Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, vorlon είπε

Ωραία λογική.... Δηλαδή όσοι έκαναν προπαραγγελία ειναι κορόιδα και έσυ ο έξυπνος να πας να το πάρεις την μέρα που βγήκε...... Μπράβο.....

γάτα είσαι... που με κατάλαβες; 😆

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην σελίδα του Κωτσοβολου μου γράφει για το ps5 σε επεξεργασία, σε αντίθεση με το charging station που γράφει αναμονή διαθεσιμότητας! Για τσεκάρετε μια! Αν και νιώθω ότι είναι bait.... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά διαβάζοντας όλες τις σελίδες και τα ποστς σας πιστεύω πραγματικά ότι οι πι οσωστοι κι επαγγελματίες αποδείχτηκαν στο Πλαίσιο.

Από εκει έκανα κ εγώ μια προπαραγγελία που ανοιξε για μικρό χρονικό διάστημα την προηγούμενη εβδομαδα και μετά σταμάτησε να δέχεται παραγγελίες.

Προφανώς δέχονται μόνο παραγγελίες για όσα αποθεματικά πιστεύουν θα έχουν για να μην δημιουργηθεί πρόβλημα...

Για να δούμε πώς θα πάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, avenger είπε

Από vodafone είχαμε καμιά ενημέρωση? Στη σελίδα τους βλέπω τουλάχιστον δε δέχονται πια

προπαραγγελίες.. εγώ έχω παραγγείλει 7/11.

Από 7/11 και εγώ..
Μου είχαν πει στο day one οτι θα παραλάβουν αρχές Δεκέμβρη, με πιθανότερη ημερομηνία κοντά στις 12. Άρα φαντάζομαι από βδομάδα ίσως έχουμε κάποια ενημέρωση.
Μέσω τσατ που μίλησα δεν ήξεραν κάτι παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για public τι γνωμη εχετε οποιος εχει παργγειλει απο κει? εγω παρηγγειλα 28/10  με αντικαταβολη και με πηραν τηλεφωνο οτι θα ειμαι στο δευτερο κυμα πριν τις γιορτες και ηταν πολυ βεβαιοι γι αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikp7 είπε

για public τι γνωμη εχετε οποιος εχει παργγειλει απο κει? εγω παρηγγειλα 28/10  με αντικαταβολη και με πηραν τηλεφωνο οτι θα ειμαι στο δευτερο κυμα πριν τις γιορτες και ηταν πολυ βεβαιοι γι αυτο

Ίδια μέρα εγώ στις 9 το βράδυ με αντικαταβολή.. Ακόμα τίποτα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Avgeris Fragos είπε

Στην σελίδα του Κωτσοβολου μου γράφει για το ps5 σε επεξεργασία, σε αντίθεση με το charging station που γράφει αναμονή διαθεσιμότητας! Για τσεκάρετε μια! Αν και νιώθω ότι είναι bait.... 

Ουτε καν ..... Ακινητο, ούτε άλλαξε ούτε τίποτε. Το παίζει ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ο Κωτσος !!!! Πως λεμε Αγαλματάκια ακούνητα, αμίλητα, αγέλαστα ...

Επεξ/σία από ktsak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ex3Lmei είπε

Ίδια μέρα εγώ στις 9 το βράδυ με αντικαταβολή.. Ακόμα τίποτα.. 

δεν σ εχουν παρει τηλ? εμενα με πηραν μετα το launch day και μου ειπαν οτι θα μαι στο δευτερο κυμα

5 λεπτά πριν, andrewchron είπε

Οταν λεμε 2ο και 3ο κυμα εχουμε ημερομηνιες για το ποτε θα ειναι αυτα ?

το δευτερο κυμα θα ναι γυρω στις 10 - 15 δεκεμβρη απ οσα εχουν ακουστει. το 3ο κυμα δεν ειναι ακομα γνωστο. λογικα αρχες γεναρη υποθετω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, andrewchron είπε

Οταν λεμε 2ο και 3ο κυμα εχουμε ημερομηνιες για το ποτε θα ειναι αυτα ?

το 2o είναι αρχές-μέσα Δεκέμβρη, το 3ο κάποιος είχε πει ότι είναι γύρω στις 25 Δεκέμβρη αλλιώς αρχές Γενάρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, Cariolanoc είπε

το 2o είναι αρχές-μέσα Δεκέμβρη, το 3ο κάποιος είχε πει ότι είναι γύρω στις 25 Δεκέμβρη αλλιώς αρχές Γενάρη

3o κύμα  24-26/12. 13/01 restock

Επεξ/σία από spyreto88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, nikp7 είπε

δεν σ εχουν παρει τηλ? εμενα με πηραν μετα το launch day και μου ειπαν οτι θα μαι στο δευτερο κυμα

το δευτερο κυμα θα ναι γυρω στις 10 - 15 δεκεμβρη απ οσα εχουν ακουστει. το 3ο κυμα δεν ειναι ακομα γνωστο. λογικα αρχες γεναρη υποθετω

Όχι δεν με πήραν τηλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...