Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Εγώ σε όσα και αν πήρα μου είπαν ότι και να είχαμε δεν γίνεται να αγοράσετε από κατάστημα μόνο online γίνονται οι αγορές 

Πλήρωσα μετρητά και μου κόψανε παραστατικό και όχι απόδειξη όποτε δεν φαίνεται ότι έγινε συναλλαγή στο κατάστημα ! Πάρε και ρωτά αν μπορούν να στο κάνουν και εσένα έτσι !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, GeoKim είπε

Πλήρωσα μετρητά και μου κόψανε παραστατικό και όχι απόδειξη όποτε δεν φαίνεται ότι έγινε συναλλαγή στο κατάστημα ! Πάρε και ρωτά αν μπορούν να στο κάνουν και εσένα έτσι !

Α με παραστατικό έγινε η δουλειά. 

Έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει δείγμα εδώ από κονσόλα οπότε αναμένουμε στην χθεσινή παραγγελία που έκανα στο πλαίσιο 

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με κωτσοβολο και μου λενε οτι απο την στιγμη που παραλαβει ο κουριερ αυτοι δεν μπορουν να εχουν καμια ενημερωση.Παιρνω απο το πρωι τηλεφωνα την Courier Center δεν απαντανε με εχουν 35 λεπτα στην αναμονη.Εστειλα μηνυμα στο messenger και μου λενε οτι θα παραλαβω σημερα.Ακομα περιμενω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ababapanos είπε

Μολις το παρελαβα απο γενικη ταχυδρομικη , παραγγελια 18/09  17:24,  αντικαταβολη χωρις προκαταβολη

Είναι το digital edition? Ρωτάω γιατί παρήγγειλα 17/09 από Κωτσόβολο, αντικαταβολή χωρίς προκαταβολή και δεν έλαβα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για center courier. με βαρεθηκε η γυναίκα να γκρινιάζω κ πήγε από κει να δει τι γίνεται χωρίς να μου πει κάτι. με πήρε μόλις τηλ κ με ενημέρωσε ότι τωρα τα σκαναρουν κ τις είπαν να περιμένει λίγο απέξω οποτε έχετε το νου σας για εξελίξεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, g213aag είπε

Είναι το digital edition? Ρωτάω γιατί παρήγγειλα 17/09 από Κωτσόβολο, αντικαταβολή χωρίς προκαταβολή και δεν έλαβα κάτι.

οχι το κανονικο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, grgnik είπε

Και εγώ παρέλαβα σήμερα από κωτσοβωλο.

αποδειξη δεν είδα μέσα!

ετυχε σε κανένα;

Η απόδειξη ειναι στο αλλο κουτί απ εξω με ζελοτειπ....

Και εγώ σήμερα παρέλαβα απλώς ειπα κ ποιο πριν με παραγγελία 17/9 το digital με αντικαταβολή απο κοτσοβολο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για courier center , μιας κ εχω τον νιντζα εκει , οι κουτες που σκιστήκανε k λενε τα γυρνάμε πισω για ανασυσκευασια κ ελενχο ,  δεν είναι του ps5 Αλλα οι χάρτινες του κοτσοβολου που μέσα έχουν τα ps5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sndev είπε

για courier center , μιας κ εχω τον νιντζα εκει , οι κουτες που σκιστήκανε k λενε τα γυρνάμε πισω για ανασυσκευασια κ ελενχο ,  δεν είναι του ps5 Αλλα οι χάρτινες του κοτσοβολου που μέσα έχουν τα ps5

Το κουτι απεξω ηρθε λες και ειχε περασει απο 3ο παγκοσμιο.Αλλα το μεσα δεν ειχε ουτε μια τσακιση στις γωνιες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω καταλάβει.. Κάποιος που το παράγγειλε στις 25 Σεπτεμβρίου πχ και κάποιος που το παράγγειλε προχθές θα το παραλάβουν μαζί στο 2ο κύμα; Άρα ουσιαστικά υπήρχαν 2 slots: οι day 1 και όλοι υπόλοιπο, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...