κάποιο Sony center...

Προφανώς είμαι κάπως χαζός και δεν καταλαβαίνω...

Αλλά δεν βρίσκω κάποιο site Sony center...μήπως έχει κάποιος κάποιο λινκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Dimitris_Dask είπε

Βλέπω πολλούς που λέτε για κάποιο Sony center...

Προφανώς είμαι κάπως χαζός και δεν καταλαβαίνω...

Αλλά δεν βρίσκω κάποιο site Sony center...μήπως έχει κάποιος κάποιο λινκ;

Η αλήθεια είναι πως το site τους δεν λέγεται Sony Center...
Ορίστε το Link: https://digitalpassion.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, geortsaki είπε

Κάτι φήμες ότι από public έγιναν παραλαβές σε πρόσφατες παραγγελίες έφτασαν στα αυτιά σας; 

Τα βλέπω σε κάτι αγγελίες στο Facebook

Αρχές της εβδομάδας παρέλαβε το public και εξυπηρέτησε αρκετό κόσμο. Επόμενη παραλαβή τον Απρίλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Aleex είπε

Θα έχει και μέσα στην εβδομάδα παραλαβή από 22 και μετά που θα ανήκει στον μήνα Μάρτιο.

μακάρι να έχει ρε φίλε μήπως προχωρήσουνε λίγο και του Νοεμβρίου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει παραγγελία με προκαταβολή από Sony Center 18/2 κ παραλαμβάνω αύριο από Πλαίσιο. Θέλει κανείς να του παραχωρησω την θέση μου στο Sony Center? Όταν είχα καλέσει πρώτη φορά μου είπαν ότι θα παραλάβω μέσα Απρίλη αλλά άμα έρθει κ άλλη φουρνιά την Τρίτη λογικά πιο νωρίς

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/3/2021 στις 12:32 ΜΜ, jimis panousis είπε

Έχω κάνει παραγγελία με προκαταβολή από Sony Center 18/2 κ παραλαμβάνω αύριο από Πλαίσιο. Θέλει κανείς να του παραχωρησω την θέση μου στο Sony Center? Όταν είχα καλέσει πρώτη φορά μου είπαν ότι θα παραλάβω μέσα Απρίλη αλλά άμα έρθει κ άλλη φουρνιά την Τρίτη λογικά πιο νωρίς

Βάλτο FB! Κάποιον θα βρεις! 

Επεξ/σία από Praetorian
edit από greeklish
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ υπάρχουν κ αξιολογήσεις κ είναι μια κοινότητα που παρακολουθώ καιρό. Νομίζω δεν υπάρχει λόγος 

Στις 21/3/2021 στις 12:32 ΜΜ, jimis panousis είπε

Έχω κάνει παραγγελία με προκαταβολή από Sony Center 18/2 κ παραλαμβάνω αύριο από Πλαίσιο. Θέλει κανείς να του παραχωρησω την θέση μου στο Sony Center? Όταν είχα καλέσει πρώτη φορά μου είπαν ότι θα παραλάβω μέσα Απρίλη αλλά άμα έρθει κ άλλη φουρνιά την Τρίτη λογικά πιο νωρίς

Done 👍👌

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimis panousis είπε

Έχω κάνει παραγγελία με προκαταβολή από Sony Center 18/2 κ παραλαμβάνω αύριο από Πλαίσιο. Θέλει κανείς να του παραχωρησω την θέση μου στο Sony Center? Όταν είχα καλέσει πρώτη φορά μου είπαν ότι θα παραλάβω μέσα Απρίλη αλλά άμα έρθει κ άλλη φουρνιά την Τρίτη λογικά πιο νωρίς

Φιλε μπραβο σου...... να και ενας που αξιζει κριμα να σπανιζουν τέτοια άτομα, σου βγαζω το καπέλο. 

Μακαρι να εβλεπα πιο γρηγορα το ποστ

Ps μεχρι και το demon souls πουλανε σφραγισμενο 60 ευρα......χαχαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/3/2021 στις 3:10 ΜΜ, SoLiTuDe-3- είπε

Έμπλεξες με νότες ε?? 😂😂😂

Κάπως έτσι! Έχω και Sony Center! 

Επεξ/σία από Praetorian
edit από greeklish
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα χθες επιτέλους, Sony Center δελτίο παραγγελίας 18/02 (τηλέφωνο 17/02 όπως ανακάλυψα τελικά το είχα ξεχάσει εντελώς), οι άνθρωποι ό,τι είπαν έκαναν.

Καλές αντοχές παιδιά, και μακάρι να εξομαλυνθεί η κατάσταση.

Ασπροπρόσωπο με έβγαλε το μαγαζί , με κέρδισαν ως πελάτη.

Επεξ/σία από michalismark
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...