Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατι που ξεχασα να αναφερω.

Ρωταω το πρωι των κουριερ   για να μαθω ποσες κονσολες ακομα  ps5 ειχε μεσα στο βανακι

Αλλες 4 μου λεει, αλλα οι 2 για καποιο λογο ακυρωθηκαν τελευταια στιγμη.Οπωτε 2 κομματια εμεινα ορφανα και ψαχνουν σπιτι για να ζησουν παιδια.😛

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sndev είπε

κ γω εκει ειμαι..... 

η μεταφορική ισχυρίζεται ότι φταίει ο Κωτσόβολος 🤥 ποιος ξέρει ειλικρινά ? σκέφτομαι ότι πολύ πιθανόν να έχει

χαλάσει το εξωτερικό κουτί να το αλλάξουνε και να το ξαναστείλουνε ποιος ελέγχει άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aret1 είπε

η μεταφορική ισχυρίζεται ότι φταίει ο Κωτσόβολος 🤥 ποιος ξέρει ειλικρινά ? σκέφτομαι ότι πολύ πιθανόν να έχει

χαλάσει το εξωτερικό κουτί να το αλλάξουνε και να το ξαναστείλουνε ποιος ελέγχει άραγε?

σημασια εχει οτ ιδεν παραλαμβανουμε τωρα ποιος φταιει..

τι ωρα ηταν η ενημερωση στο tracking?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, Vaim said:

Με είπε ότι θα παραλάβουν κανονικά όσοι κάνανε παραγγελία μέχρι 8/11 απο Γερμανο.  Οι υπόλοιποι στην 2η παραλαβή. Καλό είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο να ενημερωθείς για την παραγγελία σου και να ενημερώσεις και εσύ με την σειρά σου αν θες εδώ στο forum. 

μπηκα να δω την κατασταση παραγγελιας και μου γραφει σε "επεξεργασια" και απο κατω "τιμολογηθηκε 19/11/20"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κατι ρε παιδια?

Ολοι αυτοι που πουλανε με καπελο και γραφουν day one , αν παω να το παρω αυριο (day 2) θα μου κανουν καλυτερη τιμη ?

Εχω στειλει σε 2-3 μήνυμανυμα αλλα δεν μου εχουν απαντήσει και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα παραλάβει κανείς από Κωτσόβολο έχοντας κάνει παραγγελία τον Οκτώβρη ας μας πει. Να ξέρουμε που βρισκόμαστε.

Καλό λιώσιμο στους υπόλοιπους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, darko__77 είπε

το ωραίο είναι οτι στις αγγελίες ζητάνε χιλιάρικα μαύρα σε τραπεζικό λογαριασμό 🤣

εγω τα θελω στο χερι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, darko__77 είπε

το ωραίο είναι οτι στις αγγελίες ζητάνε χιλιάρικα μαύρα σε τραπεζικό λογαριασμό 🤣

Ρε φίλε οι μισοί από αυτούς δεν έχουν περάσει ούτε από έξω από επιχείρηση. Ιδέα δεν έχουν τι σημαίνουν μαύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...