Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, iiordani είπε

παιδιά ξέρετε αν κάπου είναι διαθέσιμο

Ναι πάνε τρέξε πλαισιο και λεει πάνω πριν τα Χριστούγεννα 

1 λεπτό πριν, iiordani είπε

παιδιά ξέρετε αν κάπου είναι διαθέσιμο

Και δεν αστειεύομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, elessar86 είπε

Λοιπόν ενημέρωση για  το PS5 μου.... ήταν δίπλα στο ηχείο μου(έχω 5.1) και δίπλα στη μονάδα του vr, το έβγαλα το βαλα πίσω απ την τηλεόραση και όλα κομπλέ η εικόνα άψογη... κάτι ηλεκτρομαγνιτικο το επηρέαζε όλα κομπλέ ευτυχώς! 

Πάλι καλά! Και πήγα να στο πω μήπως έχεις κοντά καμία συσκευή και κάνει παρεμβολές... Αντε καλοπαιχνιδο τώρα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις αγγελιες εχει λογικα μερικα κομματια διαθεσιμα και αν κρινω απο το καπελο στις τιμες τους μαλλον ειναι το καπελο του Raiden.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

Ο δικός μου 6598 😂😂😂

Εμένα σε 6183.. και το μαιλ ήρθε πριν 1 ώρα ακριβώς (12:08).. λέτε να έχουν γίνει 400+ παραγγελίες; Αλλά μπορεί να μετράνε συνολικά σα πλαίσιο όχι για PS5 οπότε κανένα νόημα αυτό που σκέφτηκα 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ήρθε και σε μένα (disk version), είχα παραγγείλει αυθημερόν το preorder από κωτσό αντικαταβολή. Η χαρτόκουτα έξω ήταν λίγο ταλαιπωρημένη και φτιαγμένη στα γρήγορα, κάτι μου λέει πρέπει να έγινε ολίγον πανικός με τις συσκευασίες και τα courier χτες. Το μηχάνημα σε menu/downloads κλπ είναι αθόρυβο εντελώς και με κατανάλωση μετρημένη από ups στα 55-60 watt. Παιχνίδια δεν έχω δοκιμάσει ακόμα (μάλλον θα βάλω το astros για αρχή). Ίσως κάνω και κανένα πειραματικό stream το μεσημέρι. Δε θα έχει demons dough ακόμα το περιμένω να έρθει...

Κάποιες αρνητικές εντυπώσεις. Η βάση σε οριζόντια θέση δε θηλυκώνει κάπου στο panel και δε μου φαίνεται ιδιαίτερα σταθερή, αν φάει hit έχει φύγει η κονσόλα ιπτάμενη παρά το βάρος της. Το πρώτο nioh το εμφανίζει στην library μου σαν available για το ps4 μόνο (greyed out). οπότε 0 BC για αυτό atm παρόλο που δεν είχε αναφερθεί στους incompatible τίτλους. Το dualsense είναι πιο μεγάλο και βαρύ από ds4 και σου δίνει ένα xbox feeling επίσης, που δεν είναι απαραίτητα κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, geor92 είπε

Εμένα σε 6183.. και το μαιλ ήρθε πριν 1 ώρα ακριβώς (12:08).. λέτε να έχουν γίνει 400+ παραγγελίες; Αλλά μπορεί να μετράνε συνολικά σα πλαίσιο όχι για PS5 οπότε κανένα νόημα αυτό που σκέφτηκα 😅

6591

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, geor92 είπε

Εμένα σε 6183.. και το μαιλ ήρθε πριν 1 ώρα ακριβώς (12:08).. λέτε να έχουν γίνει 400+ παραγγελίες; Αλλά μπορεί να μετράνε συνολικά σα πλαίσιο όχι για PS5 οπότε κανένα νόημα αυτό που σκέφτηκα 😅

Εννοει ολες τις παραγγελιες ...

Ακομα και στυλο να παραγγειλε καποιος...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...