Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Braveheart1980 είπε

Εσείς έχετε γράψει 4 σελίδες, εγώ ακόμα περιμένω αναμονή σε Κώτσο:

image.png.6d948132f737ca76e2ca6eab95740bc8.png

Mιλαμε respect. 32 Λεπτα και βαρεθηκα να περιμενω..... Μαλλον το κλεισανε το μαγαζακι και ψαχνουνε στρατηγικες απαντησεις για να αποφυγουν το καψιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, polakis21 είπε

Αστα φιλε την πατησαμε. Καθομαστε και κοιταμε την αποστολη τους εδω και 2 μερες ακινητη...Ντροπη

Κωτσόβολος και γενική ταχυδρομική. Ίδια φάση ακριβώς. Ηράκλειο Κρήτης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Εσείς έχετε γράψει 4 σελίδες, εγώ ακόμα περιμένω αναμονή σε Κώτσο:

image.png.6d948132f737ca76e2ca6eab95740bc8.png

 

Είσαστε συνδεδεμένοι με Κάιρο..

Δεν νομίζω να απαντήσουν τσάμπα περιμένετε. 

Όσο φόρτο και να έχει το κέντρο τους δεν δικαιολογεί την τόση ώρα αναμονής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Εσείς έχετε γράψει 4 σελίδες, εγώ ακόμα περιμένω αναμονή σε Κώτσο:

image.png.6d948132f737ca76e2ca6eab95740bc8.png

μαλλον εχουν κατεβει ολοι στο υπογειο και συσκευαζουν ta ps5 μας σε μικροτερα κουτια για να μην πεφτουν απο τις παλετες της courier center xaxaxa
καλυτερα κλεισε το και ξαναπαρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα ρε παιδιά και η γκαντεμια μου όταν γύρισα σπίτι πάνω.απο το μισό σπίτι δεν είχε ρεύμα.. τώρα τα έχω μετακομίσει όλα και πρέπει να φέρω ηλεκτρολόγο 

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έσκασε τηλέφωνο από Media Markt, πως αρχίζουν σιγά σιγά να παραλαμβάνουν με το σταγονόμετρο κάποια κομμάτια. Αύριο απ'ότι μου είπαν θα έχω την κονσόλα. Οπότε απ'ότι φαίνεται όσοι παραγγείλατε από Media Markt, κάποιο μέρος του δεύτερου κύματος αρχίζει να έρχεται ήδη. 

Πάντως μην τους αφήσετε σε ησυχία. Εγώ κάθε μέρα τηλέφωνα και Mail τους έστελνα για ειδοποίηση. Αν με παραγγελία 17/9 με άφηναν για Δεκέμβριο, θα τους έπαιρνε και θα τους σήκωνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Braveheart1980 είπε

Ο Συνήγορος του Πολίτη αφορά διαφορές με το Δημόσιο

Σε Συνήγορο του Καταναλωτή και Γενική Γραμματεία Καταναλωτή πρέπει να την κάνεις

Γαμωτο μαλάκια καλα έκανες και το έγραψες. Απο τα νεύρα μου . Θα το κάνω εκεί τωρα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μετα to black friday  έρχεται το δεύτερο κυμα οπότε 9 μερες υπομονή θα γεμιση ο τοπος κονσόλες

 

https://www.walmart.com/ip/PlayStation-5-Console/363472942

Επεξ/σία από sharke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sharke είπε

μετα to black friday  έρχεται το δεύτερο κυμα οπότε 9 μερες υπομονή θα γεμιση ο τοπος κονσόλες

Πες μας για την πληροφορια αυτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...