Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μόλις μου ήρθε και SMS, αλλά δεν δίνει αριθμό από την Γενική.

Για να δούμε.

Δοκίμασε τον αριθμό-voucher στο σάιτ της γενικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, koukia_sperno said:

Δοκίμασε τον αριθμό-voucher στο σάιτ της γενικής.

Δεν είναι της Γενικής ο αριθμός.

5 minutes ago, sndev said:

η courier center του kotsovolou κινήθηκε μες το βράδυ  

  Reveal hidden contents

 

Σε ποιό σάιτ έβαλες την φορτωτική και πήρες feedback;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikosgr είπε

Το δοκίμασα εγώ χτες βράδυ... δεν παίζει... δεν είναι Γενική...

Εγώ ακ8μα που περιμένω για την επεξεργασία και ούτε ειδοποίηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

Δεν είναι της Γενικής ο αριθμός.

Σε ποιό σάιτ έβαλες την φορτωτική και πήρες feedback;

Σε παραδόσεις στην επαρχεία ο Κώτσος έστειλε sms που αναφέρει και την εταιρεία courrier... αλλά τα voucher σε αυτούς έχουν άλλη μορφή και όχι 911....

Μόλις τώρα, Boss_ps5 είπε

Εγώ ακ8μα που περιμένω για την επεξεργασία και ούτε ειδοποίηση 

Καλημέρα... να πάρεις τηλέφωνο με το που ανοίξει η γραμμή... οπως σου είπα, πρέπει να έχεις πρόβλημα/λάθος απο μεριά του Κώτσο με τον τρόπο πληρωμής... και πες μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, nikosgr said:

Σε παραδόσεις στην επαρχεία ο Κώτσος έστειλε sms που αναφέρει και την εταιρεία courrier... αλλά τα voucher σε αυτούς έχουν άλλη μορφή και όχι 911....

Μάλιστα. Αναμένουμε τηλέφωνο επομένως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδια...

Δεν είναι καμια γενική στην μέση.

Λογικα η με δικά τους μεσα θα γίνει η διανομή η με εταιρίες leasing..

Η γενική επειδή τους ρώτησα επίτηδες πριν κάποιες μέρες στην δουλειά, μου είπε το παλληκάρακι οτι ειναι χειρότερα από το 1ο lockdown ... αυτό το γνωρίζουν τα καταστήματα γι αυτό θα βγάλουν δικά τους οχήματα εξω...

Επεξ/σία από Lerakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, nikosgr είπε

Σε παραδόσεις στην επαρχεία ο Κώτσος έστειλε sms που αναφέρει και την εταιρεία courrier... αλλά τα voucher σε αυτούς έχουν άλλη μορφή και όχι 911....

Καλημέρα... να πάρεις τηλέφωνο με το που ανοίξει η γραμμή... οπως σου είπα, πρέπει να έχεις πρόβλημα/λάθος απο μεριά του Κώτσο με τον τρόπο πληρωμής... και πες μας...

Οκ θα πάρω και να πω οτι έχει πρόβλημα η παραγγελία μου?

Επεξ/σία από Boss_ps5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Malthador είπε

 

Σε ποιό σάιτ έβαλες την φορτωτική και πήρες feedback;

courier.gr αλλα εμένα ήρθε sms από αυτούς οτι έχουν το δέμα μου  κ το σίτε τους για να το παρακολουθώ , ο κωδικός ξεκινάει με 013

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikosgr είπε

Σε παραδόσεις στην επαρχεία ο Κώτσος έστειλε sms που αναφέρει και την εταιρεία courrier... αλλά τα voucher σε αυτούς έχουν άλλη μορφή και όχι 911....

Δεν αναφέρει το sms την μεταφορική. Απλά έβαλα τον αριθμό σε όλες τις μεταφορικές και μου έβγαλε αποτέλεσμα στην γενική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, καλορίζικο σε όσους το απέκτησαν! Εμένα η Courier Centrer κινήθηκε το βράδυ, στις 5 το πρωί έγινε ανάθεση σε κούριερ για παράδοση! Περιμένω λοιπόν από ώρα σε ώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...