Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, iFasMan7 είπε

Παρέλαβε κανένας από Γερμανό γενικά? Όχι με τις χθεσινές και προχθεσινές αλλά με προ παραγγελία..

Οχι φιλε μου, εχω μιλησει και 2 φορες σημερα με το τηλεφωνικο κεντρο και δεν ξερουν τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zacque είπε

τι τα θες όλα?

τι να κανω......

Αμα πληρωνεις διατροφες , τα PlayStation για τα παιδια μου ειναι καραμελες σε κοστος.

το ενα ειναι για εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, edcat είπε

Εντωμεταξυ μου ηρθε το valhalla τωρα και βλεπω να μενω με το π...αιχνιδι στο χερι 🤣

εμενα τα ακουστικα κονσολα ισως και γεναρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, apostolosapok είπε

Τα κοράκια scalpers του insomnia εμφανίστηκαν πάντως και μου αρέσει που κάποιοι ρωτάνε αν έχει παραλάβει κάποιος 2η κονσόλα να του την δώσουν λες και δεν θα την βγάλουν στο σφυρί για κέρδος.

χαχαχαχα

Εχω 3 κονσολες σφραγισμενες για μαζικο un boxing.

Ουτε με σφαιρες δεν τις δινω.

Τωρα για τις αγγελιες , και τα 1000αρικο που ζητανε.......... οπως λεω , ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι κανένας που έχει παραλάβει από public με sendx? Και αν ναι παρέλαβε στο χρονικό όριο που έγραφε το sms που λάβανε?

Επεξ/σία από jay_D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τι λέτε να κλειδώνονται οι αγγελίες; Ελεύθερη αγορά έχουμε, δεν είναι είδος πρώτης ανάγκης  το PS5. Προσφορά και ζήτηση τι πιο απλό; Δε σε ανάγκασε κανείς να το αγοράσεις, ας το δίνουν και 2k.

Και το λέω εγώ που ψάχνω απεγνωσμένα ένα κομμάτι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, apostolosapok είπε

Τα κοράκια scalpers του insomnia εμφανίστηκαν πάντως και μου αρέσει που κάποιοι ρωτάνε αν έχει παραλάβει κάποιος 2η κονσόλα να του την δώσουν λες και δεν θα την βγάλουν στο σφυρί για κέρδος.

Γιατί οι άλλοι που βάζουν αγγελία κ το ζητάνε ακριβώς στην τιμή που πωλείται??? 

Ούτε 10 ευρώ έξτρα δεν δίνουν για την εξυπηρέτηση που θα τους κάνουν αυτοί οι ελάχιστοι που θέλουν να το δώσουν στην ίδια τιμη

Επεξ/σία από yolaz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kapafrelis είπε

Οχι φιλε μου, εχω μιλησει και 2 φορες σημερα με το τηλεφωνικο κεντρο και δεν ξερουν τιποτα.

Πότε έκανες την προ παραγγελία? Εγώ με 24/9 απλά καταχωρημένη είναι και καμία άλλη ενημέρωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...