Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, μόλις μίλησα για πολλοστή φορά με Media Markt και με ενημέρωσαν πως αν δεν έχω ήδη ενημερωθεί, άσχετα αν παρήγγειλα την πρώτη ημέρα, δεν είμαι στο πρώτο κύμα παραδόσεων. Είχαμε λέει συνολικά 100 κομμάτια και περιμένουμε ενημέρωση από τη Sony, για το δεύτερο κύμα.

Εν ολίγοις όσοι δεν έχετε ακόμα παραλάβει sms, αναμένετε.

Κρίμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vampirion είπε

εχει μιλησει κανεις με public σχετικα με οσους αργησαμε να κανουμε παραγγελια? θα παραλαβουμε τουλαχιστον πριν τις γιορτες?

Μίλησα εγώ με κοτσοβολο που σχετικά άργησα να παραγγείλω, 16/10 παρήγγειλα, επαν ναι, πριν τα Χριστούγεννα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Charismo είπε

Λοιπόν, μόλις μίλησα για πολλοστή φορά με Media Markt και με ενημέρωσαν πως αν δεν έχω ήδη ενημερωθεί, άσχετα αν παρήγγειλα την πρώτη ημέρα, δεν είμαι στο πρώτο κύμα παραδόσεων. Είχαμε λέει συνολικά 100 κομμάτια και περιμένουμε ενημέρωση από τη Sony, για το δεύτερο κύμα.

Εν ολίγοις όσοι δεν έχετε ακόμα παραλάβει sms, αναμένετε.

Κρίμα...

100 κομμάτια μόνο?? 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γνωριζει καποιος απο τυχον αλλες αγορες π εχει ακυρωσει ποσος καιρος χρειαζεται περιπου στον κωτσοβολο ωστε να σ επιστεψει λεφτα προκαταβολης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμεσα στα γυρναει το θεμα ειναι ποτε στα πιστωνει η τραπεζα σου 

Μόλις τώρα, johnal21 είπε

Παιδια γνωριζει καποιος απο τυχον αλλες αγορες π εχει ακυρωσει ποσος καιρος χρειαζεται περιπου στον κωτσοβολο ωστε να σ επιστεψει λεφτα προκαταβολης?

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Σε πια περιοχή είσαι? Περιμένω κ εγώ μ ήρθε μνμ To instacar metaferei tin paragkelia sas apo ton Kotsovolo kai tha einai konta sas στις 2020.11.19 12:10 - 13:50

Είμαι Μεταμόρφωση, μου ήρθε με instacar στις 9.30 η ώρα περίπου... Κωτσόβολος, παραγγελία 18/9 ώρα 7.00 το πρωί, αντικαταβολή, είχα δώσει 150 σε προκαταβολή... Με το καλό να το δεχτείτε όλοι όσοι το περιμένετε ρε μάγκες... μου επιτρέπετε τώρα να πάω να... ΚΑΩΩΩΩ.!!!! 🤪

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Aekkosto σου είχαν στείλει καμια ειδοποιηση οτι θα παραλάβεις;

Σκατά, μολις έσκασε το τηλεφωνημα... πιστόλι και εγώ confirmed.

Μου είπε οτι περιμέναν και καλα 700 κομμάτια απο Sony και δεν τα έστειλε όλα.

Για μέσα δεκεμβρίου (απο 15) πάμε τωρα εκτος απροοπτου αν τους στείλει η Sony νωρίτερα.

 

Επεξ/σία από Agent_Orange
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήμουν ένας από τους 3 που πρόλαβε το eshop... μόλις ενημερώθηκε η παραγγελία, δείχνει πως πέρασε από τα στάδι

Υποβολή Παραγγελίας
Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας
Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων

επιτυχώς και τώρα είναι στο στάδιο

Συγκέντρωση Προϊόντων

Αρνούμαι παρόλα αυτά να χαρώ, ο Γερμανός μπορεί να με πλήγωσε αλλά μου έμαθε πως η ζωή είναι σκληρή και τον ευγνομονώ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...