Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε οι ιδιοι περιπλεκουν τα πραγματα και δεν μπορουν να αντεπεξέλθουν .τι σημαινει προπαραγγελεια; γεμισε στοκ κυριε ανοιξε τις παραγγελιες σε live χρονο και οποιος το θελει θα το παρει.

Μην τους λυπαστε καθολου.οι ιδιοι τα κανουν μπαχαλο.μια απατη ειναι η προπαραγγελεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά παρήγγειλα Standard Edition (με BR) στις 18.9 από Κωτσόβολο, παράδοση στο σπίτι, με αντικαταβολή. Από χθες άλλαξε η κατάσταση παραγγελίας σε "Επεξεργασία" και στη συνέχεια σε "Συλλογή - Προετοιμασία". Σήμερα το πρωί μου έστειλαν SMS με παραπομπή στη σελ. όπου είχε και τον αριθμό της φορτωτικής (Κατάσταση πλέον σε "Αποστολή"), η κονσόλα έφυγε ξημερώματα από του Ρέντη. η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου εμπειρία είναι ότι ήταν ΑΨΟΓΟΙ. Ναι φυσικά σε τηλεφωνήματά μου που τους έπρηζα (είμαι στην ίδια κατάσταση όπως όλοι εδώ, περιμένω ανυπόμονα παραλαβή) δεν είχαν κάτι σίγουρο να μου πουν οι αντιπρόσωποι, αλλά όλα έγιναν αυτοματοποιημένα, όπως θα έπρεπε. Αν παραλάβω αύριο με το καλό, RESPECT στους ανθρώπους του Κωτσόβολου.... Γιατί όπου κάποιος κάνει καλά τη δουλειά του πρέπει να λέμε και ένα μπράβο.... Θα σας ενημερώσω και αύριο αν παραλάβω....ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ, ραντεβού στις αρένες.... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά! Αν κάποιος έχει 2η παραγγελία και δεν την χρειάζεται, μπορώ να τον διευκολύνω με παραλαβή από όλη την Αττική επειδή έχω άδεια μετακίνησης λόγω εργασίας. Ας μου στείλει μήνυμα και θα τα βρούμε! Καλή απόλαυση σε όσους το πήραν και υπομονή σε μας τους υπόλοιπους!!

Επεξ/σία από k_kouts
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, RigasGR είπε

Το Blue Ray ηρθε πριν 1 ωρα 

Στις 15:00 τα αλλα 2 Digital Edition 

το 1ο Media Markt

τα αλλα 2 απο Public.

Οπωτε παει κανονικα η διανομη,

τι τα θες όλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, edcat είπε

Ειναι κανεις εδω που εχει παραλαβει απο media markt αργυρουπολης; 

εγω απο Μαρουσι, αλλα νομιζω τα καταστηματα δεν εχουν αποθεμα.

Ειναι κατευθειαν αποστολη απο τις αποθηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...