Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, lakalouka είπε

Ο Γερμανός είναι σίγουρο ότι θα έχει κάνει όλα μπουρδελο..εγώ έκανα παραγγελία προχτές κ παίρνω σήμερα να δω τι γίνεται..μου είπαν πως δέχτηκαν όλες τις παραγγελίες(λογικά όσοι είμαστε στο ολοκληρώθηκε) κ πως σήμερα θα δουν τι κ πως με τις κονσόλες και θα μας ενημερώσουν..αμπεμπαμπλομ θα παίξουν για το ποιος θα πάρει κονσόλα..θεοί απλά

Ευελπιστώ να μην πατήσουν άκυρο εμάς. Αλλά αυτοί είναι ικανοί να μην παρέλαβαν και τίποτα όπως τους κόβω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, geor92 είπε

Παιδια εσείς που κάνατε σήμερα από Πλαίσιο για πείτε σε τι τελειώνει ο αριθμός παραγγελίας σας για να δούμε αν είναι με αύξοντα αριθμό να έχουμε μια εικόνα για το πως 

 

Επεξ/σία από TeoRossi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, weber122 είπε

εγω από Κωτσοβολο 17/9, με πηγαν τελικα στο 2ο κυμα. Γνωριζουμε αν θα ειναι σιγουρα μέσα στον Δεκεμβριο ή δεν ειναι standard?

Πως γίνεται αυτό; Είχες κάνει εξόφληση όλο το ποσό ; Σε ακύρωσαν με sms? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, James. είπε

Δεν ειναι για τωρα, ειναι για μεχρι τις γιορτες λενε. 

 

4 λεπτά πριν, SKOKMAN είπε

το ξερω αλλα καλο ειναι να υπαρχει σε περίπτωση που δεν βρω αυτες τις ημερες 

H γνώμη μου είναι, οποιος δεν το βιάζεται, καλώς έβαλε παραγγελία τώρα στο Πλαίσιο, αφού  είχε κανει το προϊόν μη διαθέσιμα από πολύ νωρίς, νομίζω γύρω στις 20/9, οπότε λογικά δεν θα εχει και μεγάλη λίστα αναμονής για την επόμενη παρτίδα που θα παραληφθεί (σε αντίθεση με τους άλλους, που έιχαν αφήσει ανοιχτές τις προπαραγγελίες...)

Επεξ/σία από gdal73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έριξα και μια Πλαίσιο. Τώρα ΟΠΟΙΑ έρθει πιο γρήγορα.

- 1η MediaMarkt (11/11)

- 2η Πλαίσιο (πριν μισή ώρα)

Όποια δε παραλάβω θα την αφήσω σε παιδί που δεν πρόλαβε. ( αντικαταβολή είναι και οι δύο παραγγελίες )

Όπως και να χει.

Κρατάω μια εκ των δύο όποια έρθει. Θα το γράψω και αν θέλει με ενημερώνει: αν κάποιος μένει Κέρκυρα πάμε να παραλάβουμε μαζί τη 2η για να μη χαθεί λόγω ακύρωσης ( μαζί με μάσκες κτλπ λες και βγήκαμε από το Metro 2033 φυσικά )

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, geor92 είπε

Παιδια εσείς που κάνατε σήμερα από Πλαίσιο για πείτε σε τι τελειώνει ο αριθμός παραγγελίας σας για να δούμε αν είναι με αύξοντα αριθμό να έχουμε μια εικόνα για το πως θα πάει

Ο δικός μου τελειώνει σε 6462

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, iFasMan7 είπε

Περίεργο. Εγώ με email στις 24/9 δείχνει καταχωρηση στις 17/11. Και ηθελε να μαθει με τι πληρωσα για να το μεταβιβασει στο αρμοδιο τμημα

και εγω φιλε στην ιδια ακριβως κατασταση.Παραγγελία 29/9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, SofosLykos είπε

Πως γίνεται αυτό; Είχες κάνει εξόφληση όλο το ποσό ; Σε ακύρωσαν με sms? 

το εχω πληρώσει από τις 17/9, τους τρελανα στα τηλεφωνα και σημερα μου λενε οτι λογικα με πάνε για το 2ο κυμα. Δεν εχω λαβει κανενα sms και στο tracking λέει "Εξελιξη" και Αναμονη Διαθεσιμοτης... Με πιστολιασαν ετσι στεγνά

 

 

Επεξ/σία από weber122
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πως γίνετε έκανα την παραγγελία στις 19-9 απο κότσο και λογικά μπήκα στο δεύτερο κύμα γτ πήρα σήμερα τηλ και μου είπαν τώρα μοιράζουν του 17 Μετά του 18 και 19 για ημερομηνίας λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, weber122 είπε

εγω από Κωτσοβολο 17/9, με πηγαν τελικα στο 2ο κυμα. Γνωριζουμε αν θα ειναι σιγουρα μέσα στον Δεκεμβριο ή δεν ειναι standard?

πηρες τηλεφωνο η σ εστειλαν sms?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ενημέρωση για  το PS5 μου.... ήταν δίπλα στο ηχείο μου(έχω 5.1) και δίπλα στη μονάδα του vr, το έβγαλα το βαλα πίσω απ την τηλεόραση και όλα κομπλέ η εικόνα άψογη... κάτι ηλεκτρομαγνιτικο το επηρέαζε όλα κομπλέ ευτυχώς! 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...