Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποτε λογικά όλοι πάμε για μεγάλη βδομάδα κ εάν..

καμια ελπίδα για γιορτές με πλέι.. φάγαμε τα Χριστούγεννα .. ας φάμε κ το Πάσχα. 
Θα μας έρθει καλοκαιράκι με 40 βαθμούς έξω.. 🥸

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις με ενημέρωσαν ότι από κωστο για digital ξεχασμένη παραγγελία. Από Νοέμβριο αρχές.  Λογικά θα κρατήσω το digital και θα δώσω το disc οποίος ενδιαφέρεται  ας στείλει pm .

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, pankot1979 είπε

Μόλις με ενημέρωσαν ότι από κωστο για digital ξεχασμένη παραγγελία. Από Νοέμβριο αρχές.  Λογικά θα κρατήσω το digital και θα δώσω το disc οποίος ενδιαφέρεται  ας στείλει pm .

Λεπτομεριες! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, pankot1979 είπε

Μόλις με ενημέρωσαν ότι από κωστο για digital ξεχασμένη παραγγελία. Από Νοέμβριο αρχές.  Λογικά θα κρατήσω το digital και θα δώσω το disc οποίος ενδιαφέρεται  ας στείλει pm .

Digital Κώτσο αρχές Νοεμβρίου;

Νόμιζα πως είχαν κολλήσει στον Σεπτέμβρη ακόμα αυτά. Άντε να δούμε τι θα γίνει και με εμάς τους ταλαίπωρους (digital Κώτσο 08/11)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Δυστυχώς 30/10 public, 4/11 Κωτσόβολο για disc edition και δεν έχω κάποια ενημέρωση. Βλέπω σε περιπτώσεις digital με μεταγενέστερη ημερομηνία ότι κάτι γίνεται. Θέλω να ελπίζω ότι πλησιάζει καινή σειρά μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πόσο θα τραβήξει αυτή η ιστορία(ρητορική ερώτηση); Έχω μείνει μόνο με pc από τα Χριστούγγενα, πουλώντας ps4 με την λογική να πάρω το ps5. Αν και με το pc έχω καλύψει τις ανάγκες, σήμερα που πήρα το Zero Horizon (το ήθελα καιρό, ευτυχώς που δεν πρόλαβα να το αγοράσω :P) έχει αρχίσει να με καίει πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, nickol-us είπε

Τελικά πόσο θα τραβήξει αυτή η ιστορία(ρητορική ερώτηση); Έχω μείνει μόνο με pc από τα Χριστούγγενα, πουλώντας ps4 με την λογική να πάρω το ps5. Αν και με το pc έχω καλύψει τις ανάγκες, σήμερα που πήρα το Zero Horizon (το ήθελα καιρό, ευτυχώς που δεν πρόλαβα να το αγοράσω :P) έχει αρχίσει να με καίει πάλι...

Πιστεύω μέχρι τα Χριστούγεννα,να είναι σε αφθονία η κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο 1/11 public digital edition και ακομα τιποτα...βαρεθηκα ομως, υπαρχει καπου ξερει κανεις να παω να το παρω σημερα σε οποιοδηποτε καταστημα? ή πουλαει κανεις σφραγισμενο να το παρω εντος αττικης? στα 400ευρω παντα....δεν δινω παραπανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ariel555 είπε

απο 1/11 public digital edition και ακομα τιποτα...βαρεθηκα ομως, υπαρχει καπου ξερει κανεις να παω να το παρω σημερα σε οποιοδηποτε καταστημα? ή πουλαει κανεις σφραγισμενο να το παρω εντος αττικης? στα 400ευρω παντα....δεν δινω παραπανω!

Αν υπήρχε κάτι τέτοιο,όλοι θα πήγαιναν να αγοράσουν φίλε.Δεν υπάρχει ούτε για δείγμα στα καταστήματα και όσοι έχουνε τα βαρανε στο θεό.

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, pankot1979 είπε

Μόλις με ενημέρωσαν ότι από κωστο για digital ξεχασμένη παραγγελία. Από Νοέμβριο αρχές.  Λογικά θα κρατήσω το digital και θα δώσω το disc οποίος ενδιαφέρεται  ας στείλει pm .

Όντως???? Έχω παραγγελία από 22 Σεπτεμβρίου digital και σε πήρανε για αρχές Νοεμβρίου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/4/2021 στις 9:22 ΠΜ, Alejandro20 είπε

 

Για Απριλίου δεν έχει ακουστεί τίποτα όπως τον Μάρτιο όταν ήρθε η παρτίδα...Αν δεν έρθει αύριο ή μεθαύριο, δύσκολα να εξυπηρετήσουν πριν το Πάσχα... βέβαια μπορεί και να ρθε ήδη και τα μέσα να βγάζουν τα νέα με την έναρξη πχ των παραδόσεων  ή whatever

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BlackBear είπε

Για Απριλίου δεν έχει ακουστεί τίποτα όπως τον Μάρτιο όταν ήρθε η παρτίδα...Αν δεν έρθει αύριο ή μεθαύριο, δύσκολα να εξυπηρετήσουν πριν το Πάσχα... βέβαια μπορεί και να ρθε ήδη και τα μέσα να βγάζουν τα νέα με την έναρξη πχ των παραδόσεων  ή whatever

Τον ηπιαμε μαγκες, παραλαβες απο Μαιο! Sony Center! Enimerwsi! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...