Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, bill_anastasiadis είπε

Παιδιά ήμουν ένας από τους 3 που πρόλαβε το eshop... μόλις ενημερώθηκε η παραγγελία, δείχνει πως πέρασε από τα στάδι

Υποβολή Παραγγελίας
Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας
Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων

επιτυχώς και τώρα είναι στο στάδιο

Συγκέντρωση Προϊόντων

Αρνούμαι παρόλα αυτά να χαρώ, ο Γερμανός μπορεί να με πλήγωσε αλλά μου έμαθε πως η ζωή είναι σκληρή και τον ευγνομονώ

til pare

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

@Aekkosto σου είχαν στείλει καμια ειδοποιηση οτι θα παραλάβεις;

Τίποτα φίλε καμία. Απλά με πήρε τηλέφωνο ο οδηγός από Μπεινογλου μεταφορική. Μέσα στο φορτηγό είχα τουλάχιστον 30 πσ5 και μου λέει όλη μέρα πσ5 έχω να.πηγαινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, nikosgr είπε

Και τα μυαλά στα κάγκελαααααα!!!! ΗΡΘΕΕΕΕΕΕ!!!!  🤪

20201119_094736.jpg.736f805c1b7bf691093b05f02126f351.jpg

ζηλευωωωωωωωωω

χαχαχχαχα

ξερει κανείς οταν μου γραφει η γενικη ταχυδρομικη

StatusDeparture from drop off point
LocationΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ
DateThursday, 19/11/2020
Time06:26
 
Χανια θα ερθει φανταζομαι αυριο ή θα φυγει με το πρωινο πλοιο και θα ερθει το απογευμα??
 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, bill_anastasiadis είπε

Παιδιά ήμουν ένας από τους 3 που πρόλαβε το eshop... μόλις ενημερώθηκε η παραγγελία, δείχνει πως πέρασε από τα στάδι

Υποβολή Παραγγελίας
Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας
Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων

επιτυχώς και τώρα είναι στο στάδιο

Συγκέντρωση Προϊόντων

Αρνούμαι παρόλα αυτά να χαρώ, ο Γερμανός μπορεί να με πλήγωσε αλλά μου έμαθε πως η ζωή είναι σκληρή και τον ευγνομονώ

Εμενα ειναι ακομα στον ελεγχο διαθεσιμοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω να βρίζω στο τέλος αυτόν από την γενική δεν ξέρει τι του γίνεται με μπερδεύει με άλλον μου λέει είναι να πληρώσω 500€ τον ξανά παίρνω λέω πληρωμένο είναι λέει ε μάλλον σε μπέρδεψα με άλλον λέω θα έρθει η μητέρα μου να το πάρει λέω όνομα ε δεν χρειάζεται και το έκλεισε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, h3342 είπε

ζηλευωωωωωωωωω

χαχαχχαχα

ξερει κανείς οταν μου γραφει η γενικη ταχυδρομικη

StatusDeparture from drop off point
LocationΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ
DateThursday, 19/11/2020
Time06:26
 
Χανια θα ερθει φανταζομαι αυριο ή θα φυγει με το πρωινο πλοιο και θα ερθει το απογευμα??
 

 

16 λεπτά πριν, h3342 είπε

ζηλευωωωωωωωωω

χαχαχχαχα

ξερει κανείς οταν μου γραφει η γενικη ταχυδρομικη

StatusDeparture from drop off point
LocationΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗΣ
DateThursday, 19/11/2020
Time06:26
 
Χανια θα ερθει φανταζομαι αυριο ή θα φυγει με το πρωινο πλοιο και θα ερθει το απογευμα??
 

Ηράκλειο εδώ. Και εγώ στην αναμονή. Μακάρι να έρθει απόγευμα αν και το βλέπω για αύριο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι να πω οτι ναι μεν ενημερωθηκα με τηλ χθες απο υπευθυνη στο media markt οτι σημερα θα παραλαβω κανονικα μεταξυ 9 και 6, αλλα δεν εχω εχω λαβει sms οπως καποιοι εδω που παρηγγειλαν απο αυτους. Κ τωρα που μιλησα μαζι τους παλι ειχαν ριξει χαρταετο, αν δεν σας ερθει sms μεχρι το μεσημερι ξανακαλεστε μας. Θα τα φανε τα καντηλια τους σιγουρα, γιατι καναμε προπαραγγελι για να εχουμε πρωτη μερα, οχι οποτε οργανωθουν. Τεσπα, στην αναμονη ακομα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, bill_anastasiadis είπε

Παιδιά ήμουν ένας από τους 3 που πρόλαβε το eshop... μόλις ενημερώθηκε η παραγγελία, δείχνει πως πέρασε από τα στάδι

Υποβολή Παραγγελίας
Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας
Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων

επιτυχώς και τώρα είναι στο στάδιο

Συγκέντρωση Προϊόντων

Αρνούμαι παρόλα αυτά να χαρώ, ο Γερμανός μπορεί να με πλήγωσε αλλά μου έμαθε πως η ζωή είναι σκληρή και τον ευγνομονώ

Εμενα εινα στο σταδιο Ετοιμη να αποσταλθει στο υποκαταστημα Χανιων, αυριο θα την εχω εδω.

Που το ξερεις οτι ειμαστε 3?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Nimuro είπε

Κωτσόβολος εδώ, παραγγελία στις 17/09, αντικαταβολή χωρίς κάποια προκαταβολή. Από εχθές ακόμα σε "Συλλογή-Προετοιμασία". Για αποστολή σε Λάρισα, στην καλύτερη σήμερα δηλαδή. Εάν δεν έχει γίνει παράδοση σε τοπικό κατάστημα δεν νομίζω πως παραλαμβάνω αυτή τη βδομάδα.

Και εγώ εκεί έχω κολλήσει για φιλιπιαδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...