Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Amestris εμένα δεν μου έχουν στείλει ουτε email ουτε τίποτα. Μονο με πήραν στις 19 τηλεφωνο και με πιστόλιασαν. Αυτο που είπαν τότε οτι περιμένουν καινούργιο απόθεμα απο 15 Δεκεμβρίου και μετα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Backpacker είπε

Και γω digital. Αλλά διαβάζω εδώ μέσα ότι τα digital ήταν λιγότερα κομμάτια στο πρώτο κύμμα. Ελπίζω στο 2ο να αντιστραφεί.  Μακάρι να προλάβουμε έστω τις γιορτές. 

μπλεξιμο.. ελπιζω να το εχουμε στις γιορτες τουλαχιστον αλλιως υπομονη . ετσι κι αλλιως η καραντινα δε βλεπω να τελειωνει οποτε θα το χαρουμε μην αγχωνεσσαι 🤣

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Agent_Orange είπε

@Amestris εμένα δεν μου έχουν στείλει ουτε email ουτε τίποτα. Μονο με πήραν στις 19 τηλεφωνο και με πιστόλιασαν. Αυτο που είπαν τότε οτι περιμένουν καινούργιο απόθεμα απο 15 Δεκεμβρίου και μετα.

Πότε είχες παραγγείλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Agent_Orange είπε

7/11

Οοοοοκ. Δεν βλέπω μεγάλη διαφορά από την δική μου εμπειρία μέχρι στιγμής που παρήγγειλα 26/9 😓

Μόλις τώρα, Amestris είπε

Οοοοοκ. Δεν βλέπω μεγάλη διαφορά από την δική μου εμπειρία μέχρι στιγμής που παρήγγειλα 26/9 😓

Έχω και screenshot από το site τους που έλεγε παράδοση 19/11 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Amestris είπε

Οοοοοκ. Δεν βλέπω μεγάλη διαφορά από την δική μου εμπειρία μέχρι στιγμής που παρήγγειλα 26/9 😓

Έχω και screenshot από το site τους που έλεγε παράδοση 19/11 🤣

μου φαινεται περιεργο πολυ να παρηγγειλες τοσο νωρις και να μην εχεις ενημερωση.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikp7 είπε

μου φαινεται περιεργο πολυ να παρηγγειλες τοσο νωρις και να μην εχεις ενημερωση.. 

Είχα ενημέρωση με μειλ ότι θα παραλάβω 19-20 αλλά μετά από αυτό τίποτα. Στα τηλέφωνα μου λένε θα επικοινωνήσουμε μαζί σας και δεν επικοινωνούν ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nikp7 είπε

μου φαινεται περιεργο πολυ να παρηγγειλες τοσο νωρις και να μην εχεις ενημερωση.. 

Μη σου φαίνεται τίποτε περίεργο. Στην ελληνική αγορα ........ όλα συμβαίνουν !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Amestris είπε

Είχα ενημέρωση με μειλ ότι θα παραλάβω 19-20 αλλά μετά από αυτό τίποτα. Στα τηλέφωνα μου λένε θα επικοινωνήσουμε μαζί σας και δεν επικοινωνούν ποτέ.

αυτα δεν μπορω. σαν τον γερμανο. εμαθα παρηγγειλαν ατομα τους ηρθε επιβεβαιωση και την επομενη μερα ειχαν ακυρωθει 

2 λεπτά πριν, ktsak είπε

Μη σου φαίνεται τίποτε περίεργο. Στην ελληνική αγορα ........ όλα συμβαίνουν !!!!!!

πραγματικα πολλα χαλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikp7 είπε

αυτα δεν μπορω. σαν τον γερμανο. εμαθα παρηγγειλαν ατομα τους ηρθε επιβεβαιωση και την επομενη μερα ειχαν ακυρωθει 

έκανα παραγγελία 17/11 και ενώ δεν έχει ακυρωθεί δεν πήρα τίποτα στα χέρια μου, μου είπαν ότι είμαι για 2ο κύμα με σειρά προτεραιότητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nikp7 είπε

αυτα δεν μπορω. σαν τον γερμανο. εμαθα παρηγγειλαν ατομα τους ηρθε επιβεβαιωση και την επομενη μερα ειχαν ακυρωθει 

πραγματικα πολλα χαλια

Ας επικοινωνούσαν τουλάχιστον να μου πούνε αν την στείλανε όντως ή όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Cariolanoc είπε

έκανα παραγγελία 17/11 και ενώ δεν έχει ακυρωθεί δεν πήρα τίποτα στα χέρια μου, μου είπαν ότι είμαι για 2ο κύμα με σειρά προτεραιότητας

ξερω ατομο που του ειπαν στα τηλεφωνα οτι ενω φαινεται ακυρωμενη δεν ειναι και θα παραλαβει δευτερο κυμα. Δεν μπορεις να βγαλεις ακρη πραγματικα 

2 λεπτά πριν, Amestris είπε

Ας επικοινωνούσαν τουλάχιστον να μου πούνε αν την στείλανε όντως ή όχι. 

εγω θα σοθ προτεινα να τους παρεις και να τους πεις εαν μπορει καποιος να σε εξπηρετησει με υπευθυνοτητα διοτι εδω και τοσο καιρο ειναι σαν να σε κοροιδευουν. και αν τυχεις σε καποιον ανθρωπο πυ πραγματικα θελει να βοηθησει θα βρεις μια ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nikp7 είπε

ξερω ατομο που του ειπαν στα τηλεφωνα οτι ενω φαινεται ακυρωμενη δεν ειναι και θα παραλαβει δευτερο κυμα. Δεν μπορεις να βγαλεις ακρη πραγματικα 

εγω θα σοθ προτεινα να τους παρεις και να τους πεις εαν μπορει καποιος να σε εξπηρετησει με υπευθυνοτητα διοτι εδω και τοσο καιρο ειναι σαν να σε κοροιδευουν. και αν τυχεις σε καποιον ανθρωπο πυ πραγματικα θελει να βοηθησει θα βρεις μια ακρη

Τόσο καιρό το μόνο που μου λένε είναι ότι το tracking number το έχει το λογιστήριο και πρέπει να περιμένω για να μου το δώσουνε. Δεν ενδιαφέρθηκαν καν όταν τους εκφόβισα με αγωγή για παραπλανητική διαφήμιση, η οποία στέκει (η γυναίκα μου είναι δικηγόρος).

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...