Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά το ξανασκέφτηκα...δεν θα κάνω καταγγελία. Θα περιμένω για Δεκέμβρη, θα έχει βγει και κανα καινούργιο game να παραγγείλω, θα έχετε τερματίσει demon's souls και δεν θα μου την πέφτετε invasions,μπορει να χτυπήσω και καμια άδεια τότε, θα κοροιδεψω τον εαυτό μου οτι θα είναι σαν δώρο η φάση επειδή θα είναι κοντά στα Χριστούγεννα.

Τους συγχωρώ προσωρινά . Αγαπάτε αλλήλους. Μεγειες σε όλους τους τυχερούς που παρέλαβαν.

μονο μη το μαλακίσουν και τοτε...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Αδερφέ αν είχαμε θα κλαγόμασταν 140 σελίδες τώρα;

αχαχα

Καλό !!!! Δυνατό !!!!!!!

19 λεπτά πριν, Agent_Orange είπε

την κονσολα απο τη φωτιά ποιος θα την σώσει;

Μόνο ο preorder μπορεί να τη γλυτώσει !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία χθες το βράδυ από Γερμανό μόλις έφτασε ο κούριερ πριν από λίγο , άψογοι, ανεβάζω αγγελία παιδιά μόνο 800 ευρώ τυχερακιδες και όποιος προλάβει πρόλαβε άντε και και καλό καψιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Δε βλέπω να μου έρχεται σήμερα Θεσσαλονίκη όχι ότι με καίει. Η Γενική δεν έχει κάποιο update από εχθές το βράδυ.

Το ίδιο και εμένα τελευταίο update χθες βράδυ  (Μυτιλήνη , Γενική Ταχυδρομική , Κωτσόβολος ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Δε βλέπω να μου έρχεται σήμερα Θεσσαλονίκη όχι ότι με καίει. Η Γενική δεν έχει κάποιο update από εχθές το βράδυ.

Εμένα έκανε πριν καμια ώρα update το site οτι την έχουν στην Πυλαία απο το Πρωί. Δεν ξέρω αν πρέπει να αμφιβάλλω ή όχι αλλα θα πάρω πιο μετά τηλέφωνο αν είναι διαθέσιμη να πάω να την πάρω επιτόπου. Δε χάνεις τίποτα να πάρεις να τους ρωτήσεις και εσύ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

Θέλω την γνώμη σας..!!! Σήμερα έκανα παραγγελία από Πλαίσιο και Κωτσόβολο. Στο Πλαίσιο στο mail μου λένε σίγουρα θα το χω πριν τις γιορτές και το mail το έστειλε υπάλληλος από το Πλαίσιο με το ονοματεπώνυμο του.

Ο Κωτσόβολος γράφει σε εξέλιξη. Τίποτα άλλο.

Και τα δυο είναι με αντικαταβολή. Τι κάνουμε ; Ποια η γνώμη σας ;

Κι εγώ που έχω μία προπαραγγελία από 1/10 και έκανα μία δεύτερη σήμερα στο πλαίσιο, περισσοτερο πιστεύω οτι θα έρθει πρώτη του πλαισίου που την έκανα σήμερα παρά στον Κωτσόβολο που την έκανα πριν 50 μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντός από 17/9 στις 22:12περιπου από 

Κωτσόβολο Την έκδοση digital Με αντικαταβολή ακόμα αναμονή διαθεσιμότητας μου λέει Τελικά ο Κωτσοβολος είναι για πολλές κλωτσιές τι να πω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στο chat του κωτσ να ρωτησω με ποια μεταφορικη μου το στειλανε

μου λεει ο υπαλληλος οτι περιμενουν διαθεσιμοτητα και θα με ενημερωσουν μολις εχουνε νεα

μα φιλε μου του λεω εδω μου γραφει οτι μου το στειλατε και μπηκα για να ρωτησω με ποια μεταφορικη γιατι δεν γραφει (κεινη την ωρα ειχα αρχισει να τα παιρνω γιατι λεω γουστο εχει να μη μου το εχουν στειλει τελικα)

το κοιταει παλι ο τυπος και μου λεει

ναι εχετε δικιο εκανα λαθος σας εχει σταλει με acs

και ηρεμησα:)

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...