Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, James. είπε

Δηλαδη εδωσες τον αριθμο παραγγελιας σου και τι σου ειπαν? Οτι δεν εχουν στοκ? Και ο αριθμος παραγγελιας σου δηλαδη τι ηταν?

Ναι έδωσα αριθμό και μου είπαν δεν έχουν και πως "εξαντλήθηκε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Chuckie667 είπε

Παρέλαβα πριν 10 λεπτά από plaisio

έκδοση με δισκο

θα το ανοίξω σε λίγο, πρίζα για τυχόν updates κτλ , 10ωρη τηλεργασια και κατά της 19:30 ελπίζω να το χαρω

Μπορεις να μου πεις αν το στο εφερε το πλαισιο και αν ηταν χυμα ή μεσα σε χαρτοκιβωτιο (απο περιεργεια και μονο για να δω πως τα δινουν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Ναι και σημερα με πηραν τηλ  για να αλλαξουν την ωρα παραδοσης  κατα 2 ωρες πιο νωρις .

emena mou irthe xthes sms apo media markt oti h paraggelia mou exei apostalei kai oti einai pros paradosi sth dieuthinsi poy exo epileksei. de moy leei sigkekrimenes wres...ti simainei auto?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Agent_Orange είπε

Μπα και εγω το ιδιο κάνω απο προχθές

Τουλάχιστον είδα οτι εχει ενα καλό γκομενάκι απέναντι

Φωναξε την ρε 'συ... "Ψιτ κοπελιά... ελα να δείς πόσο... μεγάλο playstation έχω...!!"  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια μολις με ενημερωσε ο κωτσοβολος για tracking number

Αποστολή   Έναρξη δρομολόγησης: 19/11/2020 09:12  Τρόπος παράδοσης: Εταιρεία Ταχυμεταφορών

 

υπήρξε καμία αλυσιδα που να εστειλε απο χτες?

καποις φιλος απο πανω ειχε γραψει για το public, ισχυει?

Επεξ/σία από h3342
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Ναι έδωσα αριθμό και μου είπαν δεν έχουν και πως "εξαντλήθηκε"

Δεν ξερω τι σου ειπαν ακριβως και ποιος ηταν αυτος που σου μιλησε. Πλεον δεν πιστευω κανεναν σε ολες αυτες τις εταιριες και στις αλυσιδες με αυτα που ακουω και βλεπω να συμβαινουν τις τελευταιες ημερες.. Τι εξαντληθηκε, αφου δεν εβγαλαν ποτε ουτε καν προπαραγγελιες στο eshop, πως εξαντληθηκε?

Επεξ/σία από James.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

@nikosgr ναι αμα παραλάβω,  θα την φωναξω για unboxing (με το πουλι στο χερι με βλεπω)

Voda δεν είσαι? Για στείλε κάνα μήνυμα στο live chat να ρωτήσεις γιατί δεν μας τα λένε καλά μέχρι στιγμής.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...