Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νταξει το θεμα με τον κωτσοβολο ειναι οτι οσοι καναμε απο εκει προπαραγγελια, την καναμε γιατι ηταν η μονη σελιδα που δεν εβγαζε "εξαντληθηκε'' και ελπιζαμε οτι θα υπαρχουν κομματια. οποτε όπως ειπαν και καποιοι απο πανω .. περαστικα και υπομονη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, NewGascp είπε

17/9 και πας (πάμε?) δεύτερο κύμα ?
Δεν πάμε καλά, δεν πάμε καθόλου καλά.
Θα πέσει ακύρωση ινστα και θα ζητήσω επιστροφή έτσι για το γαμώτο.
Μια χαρά παραλάβαμε τα Series X απο αυτούς, τι σκ... έπαθαν και τα έκαναν ....
 

Δεν θα στεναχωρηθούν και ιδιαίτερα, θα πάρει σειρά ο επόμενος στη λίστα. 

Μόνο με καταγγελία μπορεί να νιώσουν λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παθών από media markt .. preorder 17/09/2020 καμία ενημέρωση καμία παραλαβή τους ψάχνω 3 μέρες και μου λένε συστημικό πρόβλημα.. 

η πλάκα είναι ότι ο κολλητός μου παρέλαβε κανονικά από media με παραγγελία στις 23 /9/2020 ήρθε με βανάκι από το media .. τους ψάχνω όλη μέρα στο τηλέφωνο και δεν μου δίνουν έναν υπεύθυνο να μιλήσω ... αίσχος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, james9tito είπε

Μην τρελαινεστε γινεται χαμος, εχουν χασει τη μπαλα. 

Ο Κωτσο μου εστειλε και μενα μηνυμα  αλλα μαντεψτε... Μου το εχει στειλει ηδη και εχω και tracking number...

Ρε και μενα τα ιδια!! οχι μνμ, αλλα μπηκα τσατ να ρωτησω με ποια μεταφορικη και μου λενε περιμενουμε να μας ενημερωσει ο προμηθευτης ποτε θα παραλαβουμε και θα σας ενημερωσουμε. Το λεω ρε φιλε μου το εχετε στειλει ηδη πες μου με ποια κουριερ... και μετα ξανατσεκαρε και μου ειπε οτι εκανε λαθος και οτι μου εχουν στειλει με acs... χαμενοι τελειως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Warezzly είπε

Παιδιά έστειλα στο discord αλλά θα στείλω κ εδώ. Βρήκα αυτό από αγγελία του fb. Δε ξέρω πόσο ισχύει αλλά λέει παραλαβή 5-10 Δεκέμβρη. https://mrconstantine.gr/?product_cat=playstation-5

Εκει στο discord πουλαει κανεις στην Κρητη? Δεν εχω discord

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα πάλι με Γερμανό μου λέει είναι λίγο πριν το στείλουν ΕΛΤΑ. Ακόμα έχω τις αμφιβολίες μου να σας πω την αλήθεια αλλά θα φανεί. 
Ότι νεότερο θα ενημερώσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια και εγω μολίς ελαβα το μηνυμα οτι δεν θα παραλαβω στο πρωτο κυμα απο τον Κωτσοβολο. 18/9 εκανα την παραγγελια  στις 9:33 το πρωι. Δεν νομιζω οτι δεν προλαβα, αλλα μαλλον τον παιξανε και στειλανε με καποιον παραξενο τροπο τα Ps5. Ειχα βαλει παραλαβη απο το καταστημα και δεν ενημερωσαν για τιποτα. Ουτε οτι θα το στειλουν με courrier ουτε τιποτα. Τοσα χρονια ειμαι πελατης τους και μαλλον το Ps5 θα ειναι το τελευταιο αντικειμενο που πηρα απο εκει... Εχω κανει και πλανο δοσεων και εσω ήδη πληρωσει τις δυο.... Λυπαμαι πολυ τον εαυτο μου για τη χαζομαρα που εκανα..... Μακαρι να ειμαι απο αυτους που το στειλανε και κανουν λαθος.......Αλλα χλωμο το κοβω.

Επεξ/σία από Eraptura
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οσοι θελετε να χρησιμοποιεισετε τη φωτο μου απο κωτσοβολο με παραγγελια 18/9 προκειμενου να διαμαρτυρηθειτε που παραγγειλατε πιο νωρις και δεν σας εστειλαν οριστε εδω

 

kotsivikis.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, iFasMan7 said:

Μίλησα πάλι με Γερμανό μου λέει είναι λίγο πριν το στείλουν ΕΛΤΑ. Ακόμα έχω τις αμφιβολίες μου να σας πω την αλήθεια αλλά θα φανεί. 
Ότι νεότερο θα ενημερώσω 

σου ειπαν οτι σημερα θα το δωσουν στα ελτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, ex3Lmei είπε

Πότε έγινε ο προπαραγγελία..εγώ έχω ακόμα μέλλον γιατί την έκανα την επέτειο του ΟΧΙ!

ααα οχι ρε μαν, εγω την ειχα κανει κατευθειαν λιγες ωρες οταν ειχε ανεβει, στις 17/9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...